Reklama

SATANISMUS

Libor (Čt, 2. 3. 2006 - 20:03)

Věřím že se ti to povede, budoucí mistře:-)

Libor (Čt, 2. 3. 2006 - 20:03)

Věřím že se ti to povede, budoucí mistře:-)

Ethrius (Čt, 2. 3. 2006 - 10:03)

Petre Pavelko, kde na ty bláboly chodíš? Vzdávám hold někomu jako ty. Někdo tak bezcharakterní a bezpáteřní a dokáže psát a počítat. Blahopřeji. Mimochodem ta adresa s církví satanovou je výborná. Také jsem si připravil obětní místo a hodlám obětovat hlávkový salát nečistým silám. Zatím jsem jenom Aluminus...ale za chvíli postoupím v temlu o krok výše.....

Ethrius (Po, 27. 2. 2006 - 20:02)

Je pozoruhodné kolik myslitelů tady objevilo podstatu bytí. Jediné na co se zmůžete je vyskakovat jak paňáci proti všemu co je křesťanské. Drsnýma řečma si dodáváte odvahu ale jinak nic moc. Když někdo řekne bible tak z toho máte hned kopřivku. Vy tvrdíte, že křesťané jsou hloupí. Já tvrdím, že hloupý je ten kdo učení krotitele lvů povýšil na filosofii. VY už ste pomalu jak ti vesmírní lídé. Ať se aštar lucifeiusovi šeranovi daří dobře...

Libor (Ne, 15. 1. 2006 - 18:01)

Pokud máš na mysli Jméno Jakub Bohme tak to byl křesťanský mystik:-)....

tez (So, 14. 1. 2006 - 19:01)

moc prosim, nutne bych potrebovala vedet, kdo byl v jakekoliv historii satanismu jakysi böhm. je to hrozne dulezity, proto prosim kazdyho, kdo to vi, aby mi to napsal na mail bila.vdova"centrum.cz... predem dekuju

croko (So, 7. 1. 2006 - 22:01)

víš co satanismus má a kristus ne? sílu priznat si pravdu, vykonávat na základě důkazů, nezakládá na slepém důvěřování..jako křesťanství, co ti ježíš dá-ráj,peklo...-satan ti dá víc, i když budeš dobrý i když zlí, tak v co je lepší věřit, v kontinuitu duše jako takové, která je někým jiným kdo v tobě zraje a přebívá a jednou frnk a změní hostitele, že je s tebou nuda hochu?! křesťanství je SLEPÉ...mír je iluze a dary nebes jsou tresty-aby sis tužil charakter. a jestliže vás bůh stvořil k obrazu svému- zlobíš se na učitele, že je k tobě nespravedlivý a nadáváš mu, proč křesťane, je jen věrným obrazem tvého boha, jeho ovečkou jako ty, bude mu odpuštěno a skončí v tom samém ráji. odpusť mu přeci, že tě šikanuje, chce jen tužit tvé odhodlání, být lepším-on na tebe kamenem. ty přeci odpověz chlebem.....poděkuj mu....bratrovi

klárka== (So, 7. 1. 2006 - 22:01)

nedávno jsem si přečetla satanisticku bibli, a přes všechna dogma ve společnosti, která mě oddalovala od zájmu o satanismus, jsem musela horlivě uvažovat o světě, o jeho myslenkách. v mnohém se satanismem nesouhlasím, ač si myslím, že je to otázka mých zakódovaných konexí vůči nezpoutanému sexu.-tak to ale být nemá-nebylo-byli jsme zvířata-náš zájem se prvotně v čistých myšlenkách zabýval rozmnožováním a lovem-proto rytuály-na zbavení nepřítele, rytuály plodnosti-jen se nebát. nejsem proti satanismu, a nejsem satanistka-protože se bojím reakcí okolí....tak to je. a ti, kdo jen kritizují- jsou slepími mezi hluchými ve tmě.

Libor (So, 24. 12. 2005 - 16:12)

pokud vím Tibore. satanisté nikoho neničí... myslím, že v tom máš poněkud hokýjek. Tou negativní energií se ničíš sám svou nevědomstí a přijímáním názorů druhých...:-)

Tibor (So, 24. 12. 2005 - 13:12)

Dobry den.Nezvladl jsem precist celou vasi diskuzi, takze doufam,ze se neptam na stejnou otazku. ta zni:JAK JE MOZNE SE SATANISTUM UBRANIT? Kdyz vam zasilaji negativni energii a v podstate vas chteji znicit? Kdyz nezabiraji bile svice, mse, rejky a neda se pokojne s nekym sejit ani v kostele, aby se na nej lide, kteri negativni energii posilaji, nenapojili? Nekde prece musi existovat nejaka skulina, jak od sebe negativni energii odvratit. Vite nekdo jak?

Libor (Po, 19. 12. 2005 - 06:12)

Díky za názor... zkus se podívat na www.cirkevsatanova.com

Black.Leila (Ne, 18. 12. 2005 - 12:12)

Všem Vám přeji krásné svátky (pokud tedy považujete výročí narození Krista za něco vhodného k oslavě... Spíš bych řekla, že Velikonoce jsou populárnější =) Já Vánoce slavím, považuji je za něco mnohem staršího než je samo křesťanství a jak je všeobecně známo, křesťané pouze převzali a přizpůsobili staré pohanské svátky, v tomto případě zimní slunovrat. Opravuji teda svůj pozdrav a přeji Vám krásný slunovrat!Tutu diskuzi jsem objevila už poměrně dávno, ale chtěla jsem si jí nejdřív celou přečíst a pak až Vás oblažit svým příspěvkem. Moc pozdravuju Libora i jiné komentátory, jsem ráda, že svými příspěvky obohacujete lidi, jako jsem já. Totiž lidi, kteří se chtějí o satanismu něco dozvědět a stránky laděné červeno-černě plné gotických nápisů, krvavých kaluží a nechutných textů je příliš nepřitahují...Nechci o sobě tvrdit, že jsem satanistka, já zkoumám (poměrně pečlivě) různá náboženství a snažím se si v každém najít něco pro sebe. Už jsem jich zběžně prošla poměrně hodně a musím říct, že satanismus mi toho dal úplně nejvíc, i když musím říct, že nad La Veyem jsem se občas docela pobavila. Tímto jsem se chtěla zeptat Libora, jestli členové Církve uznávají jeho dílo tak, jako křesťané bibli, příjde mi to totiž poněkud scestné, když se všude hlásá, že satanisté se řídí především a hlavně sami sebou a ne někým jiným, ať už je to bůh nebo La Vey... Jinak se momentálně zabývám křesťanstvím a vzhledem k tomu, že jsem Starý zákon téměř nebyla schopná pro smích dočíst, rozhodla jsem se, že si asi nechám bibli od někoho vysvětlit... Jinak se pravidelně bavím nad články v novinách viz. debaty o homosexualitě a zneužívání dětí církevními hodnostáři. Církev konečně ukazuje pravou tvář, tomu se satanisté mohou pouze pohrdavě smát. Třeba názoru, že homosexualita je léčitelná, jsme se s přítelkyní opravdu s chutí zasmály.Nechci Vás unudit k smrti, takže svůj výstup končím s přáním všeho nejlepšího.Dsžím Vám a Vaší víře palce!S pozdravem Black.Leila

Cecílie (Ne, 20. 11. 2005 - 19:11)

co k vánocům,utrácejte,to je satanský!http://www.katalogcrv.cz/abshealthTohle mi poradila kamarádka,za což jí velice děkuji.

brlayz (Út, 15. 11. 2005 - 15:11)

Zajímavé, zní to všechno krásně a logicky. Něco mi však na tom všem pořád nesedí. A není to název - satanismus. Bude to nejspíš tím obrovským JÁ vystrkujícím růžky téměř z každé vaší věty. To je taky jeden z principů "satanismu"?

ja (So, 1. 10. 2005 - 21:10)

satanizmus je temnna sila a pouziva lidi a s jejich pomoci vytvareji hrozna utrpeni, katastrofy na tomto svete.Je to nicici sila. Umi se i pretvaret na bozskou viru a tou se snazi ovladat lidi. Postavili drahe kostely, pomoci viry jen zastrasuji a davno prepsali Bibli pro svoji navladu. A ta temna vira existuje i ve Vatikanu.Jen prava, cista energije pochazi od Bozske strany a ta energije znamena dobro a lasku.

sos (So, 1. 10. 2005 - 10:10)

Helenko, prosim te, ty nevis co je dobre od spatneho?Ty si nechas vsechno libit a take se neumis postavit proti hloupemu chovani? Nebo take postradas moudrosti?

Helena (So, 1. 10. 2005 - 10:10)

Sos, raději nesuď, abys nebyl souzen.

sos (Čt, 29. 9. 2005 - 07:09)

vsichni co souhlasi s P.P jsou naprosti blby jako onFuj, Fuj co vubec se nekdo muze s tahat s satanizmem - blbci

KingN (Po, 26. 9. 2005 - 19:09)

plně souhlasím, rád bych se dostal k plnému znění Satanské bible, napište mi plz. odkaz kde se dá koupit nebo stáhnout díky KingNKingN"seznam.cz

Lenka (St, 21. 9. 2005 - 11:09)

No já si myslim že Petr Pavelka není žádný blb a vše co napsal je tak jak to je.Zdravím!

Reklama

Přidat komentář