Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Návštěvník (Po, 6. 2. 2023 - 23:02)

Náš soused má tři dcery a ty si holí kundy. Jde z nich děsný smrad, a je to cítit až k nám na zahradu. Fakt síla. Soused se sousedkou k nám chodí často na karty, ale jejich dcery k nám nesmí, nehodláme čuchat ten puch!

Návštěvník (Čt, 9. 2. 2023 - 17:02)

To je cítit ten tvůj nemytý šulin. Kdyby smrděly, tek jedině chlupaté s pochcanými chlupy, no fuj. Neholené = smrad jako opice.

Návštěvník (Út, 7. 2. 2023 - 10:02)

Tak ty si dobře vypatlanej, se pochčiju smíchy, jak todle může někdo vymyslet.

Návštěvník (St, 8. 2. 2023 - 13:02)

No tak se pochčij, když neudržíš svěrač. Jestli si tohle někdo vymyslel, tak je spíš genius. Ale spíš to asi bude pravda. Puch z vyholených kund zasažených infekcí dokáže opravdu obtěžovat sousedy, lidi v panelácích by mohli vyprávět.

Návštěvník (Pá, 3. 2. 2023 - 17:02)

Jedna z mých ex se přede mnou úplně bezostyšně celá převlíkala takže jsem viděl její ňadra dvorce a bradavky ale víc mě dostal ten její chlupatej bobr. Díky ti Moniko na to dlouho nezapomenu

Návštěvník (Čt, 2. 2. 2023 - 23:02)

Chodil jsem s holkou, která byla přirozeně hodně málo chlupatá. Jen pár chloupků na podbřišku. Strašně se za to styděla a považovala se za méněcennou. Bylo to v minulém století. Říkal jsem jí, že je ženou příštího tisíciletí a když to tady čtu, tak jsem měl pravdu. Holá kunda vypadá jako prdel.

Návštěvník (Čt, 2. 2. 2023 - 22:02)

Je to tak. Holeni chloupku skodi kunde.

Návštěvník (Čt, 2. 2. 2023 - 22:02)

Je to tak. Holeni chloupku skodi kunde.

Ctitel Kyla Cole (Út, 31. 1. 2023 - 21:01)

Každú jednu playboy playmate mesiaca od Marilyn Monroe z decembra 1953 možno vyguglit. Len pre zaujímavosť uvádzam: až do januára 1971 každá odhalila maximálne iba prsia a zadok, Liv Lindeland z januára 1971 bola prvá ktorá ukázala letmo pubicke ochlpenie. Potom playmate januára 1972 Marylin Cole bola prvá "Full frontal", ale stále ochlpenie nebolo dobre vidno kvôli úmyselnemu tieňu od jej ruky v ktorej držala nejakú knihu. Až playmate marca 1973 Bonnie Large bola prvá full frontal nude so zretelne odhaleným pubickym ochlpením. Obdobie 70tych a 80tych rokov bolo potom zlatou érou playmates s hunatym ochlpením. Až Dalene Kurtis zo septembra 2001 bola prvá úplne bez ochlpenia. V USA vtedy 11 septembra spadli dvojičky a išlo to všetko dole vodou. Zdroj en.wikipedia.org članok o playboy playmate

Návštěvník (Út, 31. 1. 2023 - 17:01)

máš pravdu Slováku proto ten komentář 27.1. 2023 v 7:47 kde jsem našel dvě modelky které jsou hezčí než Kyla cole

Ctitel Kyla Cole (Út, 31. 1. 2023 - 16:01)

Už je to trápne stále tu riešiť močenie. Pozri te si playboy playmates mesiaca, až do septembra 2000 každá mala sexy chĺpky. Aj taká Erika Eleniak z Baywatchu, alebo Alyson Armitage z Acapulco Heat, ktoré takisto zapozovali ako playmate mesiaca v 90tych rokoch.
Nikto to vtedy neriešil, to fakt musíte byť tak strašne umelý a neprirodzený ?? Zaguglite trošku do minulosti, a uvidíte aké sexy baby vtedy pozovali. A je fakt smiešne oháňať sa opicami, na Mesiaci ľudstvo stalo v r 1969 a ešte dobrých 30 rokov potom sa ženy neboli tam dole, až po roku 2000 reklama a sociálne tlaky vymyli mozgy manipulovatelnemu stádu. Akože upraviť povedzme do sexy trojuholnička OK beriem, ale úplne vyholovať a navyše tvrdiť že kto tak nerobí je opica tak to je fakt choré

Palec nahoru (Út, 31. 1. 2023 - 20:01)

Tohle snad vytesat do zlata. Nemyslici vygumovane stado tady mele neco o opicich a pta se, jak se s chloupky moci. Odpoved: uplne normalne, a kdo vidi v chloupcich problem ma IQ tykve.

Pavel (Pá, 3. 2. 2023 - 18:02)

Jo, to je nádhera, jak se ty chlupy namočí močí, no fůůůůj, už se mi zvedá kufr. Naštěstí se moje přítelkyně holí a je čistotná. Už jen ta představa sexu někde venku s chlupaticí a je mi na blití. Koukám, jak jde vše do kopru a vítězí dekadence. Za chvíli polezeme po stromech.

Návštěvník (Út, 31. 1. 2023 - 07:01)

mě by to taky zajímalo

Emil (Po, 30. 1. 2023 - 11:01)

Mě je 45 let a mám stejně starou kamarádku, která pro mne občas udělá striptýz. Většinou si u toho i roztahuje stydké pysky a já si můžu i sáhnout. Takže je to takový nadstandard. Píču má jako holčička, vždy hladce vyholenou. Když jsem se jí ptal, jestli jí měla někdy chlupatou, říkal, že nikdy. Holí se prý od třinácti let, od té doby, kdy jí začaly růst první chloupky. Říká, že by to nesnesla při močení.

Návštěvník (Po, 30. 1. 2023 - 19:01)

Mě by zajímalo jak to je s tím močením u těch chlupatých. Ale asi to vyloženě problém nebude, dříve se neholily a také s tím normálně fungovaly. Chlapi taky někteří močí skrz kůžičku a nevadí jim to při tom

Michal (Po, 30. 1. 2023 - 11:01)

Já nevím, "To je narusenou Ph rovnovahou po oholeni chloupku" => zda má význam na toho pomatence vůbec reagovat...

Ale když si myslí, že udržovat kartáč je stejné jak udržovat hladkou kůži, tak ať si myslí co chce. Mně přesvědčovat nemusí, já zažil jedno i druhé...

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 09:01)

To je narusenou Ph rovnovahou po oholeni chloupku, ktere tam patri. A taky infekce v minirankach po holeni. Ty oholeny si neuvedomuji, ze jejich ranky napadaji bakterie a ty se tam mnozi. Vznikaji cele kolonie bakterii, ktere smrdi. Hola pica se tak musi porad dezinfikovat.

Návštěvník (Čt, 2. 2. 2023 - 00:02)

Přesně tak. Moje přítelkyně se na začátku našeho vztahu vyholovala a myslela si, že je to hygienické a že mi tím dělá radost, obojí se ukázalo jako liché. Měla tam neustále pupínky a jediné, co jí na ně pomáhalo je Tea Tree gel, který docela smrdí. Tak jsem jí řekl, ať se na to holení vykašle, mně to totiž zcela jedno, na holce mně zajímají úplně jiné věci. Ona se přestala holit a oba jsme spokojeni.

Jana (Pá, 3. 2. 2023 - 18:02)

Neholit se, to bych nikdy nedala, musím být pěkně celá vyholená, jinak se necítím dobře a přítel, když mě líbá po celém těle také tvrdí, že je to tak nejlepší, mám ještě skvělou kamarádku a ona vyznává to samé a její přítel to náležitě ocení. Prý by nedokázal líbat a lízat chlupatou opici. Ale každého věc, co se mu líbí.

Reklama

Přidat komentář