Reklama

Matky, které převychovávají syny na dívky

Věra (So, 25. 12. 2021 - 22:12)

Ono se to časem vyřeší samo , já vyrůstal jenom s holkama a taky jsem to měl podobně , máma neřešila co mám na sobě věčně jsem byl v holčičím / ale jen doma / venku kluk a doma holka se vším všudy. Ale jak šel čas tak se ukázalo že jsem klukem.

Maruš (So, 25. 12. 2021 - 09:12)

Dnes, když je uznáváno přibližně 47 nových pohlaví, to není nic překvapivého...

Návštěvník (Út, 21. 12. 2021 - 18:12)

Třeba to byla Viktorka od splavu :-)))

mirka130 (Út, 14. 12. 2021 - 21:12)

Dobrý den, jsem uživatelka látkových vložek a dcerka 6 let je moc obdivuje šli by ušít nějaké menší?,,

Návštěvník (Ne, 9. 1. 2022 - 16:01)

mirecko 130 rada ti je ušiju napiš

Návštěvník (St, 15. 12. 2021 - 05:12)

Jasně

Kedar (Út, 14. 12. 2021 - 20:12)

Grglng

John (Ne, 31. 10. 2021 - 19:10)

The kids crossdressers...

Jiný návštěvník (Pá, 20. 8. 2021 - 22:08)

Docela by mě zajímalo kde berete jistotu, že Marais hrál ve svých partnerských vztazích ženskou roli.
A co Travolta? Ten je taky na chlapy? Nebo každý chlap který byl převlékán v dětství do dívčího oblečení musí být dle vás homosexuál?

Jindra (So, 21. 8. 2021 - 09:08)

Mě teda, jak jsem už tady psal, máma taky snažila vychovávat jako holku protože toužila po dceři, ale homosexuál rozhodně nejsem. Myslím si, že vrozenou sexuální orientaci nějakým převlékáním změnit nelze.
V práci máme kolegu který je gay a toho nikdy matka do holčičích šatů (aspoň mi to tedy tvrdí) nikdy nepřevlékala.

Návštěvník (So, 21. 8. 2021 - 09:08)

Aktivity matek v tomto duchu skutečně nemají se sxuální orientací nic společného. Když jsem byl v dívčím, stoupal jsem si před zrcadlo a masturboval s představou, že si to dělám před tou v zrcadle, protože ve mě dospíval hetrosexuální muž.

Jindra (So, 21. 8. 2021 - 11:08)

Tak to jsme na tom úpně stejně. Máma už mě na začátku puberty do převlékání nenutila, protože toužila hlavně po malé nazdobené princezně a někdy kolem jedenácti let už jsem ty jemné dívčí rysy přece jen začal pomalu ztrácet a naopak jsem to holčičí oblečení začal sám vyžadovat, protože mě to začalo vzrušovat.
A líbí se mi to dodnes, sice se já sám už do ženského nepřevlékám, ale u manželky mě velice vzrušuje když si do postele bere punčochy s podvazky a další erotické prádlo.

Návštěvník (Pá, 20. 8. 2021 - 23:08)

U herců není nic jisté. Ti hrají celý žívot předepsané role a v soukromí hrají role jiné, rovněž nepravděpodobné. Já jesm byl skutečně vychváván jako dívka a v pubertě jsem se stal mužem, bez hereckého nadání.

Návštěvník (Pá, 20. 8. 2021 - 20:08)

Pravděpodobně žádnou. Jen takovou, jakou roli hrál v parnerských vztazích u takového chlapáka hrát ženu, byl jistě neuvěřitelný herecký výkon.

Jiný návštěvník (Pá, 20. 8. 2021 - 22:08)

A jak víte, že Marais hrál ve vztahu ženskou roli?

Návštěvník (Pá, 30. 7. 2021 - 16:07)

Moje máma mne tak vychovávala. U nás byl základ spodní prádlo a punčocháče. Ty jsem nosil furt, silonky, bavlněný, s proužkami, vzorovaný... a furt jsem dostával nové a nové. Máma mi od mala říkala neutrálně Peťo a celou dobu mi říkala, že si jednou najdu hezkého kluka. Neustále mne na ostatní kluky upozorňovala a ptala se zda se mi líbí. Našla mi učitele klavíru, který byl orientován na kluky a při jeho hodinách jsem na klavír moc nehrál. Nakonec to dopadlo tak jak máma chtěla a sex s klukama jsem začal vyhledávat. Dnes jsem oženěný a žiju normální život. Myslím, že tím jak jsem vyrostl tak už mámu ale i mne přestala ta hra na holku bavit.

liba (Ne, 8. 5. 2022 - 13:05)

Mne vychovala mamka s tetou která u nás bydlela od mala mě oblékali jako holku a mě se to líbilo .Po urazu přirození ve 12 letech jsem doma chodila jako holka se vším co k tomu patří a cítím se ženou muži mne nezajímají.Je mi29 let a žiji s mamkou a tetou

Marci (Ne, 18. 6. 2023 - 10:06)

Libo mě mamka také vychovala a obléká jako holku a jsem moc spokojená žijeme s mamkou samy a na nějaké řeči nedám

Gabika (Út, 10. 5. 2022 - 15:05)

A kdy jsi dostala první menstruaci?

liba (Čt, 12. 5. 2022 - 17:05)

Já nejsem opravdová žena, ale mamka mě od mých třinácti naučila vždy každý druhý týden v měsíci nosit vložky, takže to vlastně jako pravidelná menstruace bylo.

Reklama

Přidat komentář