Reklama

Trvale stažená předkožka

Leo (Pá, 3. 2. 2023 - 12:02)

Bohužel,to se už nezkrátí,takový problém jsem měl taky.Nosil jsem 24/7 za žaludem a žádný změny,bez kroužku mi tam vůbec nedržela za, a kolikrát i přes kroužek se přehrnula

Návštěvník (Pá, 3. 2. 2023 - 13:02)

Drží mi pořád stažená i bez kroužku, spíš je to takový neestetický

Honza (Čt, 2. 2. 2023 - 17:02)

Mám úplně celý penis holý,ne jenom žalud akorát u kořene mám asi 3 cm kůžičky . máte někdo podobného,nebo už jste ho zahlédli? Dost mě to trápí

Klárka (Čt, 2. 2. 2023 - 14:02)

Už nepretahujem , kousek mu pořád kouká, při erekci se mu strašně zvětší žalud a celá předkožka se mu za něj stáhne sama , občas to má i normálně pořád stažený.ma žalud skoro jako tenisák, takže nejde předkožka zpět,je mu 12 let

Návštěvník (Čt, 2. 2. 2023 - 15:02)

Co na to říkala doktorce na preventivní prohlídce? Není mu to nepříjemné, když to má stažené?

Návštěvník (Pá, 3. 2. 2023 - 07:02)

Proč nepříjemné? Když se na to zvykne tak pak už určitě ne.

Mates (Čt, 2. 2. 2023 - 13:02)

Zdravím, udělali se mi na pinďourovi bílé tečky pod žaludem. Každý den pinďoura ve sprše myju. Sexuální život nežiju. Čím by to mohlo být? Mám jít k lékaři? Díky všem za odpověď. Prosím jen vážné odpovědi. https://postimg.cc/MnN77z0h

Návštěvník (Pá, 3. 2. 2023 - 14:02)

Zdravím tohle je naprosto normální věc. Má ji každý druhý kluk. Doporučuji udržovat žalud v suchu

Klára (Čt, 2. 2. 2023 - 12:02)

Syn má obrovský žalud , když se mu jen drobet začne stavět penis má ho okamžitě odkrytého, předkožka se mu za něj stáhne a vůbec nejde přetáhnout zpět ,je to v pořádku? Vždycky až mu úplně klesne přetáhne ho drobet předkožkou

Návštěvník (Čt, 2. 2. 2023 - 13:02)

To je úplně normální. Mamka si taky myslela že nemá být žalud venku. Když mne viděla při honění, tak se úplně vyděsila, ale dětská doktorka jí ubezpečila, že tak je to lepší, než mít potíže s předkožkou.

Kristýna (Čt, 2. 2. 2023 - 12:02)

zkuste pár dní nepřetahovat a samovolné přetahování je vyřešeno

Klára (Čt, 2. 2. 2023 - 13:02)

To už jsme zkoušeli,ale skoro pořád má Žaluda vylezleho i bez přetahování,při onanii musí přetahovat od žaludu ke kořeni.Pres ten jeho velký žalud nejde vůbec natáhnout při erekci

Kristýna (Čt, 2. 2. 2023 - 13:02)

Jak dlouho jste nepřetahovali? kolik mu je let?

Marie (Čt, 2. 2. 2023 - 10:02)

Zdravím,toto se většinou stává chlapcům s větším penisem ,že jim začne hodně růst a předkožka už se nenatáhne,aby mohla žaluda zakrýt.nebo když má kluk o dost širší žalud než zbytek penisu

Marcel (Čt, 2. 2. 2023 - 10:02)

Možná je to tím růstem už ve 12 letech jsem měl mnohem větší penis než moji kamarádi. Hlavně při erekci jsem měl žalud pořád holý

Marie (Čt, 2. 2. 2023 - 11:02)

To bude určitě tím ,asi si měl předčasnou pubertu a dospěl si dříve. To je úplně normální, že když penis tvrdne a zvětšuje se ,že se předkožka začne stahovat

Návštěvník (Čt, 2. 2. 2023 - 12:02)

Taky mi v pubertě vylezl žalud a v erekci penis vypadá jako obřezaný, ale není. Mamka mi říkávala, abych se tak často nehonil, že budu mít holýho žaluda a stalo se. Nevadí mi to i holkám se to líbí. Jen při onanii, musím mít na ruce gel, nebo olej aby po penisu klouzala a nedrhla holý žalud.

Návštěvník (Po, 6. 2. 2023 - 22:02)

Já jako malý měl za to, že když se často stahuje tak pak to zůstane a nejde dát zpátky, a že ti co jim kouká žalud to mají právě kvůli tomu a pak musejí snášet nepříjemné dotyky holého žaludu. Tehdy jsem i zaslechl že jedna maminka to jiné říkala že jejímu synovi se stalo že přetáhl a už mu to nešlo dát zpátky. Věřil jsem že to tak vážně je, kdysi jsem v napuštěné vaně jednou zkusil vydržet to po celou dobu mít stažený, v té vodě mi to nepřišlo tak hrozný, lehce mi u toho i stál. A když jsem to potom chtěl vrátit tak to málem nešlo aby žalud byl úplně schovaný já ho mohl bezpečně dát do slipů.

Leo (Čt, 2. 2. 2023 - 15:02)

Já měl přesně opačný problém s tím ,že jsem měl předkožku v klidovém stavu 1 cm před žaludem,takže to vypadalo strašně a neměl jsem moc možnost nosit předkožku za žaludem a když jsem měl kroužek,tak to vypadlo ještě hůř než kdybych měl schováno

Kristýna (Čt, 2. 2. 2023 - 10:02)

To je ta lepší varianta, ta horší je že jak začne v pubertě růst penis, tak se neroztahuje předkožka a je z toho potom fimoza

Reklama

Přidat komentář