Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

Návštěvník (St, 3. 8. 2022 - 08:08)

Kdyby to doktorka udělala bez asistencí, bez operačního sálu a procedur, tak bys už toto nenapsal. Bleskově bys totiž vykrvácel, ani obvazy by nepomohly. Znásilnění a eventuelní kastrace se prioritně řeší soudní cestou a až pak dojde k bezpečnému chirurgickému zákroku, který se týká jen varlat.

Jarko, (St, 3. 8. 2022 - 06:08)

stačí nějaká pořádná válka, dojde k societálnímu rozkladu, a nějak takhle to bude opravdu fungovat...

Jarka (St, 3. 8. 2022 - 07:08)

To byl jenom vtip, toto se v reálu nestává.

Dita (Út, 2. 8. 2022 - 11:08)

Vnukovi třináct. Mam ho od dcery. Tý je třcettři a mě padesátšest. Dědovi šedesát.

Kárl (Po, 1. 8. 2022 - 17:08)

V sobotu jsem se zranil na skateboardovém hřišti a odřel jsem si levou půlku zadku a to fest a zlomil jsem si jednu ruku. Matka mě vzala na pohotovost. K ošetření i přes můj nesouhlas musela jít, že nejsem prý plnoletý. Byla v ordinaci doktorka se sestřičkou. Doktorka mi nařídila aby měla přístup k ošetření odřeniny svléknout kraťasy a když viděla, že se k tomu nedostane ani tak tak mě vyzvala ke svléknutí boxerek. Byl jsem nahý před doktorkou, mamkou a sestřičkou. Bylo mi hrozně trapně. Celé ošetření odřeniny na zadku trvalo asi deset minut a mě se během toho začal stavět. Když to pozorovala doktorka nakázala sestřičce aby mi do ruky dala kousek nějakého hadru. Takže jsem v tu chvíli mohl schovat rostoucí erekci aspoň do hadru,který jsem rukou držel. Bylo mi 16. Bylo mi hrozně. Máte podobné zážitky?

Aleš (Út, 2. 8. 2022 - 05:08)

Sorry tomu se nedá věřit, jsem zdravotník, vím jak to chodí.

Návštěvník (Út, 2. 8. 2022 - 06:08)

A jak to chodí?

Lenka (Po, 1. 8. 2022 - 17:08)

Synovi je 14 a co jsem tak spozorovala, tak si to dělá tak 3x až 8x za den. Záleží kolik má volna. Hlavně o víkendu. To si ho honí dost často. Vim bezpečně že si to dělá po ránu hned jak vstane a večer než jde spát. Pak postupně během dne. Udivuje mě ta jeho vífdrš. Jen toho semene co vystříká. Hold mládí.

Dita (Po, 1. 8. 2022 - 23:08)

Je to pěkný když si to mladý kluci dělají. Vnukovi je třináct a mastí si kulík skoro pořád. Teď je u mě na prázdninách tak mám to potěšení ho sledovat. Vybavení už má jako dospělej a je na něj pyšnej. Nejdřív se skrejval ale když sem mu řekla že se přede mnou nemusí stydět tak se zaradoval a už se neostejchá. Stříká tak pětkrát za den a semena má na rozdávání. Když se udělá za chvíli mu stojí zas a pokračuje v tom šoustání rukama. Je moc šikovnej když si dělá dobře. Děda se honí taky ale tak třikrát do tejdne a někdy mu dovolím aby si se mnou zamrdal, ale vnuk to je jiný kafe.

Eva (Út, 2. 8. 2022 - 09:08)

Děda se taky kouká na vnuka jak prohání penis? Co to dělá s tebou? Neříkej, že se těšíš jen pohledem....

Dita (Út, 2. 8. 2022 - 09:08)

Dědu to nezajímá, když ho zahlídne mávne rukou, řekne že byl taky takovej a zaleze do dílny. To víš že se nevydržim jen koukat ale dělam to tak aby nevěděl. Mam od dcéry ty příjemný pomůcky který si nenápadně zavedu a užívám si taky. Když to mam tak mi vnuk řiká, že sem taková divná, ale zatim nic neví.

AOC (Út, 2. 8. 2022 - 10:08)

Kolik je synovi a babičce let?

Lenka (Út, 2. 8. 2022 - 05:08)

Jeto krásní pohled na to mladí a na tu jeho honidbu. Opčas se mě zadaří, že ho vidím a musím uznat že mu to jde pěkně od ruku. A mâ ho moc pěkního. Máte víhodu že se může před váma vyhonit a vidíteho vplné kráse . Ten muj by se stiděl.

Návštěvník (Po, 1. 8. 2022 - 13:08)

Jakmile se zásobníky (nadvarle) vyprázdní, tak trvá 48 hodin, než se plně naplní spermiemi.

Tereza (Po, 1. 8. 2022 - 13:08)

Synovi je 12 a semene má na rozdávání. Takže asi těch 48 hodin to u něj netrvá, než se mu zásobníky naplní.

Návštěvník (Po, 1. 8. 2022 - 14:08)

To je kec. Stříkám i pětkrát deně. Poprvé je toho hodně a pokaždý je toho trošku míň, ale semena mám pořád dost.

Tereza (Po, 1. 8. 2022 - 14:08)

Ano, tady někdo šíří bludy. Syn si to dělá nejméně dvakrát denně, ve volné dny určitě víckrát a semene má pořád stejně. Prohlížím mu prádlo, hlavně trička do kterých se utírá a tam je toho požehnaně.

Návštěvník (Po, 1. 8. 2022 - 18:08)

Zjistil, jsem to na internetu. Semeno je tvořeno že spermií a semenných tekutin že semenných váčků u prostaty. Koukám, že nevíte rozdíl mezi spermiemi a semenem.

Návštěvník (Po, 1. 8. 2022 - 15:08)

Taky sem si to udělal 3x za sebou za půl hodiny a semena bylo skoro stejně akorát že to míň stříkalo než poprvně. Nebo za neděli když sem byl doma sám i desetkrát, ale to už to ubejvalo. Máma mi říkala, že sem sexuální maniak, protože sem se pořád těšil a nechával sem stopy po honění.

Tereza (Po, 1. 8. 2022 - 15:08)

Tak to si nedokážu představit že by si to syn dělal i desetkrát denně. Na to ho mám tak pod kontrolou o víkendech, že by to snad ani u něj nebylo možné. Ale souhlasím, tady ti čtrnáctiletí mají takovou potřebu sexu, že i třikrát, čtyřikrát za den si to můžou udělat.

Reklama

Přidat komentář