Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Dana (Po, 13. 2. 2023 - 08:02)

Řekla bych, že většina kluků ho má v pubertě stejně velikého jako věk. Tedy v deseti jej maj 10cm, a tak dál.. Ve čtrnácti, patnácti kolem těch 15 cm. Myslím tím v erekci. Mám dva syny a tak to můžu hodnotit a nemálo jsem toho v mládí prožila.

Návštěvník (Ne, 12. 2. 2023 - 12:02)

Moc ne ale chtěl bych. ...

Návštěvník (Ne, 12. 2. 2023 - 12:02)

Na chlapečky fakt nejsem, ale ty asi žiješ ve stáji s koňmi.

Mladý kluk (Pá, 10. 2. 2023 - 19:02)

Jsem mladý 15tiletý kluk a vzrušuje mě roleplay matka/syn. Je tu nějaká žena co by měla zájem o tuto aktivitu? Mimochodem mám péro 18,5cm

Lucka (Ne, 12. 2. 2023 - 05:02)

Můj synovec 5 let má mnohem většího než ty , dokáže mě sukat klidně 6 hodin v kuse ,asi má anomálii,mě se to strašně líbí jsem pro někoho úchylná,. Je to ale masakr

Anna (Ne, 12. 2. 2023 - 07:02)

Ahoj ty máš děti? Docela ti rozumím. můj syn měl po porodu už jako novorozenec strašně velkýho pinďoura. Jsou mu dva roky docela často mu stojí, nemůžu s ním nikam chodit,má ho až moc velkýho , visí mu úplně u kolen je to hrozný,ale mě to vzrušuje bohužel

Lucka (Ne, 12. 2. 2023 - 07:02)

Né jsem ještě moc mladá, už jsem nějaký kluky měla ale žádný z nich ho neměl jako Ondrášek ,, tak velkého a tvrdého. jak ho měl velkýho když se narodil? Musí mít pořádnýho čůráka když mu stojí, už jsi s ním něco měla?

Anna (Ne, 12. 2. 2023 - 09:02)

Měl okolo 10.cm ,je to úplná kláda ten jeho čůrák,občas si ho strčím do pusy když ho tam dostanu,říkám mu že je to součástí mytí,jemu se to taky líbí už v tomto věku,kdo by odolal takovému klacku ,je to hnusný ode mě ale krásný

Lucka (Ne, 12. 2. 2023 - 10:02)

Necháš ho ,aby na tebe sahal ? To jsi mu ještě neřekla strč ho do mě ,já bych s ním hned šukala

Návštěvník (Ne, 12. 2. 2023 - 11:02)

https://photos.app.goo.gl/vTevv5XVe9UWDAn5A

Veronika (So, 4. 2. 2023 - 13:02)

Bojím se o svého synka ,tet mu budou 4 roky a jeho penis dosahuje délky až 21 cm ,paní doktorka nám řekla, že je to genetická vada.Zatim to neřeší,bojím se až začne dospívat a vnímat okolí, že se začne všem vyhýbat,už tet se na to ptá proč mají všichni tak malé pindiky

Návštěvník (So, 4. 2. 2023 - 15:02)

Ty jsi ale hlupka, to snad ani není možné.

Návštěvník (So, 4. 2. 2023 - 13:02)

To může být hendikep. Měl jsem strejdu, který ho měl taky hodně velkýho. Nemohl se mu postavit a zpevnit. Jeho manželství bylo bezdětné a teta mu zahýbala s tvrdými průměráky.

Veronika (So, 4. 2. 2023 - 13:02)

Toho se obávám.do puberty by mi už prý růst neměl.nejhorsi je jak na něho všichni koukají.Kamaradky říkají svým chlapům.ten kluk má už tet většího než ty .

Návštěvník (So, 4. 2. 2023 - 14:02)

Vím že se už v tomto věku klukům staví. Jestli má penis tvrdý, tak by to neměl být takový problém.

Veronika (So, 4. 2. 2023 - 14:02)

Samozřejmě že se mu postaví a docela často až je to nepříjemné,21cm má v erekci ,v klidu má asi 15 , Když jsem synova pinďoura ukázala kamarádkám úplně zrudly,měl ho zrovna úplně tvrdého

Návštěvník (So, 4. 2. 2023 - 14:02)

Tak to je dobře. Jestli už mu neporoste, tak má přijatelně velký penis. Větší už by mohl být problém. Kamarádkám se nedivím. Tak velký pyj na malém těle vypadá bizarně. Hraje si s ním, nebo už masturbuje?

Veronika (So, 4. 2. 2023 - 15:02)

Mě to moc přijatelné nepřijde,mít tak velkého ve 4 letech,ano hraje když ho myji chce abych mu na něj pořád sahala , má ho vždy jako svíčka a ten obrovský žalud.Myslim si že mu pořád poroste

Vlasta (So, 4. 2. 2023 - 10:02)

Synův vývoj jsem měla před očima od jeho narození a můžu objektivně říct, že ve svých zhruba 16-18 letech měl penis srovnatelný s manželem co se velikosti v erekci týče. V šířce ho má manžel od syna na pohled větší, ale že by mezi sebou soupeřili kdo má navrch nebo se vzájemně osočovali, tak to ne, do toho bych velmi rychle zakročila.
Každý má ve vínku kolik mu příroda dopřála, aby jeho budoucí žena byla s velikostí spokojená. Osobně dávám přednost většímu průměru před délkou.

Vlasta (Ne, 5. 2. 2023 - 00:02)

Ve třinácti jsem mu ho neměřila ale kolem 15-16 centimetrů měl. Manžel ho má podobný akorát celkovou šířku má větší s volnější předkožkou, která po shrnutí pod výrazný žalud vytvoří příjemné přirozené rozšíření které při sexu dělá ženě hodně dobře.

Reklama

Přidat komentář