Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 13:01)

Neni.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 13:01)

A léčí se?

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 12:01)

Miluno v tom videu tleská asi 8 lidí. Ti tvý rodiče jsou stáří Spéďáci, tak co čekáš. Chlapec si lakuje nehty na černo? A co by dělal ve válce, kdyby se mu odštípl lak a neměl odlakovač??? Spíčená válka!!! Ani lakovat nehty si kluci nemůžou!!!!

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 13:01)

Jo začal si lakovat nehty na černo protože to vidí u kamarádů a jejich idolů zpěváků.Dnešní mladíci jsou holt takový a něco takovýho si neumim představit někde ve výkopu se zbraní.Zdena nalakovaný nehty nemá, hadry si jde vybrat k vietnamcum a neřeší to.To kluk si objednává z webu a řeší víc hadry než ona.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 12:01)

bleju z tebe hajzle.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 12:01)

Tim neustálim podporovánim Ukrajiny ti sem jednou mrdne nějakou atomovku a bude třetí světová rozehraná hned.Tohle chceš?

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 12:01)

Reakce byla na to, jak by sem ráda uvítala Rusáky.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 12:01)

Já si spíš myslim že by se zastavili na Ukrajině a kdyby nezastavili tak kdybych si měla vybrat jestli patřit pod ně a nebo válku a vidět rozbitý domy a mrtvý lidi, tak já prostě radši mír víš.Prostě v mé hlavě je něco nepřijatelnýho válka.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 13:01)

Tak Miluna se už doma nudí a chce jít do práce, to je dobré znamení.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 12:01)

Miluno, uvědomuješ si, že by musela být válka kdyby nás Putin obsadil, protože jsme v NATO a tak tak by to byla válka mezi Ruskem a NATEm právě na našem území. A daleko horší než v Ukrajině?

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 12:01)

Uvědomuju.Ale jde o to jestli by to udělal i bez našeho podporování Ukrajiny.Moc se mi to nezdá že by šel na Nato kdyby se ho Nato nevšímalo.Co když si řešil jen účty s Ukrajinou s kterou maji konflikty od 2014.. Ale tim neustálim zásobovánim Ukrajiny a sranim se do toho jejich sporu protože Ukrajinci jsou někteří hodně pro Americký jak vidim u S. tak co když si právě takhle zahráváme toho o čem píšeš právě.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 12:01)

Milu, jestli to dobře chápu, tak sdílíš myšlenku Luboše a přejete si, aby byla naše země obsazena RSFR. A to znamená válku RSFR s NATO na našem území. Tečka. Když tedy pominu, že ta nová okupace by vypadala jinak než ta poslední v r. 68, kdy u moci byli komunisti a byla by krvavá. Zdravím, L.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 13:01)

Holt jsme s Lubošem podobný ale já si RF nepřeju.Já si přeju jen mír ale děsí mi to myšlení že vidim že to nějak mírovou cestou nefunguje a je mi pak špatně z lidí co chtěji řešit jen válkou.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 13:01)

Ne, tak jak jsi to napsala si přeješ válku. Dokonce dvě. Jednu Ruska s NATO, druhou Ruska s občany ĆR. Uvědomuješ si to? L.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 13:01)

Nepřeju.Proto píšu o jednání a ne řešení válkou.Copak válka něco vyřeší? Že se zničí dvě velmoci? To fakt bez války nejde???

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 13:01)

Ukrajina chtěla jednat, ale Lavrov řekl, že ne. Moc dobře si to pamatuju. Nikdo nechce válku, jen Rusko. Ty lidi tam žili spokojeně jako my. Chodili do práce, děti se učily, lidi měli své starosti a radosti. A kvůli pár lidem z Ruska se navždy rozpadly rodiny, lidi na Ukrajině nejsou léčení jak by normálně byli, je jim zima, někde mají hlad. A toto ty, Aleš a Sany podporujete.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 13:01)

Já to nevidim takhle jednoduše.Já zas slyšela že Rusko nechtělo mít Nato u hranic a z toho ten konflikt začal vznikat.A taky se tam ve 2014 stali zvěrstva na Ukrajině, mezi pro americkýma ukrajincema a pro ruskýma.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 13:01)

No tak když jsi to slyšela...a ona Ukrajina je v NATO? A jiné státy kolem Ruska v Pobaltí členem NATO nejsou? Takže tam bude taky válka?

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 14:01)

Nerozumim jak to o jiných státech myslíš? Ukrajina v Nato neni ale americký vojáci jsou u nich i tak a rusum se to nelíbí že nedodrželi nějakou dohodu a rozšiřují se až na Ukrajinu.Z toho ten konflikt nejspíš začal vznikat.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 14:01)

miluno, najdi si co jsou to pobaltské státy, které jsou členy NATO a sousedí s RSFR. Když se něco nebude líbit Rusku, tak se tam může Rusko rozšiřovat a vést válku a zabíjet lidi?

Reklama

Přidat komentář