Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Návštěvník (Út, 31. 1. 2023 - 07:01)

mě by to taky zajímalo

Emil (Po, 30. 1. 2023 - 11:01)

Mě je 45 let a mám stejně starou kamarádku, která pro mne občas udělá striptýz. Většinou si u toho i roztahuje stydké pysky a já si můžu i sáhnout. Takže je to takový nadstandard. Píču má jako holčička, vždy hladce vyholenou. Když jsem se jí ptal, jestli jí měla někdy chlupatou, říkal, že nikdy. Holí se prý od třinácti let, od té doby, kdy jí začaly růst první chloupky. Říká, že by to nesnesla při močení.

Návštěvník (Po, 30. 1. 2023 - 19:01)

Mě by zajímalo jak to je s tím močením u těch chlupatých. Ale asi to vyloženě problém nebude, dříve se neholily a také s tím normálně fungovaly. Chlapi taky někteří močí skrz kůžičku a nevadí jim to při tom

Michal (Po, 30. 1. 2023 - 11:01)

Já nevím, "To je narusenou Ph rovnovahou po oholeni chloupku" => zda má význam na toho pomatence vůbec reagovat...

Ale když si myslí, že udržovat kartáč je stejné jak udržovat hladkou kůži, tak ať si myslí co chce. Mně přesvědčovat nemusí, já zažil jedno i druhé...

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 09:01)

To je narusenou Ph rovnovahou po oholeni chloupku, ktere tam patri. A taky infekce v minirankach po holeni. Ty oholeny si neuvedomuji, ze jejich ranky napadaji bakterie a ty se tam mnozi. Vznikaji cele kolonie bakterii, ktere smrdi. Hola pica se tak musi porad dezinfikovat.

Návštěvník (Čt, 2. 2. 2023 - 00:02)

Přesně tak. Moje přítelkyně se na začátku našeho vztahu vyholovala a myslela si, že je to hygienické a že mi tím dělá radost, obojí se ukázalo jako liché. Měla tam neustále pupínky a jediné, co jí na ně pomáhalo je Tea Tree gel, který docela smrdí. Tak jsem jí řekl, ať se na to holení vykašle, mně to totiž zcela jedno, na holce mně zajímají úplně jiné věci. Ona se přestala holit a oba jsme spokojeni.

Jana (Pá, 3. 2. 2023 - 18:02)

Neholit se, to bych nikdy nedala, musím být pěkně celá vyholená, jinak se necítím dobře a přítel, když mě líbá po celém těle také tvrdí, že je to tak nejlepší, mám ještě skvělou kamarádku a ona vyznává to samé a její přítel to náležitě ocení. Prý by nedokázal líbat a lízat chlupatou opici. Ale každého věc, co se mu líbí.

Návštěvník (Pá, 3. 2. 2023 - 21:02)

Ten pritel tve kamaradky je taky pekny hovado. Ja mu dam opici, tohle rict o me holce, tak mu rozmlatim tu jeho nevymachanou drzku!

Návštěvník (Pá, 3. 2. 2023 - 18:02)

Položili jste si otázku proč máme vlasy, obočí a řasy? Pokud si odpovíte správně, tak budete vědět proč máme chlupatá pohlaví.

Návštěvník (Pá, 3. 2. 2023 - 21:02)

Asi tak, Pavel tady je debil, on sam je dekadence, typicky priklad vymyteho stadoveho mozku.

Návštěvník (Čt, 2. 2. 2023 - 22:02)

Příroda dobře věděla proč nám to pubické ochlupení nadělila.

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 13:01)

Co to bereš za matroš?

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 13:01)

To ani není možný, že někdo takhle dokáže uvažovat, pro život musí být tento člověk k ničemu.

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 21:01)

Pro život k ničemu jsi ty. Ten člověk má pravdu. Holá píča je podstatě nehygienická a riskantní, protože se v ní usazují kolonie bakterií. Normální chlupatá stačí jen denně pořádně umýt a nic se na ní neusazuje, zatímco holá je semeniště mikrobů. A ještě jak ty holokundy pořád vylizujete, tak je to pak ještě horší, bakterie z huby na kundu a bakterie z kundy do huby. Pokud má taková kunda víc lízačů, můžou si tak navzájem přes tu kundu posílat opary, záněty dásní, streptokoky a jiné lahůdky. A že ty holé jsou fakt promiskuitní.

Michal (Pá, 27. 1. 2023 - 11:01)

Ujisťuji Tě, že chlupatost ani jiná vizuální vlastnost vs. vášnivost nemají nic společného. To, že to Tebe vzrušuje je samozřejmě možné, jak jsem už psal, podle vkusu každého soudruha...
Ale vyvozovat vášnivost dotyčné osoby z nějakých jejich vizuálních vlastností není úplně správné. Dokonce i vyzývavé chování není zárukou, že samotná osoba v posteli bude nějak náruživá. Ale funguje to i opačně...

Návštěvník (Pá, 27. 1. 2023 - 11:01)

Vyzkoušeno, ověřeno. Nemám co dodat.

Michal (Pá, 27. 1. 2023 - 09:01)

to Ctitel Kyla Cole: Tak to máme. Já jen nemám rád, když se to tu podsouvá tak, že úplná přirozenost, tedy chlupy až na vnitřní straně stehen, nevyholené podpaží nebo nohy, že to je něco cool po čem všechny chlapi touží. A najde se i pár holek, které tou svou snahou o přirozenost maskují jen svoji lenost se holit a dbát os sebe.

Návštěvník (Pá, 27. 1. 2023 - 10:01)

Chlupatost je známka vášnivosti. Jak mám poznat na komplet vyholené tuto vlastnost? Proto jsem raději když se neholí, protože chlupaté mne zásadně přitahují a vášnivost potvrzují.

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 11:01)

No to je blábol, co to hulíš?

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 08:01)

přesně tak čim byli clhupatější tím byli náruživější. ty které mi jí tam dole ukázali nebo mi tam dovolili šáhnout

Reklama

Přidat komentář