Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Nerik (So, 28. 1. 2023 - 12:01)

Nemohu nést odpovědnost za dospělého svéprávného politika. Takové možnosti ani pravomoci nemám.

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 13:01)

Pak ovšem ten kdo nejde k volbám, nemá právo do další volby Prezidenta kritizovat.

Nerik (So, 28. 1. 2023 - 13:01)

Demagogie.

Nerik (So, 28. 1. 2023 - 12:01)

Jsou občanské povinnosti a občanské práva. To první mám splněno a tak mohu využít práva nevolit. Proč, už jsem napsal.

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 12:01)

ano, to je ono. N.

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 11:01)

A víte co, já volit nejdu, volím Středuli a ten tam není, jen dva radikálové. A Babiš se dere na vládu z ODS nebo její odnoží.

Nerik (So, 28. 1. 2023 - 12:01)

Je to jako když vás nalákají reklamou a jdete si koupit jablko. Nabídnou vám dvě a obě shnilá. Které zvolíte? Nevolím.

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 16:01)

Ty jsi jako husita - proti všem. Problém je, že ti jenom řekli, že obě ta jablka jsou shnilá, a tys uvěřil. No ale jsou lidé, kteří si ze dvou špatných řešení nedokáží zvolit to menší zlo. Jsou také maximalisti, kteří chtějí jen ideální kvalitu, nebo nic. Obě kategorie mají smutný život. Tu desiluzi, zahořklost a smutek tady na vlákně vidíme často.

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 17:01)

Miloš byl prostě lepší než Babiš. To se musí nechat. Neměl vůbec osobní vroubky a politicky ho nešlo hodnotit jinak než dle politické orientace a to není vroubek být politik jiné orientace. Babiše sráželo dolů, že má obří kariéru a tam se dá vždy něco najít, to se nedá dělat dokonale, stát se miliardářem.Sázka na protikandidáta, který mohl být jakýkoliv tedy tady vyšla. Zeman měl tedy extra silný mandát, přes obhajobu a tvrdé útoky a čistého nejčistšího skauta a také státního zaměstnance Drahoše to nevyšlo. Pavel je tak na 1. období. A je kandidátem všech, bez politické afilace, tak šel fo kampaně, tak to i tedy zůstane.

Nerik (So, 28. 1. 2023 - 17:01)

Předně. Zlo nelze volit, ani menší. Nemá to logiku. Hniloba nemusí být zprvu poznatelná, protože jde o proces. Třeba vyčkat času, jako husa klasu.

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 18:01)

Neustále překvapuješ. Tentokrát naivitou. Jako by ti okolnosti nabízely: "Nechceš volit tak ani tak? Tak my počkáme, až přijde nějaká pro tebe lepší možnost." Když sedíš na kymácejícím se stromě, pod tebou široko daleko povodeň, a ke stromu náhodou připluje prázdná loďka, tak co? Počkáš na stromě, až povodeň opadne?

Nerik (So, 28. 1. 2023 - 18:01)

To nemůžeš pochopit. Ani ve sportu a třeba i muzice, nikomu nefandím, ale uznávám špičkové výkony, a vážím si jich, přičemž je mi jedno z jakého jsou týmu, národa, země rasy, náboženství, politické příslušnosti atd. Nehlasuji ani v soutěžích, žebříčcích a p. Povodeň sem nepleť. V krizových situacích se zpravidla rozhoduji správně.

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 19:01)

Ty si tu vlastní sebepropagaci neodpustíš, že? Jen tady účelově zvatláš. Dospělý chlap, a je jako dítě.

Nerik (So, 28. 1. 2023 - 19:01)

Jen odpovídám. Je to slušnost. Do dítěte už mám hodně daleko.

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 17:01)

Volil jsi komunisty, byl jsi komunista funkcionář, tak o čem to mluvíš?

a nedá pokoj (So, 28. 1. 2023 - 22:01)

Buzík Rakato už zase balí dědky? :-)

Nerik (So, 28. 1. 2023 - 17:01)

Po převratu jsem nikdy komunistům hlas nedal, s odvoláním na předchozí. Nevolím ty, kteří mi škodili a škodí. Také jsem nebyl komunistickým funkcionářem. To by moje kariéra vypadala jinak. Pokud rezonuji s některými názory tak to neznamená, že jim patřím. Nejsem členem žádné strany ani hnutí a je mi dobře.

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 18:01)

Názorově jsi jednoznačně rudoch, protože tvrdíš, že komunismus byla správná cesta, jen špatně uskutečňovaná. Tak tady aspoň nelži.

Nerik (So, 28. 1. 2023 - 18:01)

Komunismus zůstal na úrovni teorie. Nikde se nepotvrdila jeho životaschopnost. To, čemu vy říkáte komunismus, jsou obyčejné diktatury na úrovni středověku.

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 18:01)

Byl jsi v KSČ 20let a dělal jsi slušnou karieru. Škodili ti? Že jsi se nedohrabal ještě výš. Ti dva tam nebyli dohromady ani tak dlouho jako ty sám, PP pracoval 30 let pro demokracii, omluvil se, vše odčinil. A ty ním pohrdáš.

Reklama

Přidat komentář