Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Wendy (Ne, 12. 3. 2023 - 06:03)

Vmísím se do debaty. Já taky vím jaký to syn má. Je mu 12 a půl a sem tam jsem s ním při koupání a vidím, jak se mu to v rozkroku mění. Taky poznám na kulkách jak jsou naplněny semenem. V tom věku to prostě tak u dospívajících je.

návštěva (Ne, 12. 3. 2023 - 09:03)

Nestydí se váš synátor když mu to tak všechno vidíte? To mu myjete záda, vlasy, že?

Wendy (Ne, 12. 3. 2023 - 10:03)

Vlasy, záda, tak jak je to běžné. Je na to zvyklý odmalička, nedávno se trochu ošíval když jsem chtěla ať si ve vaně stoupne, abych ho sprchovala. Dělám to pravidelně, ubírám postupně teplou vodu, až co nejvíc snese chladnější. Ale jak říkám, je zvyklý a vždy si v té vaně stoupne.

Deli (So, 4. 3. 2023 - 13:03)

Taky jsem synovi zkontrolovala penis i kulky, když spal. Bylo to nad ránem, už ho měl napnutého. A hlavně ty jeho kule mě fascinovaly. Pevný, stažený k ocasu, to bylo něco.

Návštěvník (Po, 6. 3. 2023 - 18:03)

Jo ty raní erekce. Mě taky chodila máma kontrolovat nad ránem a já dělal že spím. Když se vynadívala šla do koupelny a já slyšel jak si užívá.

Olina (So, 4. 3. 2023 - 00:03)

No doufám je malý a hubený a když mu stahnes kužicku tak i žalud je malý

Olina (Pá, 3. 3. 2023 - 20:03)

Dobrý večer ráda bych se zeptala ňáký maminky co mám dělat synovi je 12 let a má malý penis měřila jsem ho a má 3 cm nevím co dělat aby v dospělosti nebyl smutný

Maruška (Pá, 3. 3. 2023 - 20:03)

Olinko on mu doroste nebojte

Max (Pá, 10. 3. 2023 - 11:03)

Maruško NEDOROSTE !!!! - spíše se bude ve stáří zmenšovat

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 20:02)

Same uchylacky a honici tu :D

MAX (Pá, 10. 3. 2023 - 11:03)

Nejblbější komentáře jsou od Lucky - 5 letý s 27 cm penisem ?????

Deli (Pá, 10. 3. 2023 - 11:03)

Syn, v necelých 13 a má ho bezmála 15cm. To je něco, když jsem ho nedávno přistihla.

Ondřej (Pá, 10. 3. 2023 - 13:03)

Synovi je 13 a měří mu necelých 15 cm?? To až si ho potom najde nějaká dívka tak bude mco být s velikostí penisu tvého syna spokojena, že?? Ale v klidu, penis mu poroste minimálně ještě do 18ti let.

Deli (Pá, 10. 3. 2023 - 14:03)

Teď jsem nepochopila. Ve třinácti letech jej má bezmála 15cm. A vám se to zdá málo? Já v klidu jsem, protože když jsem mu ho zahlédla, takovou svíčku mezi nohama, tak mě mohli křísit

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 14:03)

Hoši pohlavně vyspívají různě. Někomu penis vyroste rychle a brzy a některému to trvá déle, třeba až do 18 let. Patnáct centimetrů většině žen postačí k dokonalému uspokojení.

Deli (Pá, 10. 3. 2023 - 15:03)

No jistě. Ve třinácti letech jej mít skoro 15cm, no co chtít víc. A tady nějaký Ondřej to má za nic.

Aneta (Pá, 10. 3. 2023 - 19:03)

Psala jsem,že mému synovi se za poslední dva roky hodně zvětšil .Ve 12 letech má penis 18cm .myslím si ,že je to až moc u takového kluka i 15 cm co má tvůj kluk je dost na 13 letého

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 19:03)

Je k smíchu číst tydle blbky.

Max (Ne, 12. 3. 2023 - 16:03)

Máš úplnou pravdu, my chlapci jsme měli tělocvik od 6 třídy do 9 převážně v létě na školním hřišti, kde jsme cvičili převážně nazí - skoky do dálky a výšky s doskokem do písku a šetřily se trenýrky, takže dobře vím jak naši camprlíci vypadali- převážně okolo 5 cm, tenké 1 cm v průměru, o nějaké erekci jsem nikdy neslyšel, já osobně jsem chodil nahý na nákup do blízkého obchodu, k sedlákovi pro mléko, s rodiči na dovolené v kempu celý týden ještě v 15 většinou v nahotě, kde i většina děti různého věku a pohlaví se takto v nahotě pohybovala, nikdy jsem neslyšel slovo erekce, ani jsem to nikdy neviděl, tak jak to je popisováno v mnoha komentářích, takže Návštěvníku z 10.3.2023 ti to mohu potvrdit. I v okolí domova nás 5 chlapců ještě do 20 let chodili i provozovali různé aktivity v létě nazí- erekce to jsme neznali, asi byla jiná doba a to byl rok 1967.. Byli jsme na nahotu zvykli od malička, ještě na střední jsme cvičili (byli jsme 2 chlapci ve třídě) s děvčaty ve stejném úboru tzv. modrých dívčích trenkách a na spartakiádních místních, okresních a krajských kolech dokonce i v trikotech, nikdy jsem nezažil a ani spolužák , že by se něco s naším maličkým něco dělo. Rodiče takto nám nic nekontrolovali jako ty blbky v komentářích, byli jsme v nahotě pořád, dnes nikde neuvidíte i malé děti běhat nahé, ba je ještě matky oblékají do jednodílných plavek i u koupání v moři, ale samy by se nejlépe ukazovaly v plné nahotě

Klárka (So, 25. 2. 2023 - 14:02)

Můj 12 letý syn má už tet větší penis než jeho otec, nevím jak je to možné,ale i klidovém stavu ho má většího než jeho táta Při stoporeni

Reklama

Přidat komentář