Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Nerik (Po, 23. 1. 2023 - 14:01)

Nápad za milión. Zelenej i přátelé z NATO by to určitě ocenili.

Bozerant rakat… (Po, 23. 1. 2023 - 00:01)

Ale nic si svobodně nevybrali, buzerante Rakato. To Američani svrhli legálně zvoleného Janukovyče a naistalovali si tam svoji loutku Porošenka. Takže protistátní převrat v Kyjevě 2014, tzv. Majdan.

Nerik (Ne, 22. 1. 2023 - 21:01)

Hlavním důvodem bylo nedodržování Minských dohod, v reálu vyvražďováním proruského obyvatelstva Ukrajiny.

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 20:01)

A jsem pro opozici, ať má jiný názor z Hradu, ať jmenuje jinak ty místa v soudnictví a ČNB.

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 20:01)

Voják nebude mít stejné názory jako spodní polovina obyvatel, tradičně vojevůdce byli že šlechtich stavů.Schwarzenbetgové měli jak vojevůdce tak kardinál a ti v té době vládli přes pověrčivost lidu. Věda nebyla mezi lidem. S*ru na vojáka. Nazdar.

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 21:01)

Tento národ už dávno potřebuje postavit do latě. Generál - dobrá volba.

Návštěvník (Po, 23. 1. 2023 - 00:01)

Ale do latě se ti staví akorát péro z generála, buzerante Rakato

Nerik (Ne, 22. 1. 2023 - 20:01)

Na ČT 1 běží duel Kandidátů na prezidenta. Zatím se oba přetlačují na téma lží, ale pěkně se při tom topí. Členství a funkce v KSČ, vítání invaze SSSR, paráda.

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 19:01)

Dnes byla znesvěcena katedrála sv.Víta. Jak mohou komunisté jako je Petr Pavel jít na mši, když dříve církvi škodili.

Nerik (Ne, 22. 1. 2023 - 20:01)

Voják a rozvědčík jde vždy tam, bez svědomí a odmlouvání, kam ho pošle, v tomto případě, nejen velitel, ale i řídící orgán.

Nerik (Ne, 22. 1. 2023 - 20:01)

Voják a rozvědčík jde vždy tam, bez svědomí a odmlouvání, kam ho pošle, v tomto případě, nejen velitel, ale i řídící orgán.

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 19:01)

Dnes byla znesvěcena katedrála sv.Víta. Jak mohou komunisté jako je Petr Pavel jít na mši, když dříve církvi škodili.

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 19:01)

V Lucerna baru Koncert pro Pavla...nejste tam někdo? :))

aladin (Ne, 22. 1. 2023 - 19:01)

"PŘEHLEDNĚ: Zdražování vajec, mléka či mouky pokračuje. Kdy podle analytika drahota odezní?".... To je všechno dělané úmyslně tou marťanskou nenažranou a chamtivou pakáží !!! Vydělávají na Českých Gojímech !!! V Polsku takováhle pakáž, jako je u nás není, ti berou ohled na své občany !!!

aladin (Ne, 22. 1. 2023 - 19:01)

"Bartošek: Babiš je pro Česko bezpečnostní hrozbou. Všichni nadržují Pavlovi, zlobil se Koten".... Bartéšku, neni náhodou to co máš v hlavě také nakažlivé ??? To by byl obrovský průser, tolik dementů by asi Český národ neuživil !!!

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 18:01)

Zbraně, dělá, motory, to není nic pro mně.

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 22. 1. 2023 - 19:01)

Babiš si myslí, že kráva vyrábí mléko v žaludcích.

Nerik (Ne, 22. 1. 2023 - 19:01)

Kdo ví jak vypadají jeho znalosti o ženské anatomii a kojení. Jalovice musí zabřeznout, otelit se, a až pak se z ní stává kráva- dojnice, protože jí začnou, tak jako u všech savců, fungovat mléčné žlázy.

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 18:01)

Já myslel, že tohle forum je o sexu přes politiku, tedy jak s kým vyjebat, když zrovna není čím komu kam, jedno nebo více z toho. Ten voják mi nevoní, celej živit po kasárnách, ty koníčky jsko moto turismus, kožené černé bundy, bílý fous, ne tak to je pro mně jak ten co zval rychle s vojenským rozsudkem s dezertérem a tou popravou, ať nám nevystydnou ledvinky, ty se musí jíst teplé. Babiše volí venkov, protože chtějí žít bez zbytečných výmyslů EU a USA a tady vlastně Babiš je jednoduché věci fungují. Nedělá kamarádíky, kompromisy a dané hezky naúčtuje hospodským skrz EET, to je nekompromisní a potřeba.

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 18:01)

Babiš navíc rozumí zemědělství a já mám venkov rád.

Reklama

Přidat komentář