Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 16:01)

A anticenu dostává ECHO24 které zhodnocuje situaci 24.01.2023 takto : "Andrej Babiš je očividně na sestupu a stojí se fronta na (domněle poslední) nadávku do zad. Jestli by nebylo lepší k příštímu predátorovi být kritický a přiměřeně neústupný od začátku a těmto davovým psychózám se vyhnout.
"

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 16:01)

Masaryk poprvé v Bílém domě. Před 100 lety v něm diskutoval o Rusku s prezidentem Wilsonem

Některé hlavy státu se tam nepodívají nikdy, ovšem Tomáš Garrigue Masaryk se do Bílého domu dostal hned dvakrát. Poprvé do něj vstoupil přesně před sto lety, 19. června 1918, kdy ho přijal Woodrow Wilson. Mezi čtyřma očima oba profesoři diskutovali tři čtvrtě hodiny, a Masaryk tak mohl poprvé osobně lobbovat za vznik Československa přímo u amerického prezidenta

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 17:01)

Wilsonovi byl Masaryk v podstatě egál, ale měl americkou manželku, a to byl ten důvod, který převážil pro přijetí.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 17:01)

Jistě, že osobní vztahy hrají v politice velkou roli, ale myslíš si, že takoví Berlusconi bude rovnocený partner Pavlovi nebo Babišovi?!

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 16:01)

USA vděčíme jistě za svoji státnost v r. 1918. kdy Wodrow Wilson . Nicméně v novodobé historii většinu Evropy od našeho padesátého poledníku na východ osvobodili východní obyvatelé s kterými nyní USA bojuje.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 17:01)

Rudochu, nech si už tu proruskou propagandu. Sověti rozhodně neosvobodili ČSR proto, abychom netrpěli nacistickým útlakem, ale protože chtěli porazit Hitlera a zabrat co nejvíce Evropy. (Což potvrdili svým čtyřicetiletým protektorátem nad námi.)

ShabbaTot-Jahoda (St, 25. 1. 2023 - 16:01)

Dal bych lepší zdroj v angličtině, ale tu tady téměř nikdo neumí: https://cs.wikipedia.org/wiki/Z%C3%A1kon_o_p%C5%AFj%C4%8Dce_a_pron%C3%A1jmu#Pomoc_Sov%C4%9Btsk%C3%A9mu_svazu

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 15:01)

Já mám vykopnuto. RADAR je u mne naprosto neprůchodný, tu obludu tam prostě nechci! JDU K VOLBÁM nahodím líbivý výraz a hodím to BABIŠOVI!

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 17:01)

Radar je obranná věc a měl by být obklopen obrannými systémy proti raketám. Jinak řečeno - radar rakety přitáhne, ale také sestřelí. Pokud si někdo myslí, že Plzeň a Ostrava se svým potenciálně vojenským průmyslem jsou v bezpečí, protože radar bude daleko od nich, v Brdech, tak se plete. Navíc jsme v NATO, a když NATO potřebuje radar v Brdech, bude tam. Jinak můžeme jít z pohledu NATO do hajzlu a bránit se sami.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 17:01)

Ještě jednou. I v NATO zatím stále platí právo veta jednotlivých členských států, takže když řekneme radar ne, válka ne, tak to nebude. (Zatím....)

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 15:01)

Svého favorita odtajnila herečka Tereza Ramba (33), která svůj názor zveřejnila na Instagramu. Bohužel i když tím zamýšlela dobrou věc, tak se jí to pořádně vymstilo. Od fanoušků za to schytala pěknou bídu.

Tereza Ramba si u svých fanoušků udělala pěkný vroubek. Zhejtili ji za to, že zveřejnila svůj politický názor. Na svém Instagramu sdílela fotku, kde přiznala, že jejím favoritem je generál Petr Pavel. To se mnohým fanouškům ale nelíbí.
Ramba zveřejnila politický názor
"Nádech výdech. Ahoj lide. Já jsem si tak přála zůstat v mateřský jemnosti apolitická, ale situace si žádá vystoupit! Pro mě a pro Matyho (mluvím i za něj, protože mě o to požádal a sám sociální nepoužívá, šťastný to muž) je jediná volba samozřejmě pan generál Pavel," začala popisek u fotky Tereza a pokračovala zdůvodněním.
"Nenechte se prosím zastrašit. Hledejte si ověřené informační zdroje. Strach nemůže ovládat vaše rozhodnutí! Strach je laciný nástroj. Ať žije láska! Ať žije demokracie!!! Držíme vám palce, pane generále," zakončila svůj názor herečka.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 15:01)

Radar , že bude téma znovuobnovené hned po volbách prezidenta, na to vemte jed!Další hřebíček do rakve umě pro Pavla, nechci radar v Brdech!

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 15:01)

Ten je jak já, také neví jestli je horší Babiš nebo Pavel..

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 15:01)

"Nenechme se vysmát… V roce 1981 až 1983 jsem absolvoval základní vojenskou službu. A přesně tyhle kariérní poručíčky, kterým bylo dvacet, jednadvacet, tak jako nám, jsme tam potkávali. Ti byli to nejhorší, co se z těch lampasáků dalo potkat. Ve věku jedenadvaceti let poručík byl opravdu kariérním komunistou, hajzlem par excelence." "A už vůbec nemluvím o politicích – politických vychovatelích. I ty jsem potkal v hodnostech poručíků a nadporučíků a vzpomínám na nadporučíka Staňka. Říkali jsme mu příslovečně „meloun – navrch zelenej, uvnitř rudej“. Ovšem politruci v sukních, a to narážím na druhou paní Pavlovou, to byla jiná kasta, ti měli za úkol vychovávat mnohem a mnohem vyšší kádry než „hloupé záklaďáky“.
Charakterově, mentálně, jsou prostými bolševiky a poznávám je i po těch letech. A Pavel byl v bolševickém prostředí bolševikem vychován a v roce 1987 (nebo 1986), plně dospělý, schvaloval invazi z osmašedesátého, protože v roce 1968 mu to vysvětlili rodiče ve spolupráci s návštěvou přátel ze Sovětského svazu. A dnes se bude ohánět tím, že v osmašedesátém mu bylo sedm let? To je naprosté chucpe, to je faleš prvního řádu. "Kromě toho má pravomoci, které už do rukou pětikoalice (v osobě Petra Pavla) nelze svěřit, a to zejména:
Čl. 62
Prezident republiky

e) jmenuje soudce Ústavního soudu, jeho předsedu a místopředsedy,
f) jmenuje ze soudců předsedu a místopředsedy Nejvyššího soudu,
h) má právo vrátit Parlamentu přijatý zákon s výjimkou zákona ústavního,
i) podepisuje zákony,
j) jmenuje prezidenta a viceprezidenta Nejvyššího kontrolního úřadu,
k) jmenuje členy Bankovní rady České národní banky.
Čl. 63
a) zastupuje stát navenek,
b) sjednává a ratifikuje mezinárodní smlouvy; sjednávání mezinárodních smluv může přenést na vládu nebo s jejím souhlasem na její jednotlivé členy,
c) je vrchním velitelem ozbrojených sil,
d) přijímá vedoucí zastupitelských misí,
e) pověřuje a odvolává vedoucí zastupitelských misí,
… atd.

Spoluzakladatel Bojkotu Babišových Výrobků k prezidentské volbě poskytl rozhovor ParlamentnímListům.cz „Vezměme rozum do hrsti, chybí nám brzda našich válečníků, písek pod koly lepších lidí,“ říká klatovský podnikatel Pavel Havlíček.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 15:01)

"Nyní se na svém twitteru pozastavil nad tím, že tzv. demokratickým voličům nevadí minulost Petra Pavla z dob komunismu. „Když už ti zavilí demokrati volí s písní na rtu předlistopadového komunistického funkcionáře, lampasáka a frekventanta špionské školy, myslíte, že už dají pokoj Nohavicovi? Kdo první napíše, že je to něco jiného, dostane pornohercem Jandou podepsanou klíčenku Evropských hodnot,“ napsal na Twitteru v narážce na to, že kvůli proruským vazbám jsou Nohavicovi rušeny koncerty."Píše dál již designovaný šéfredaktor Reflexu MAREK STONIŠ

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 15:01)

Bývalý šéfredaktor týdeníku Reflex Marek Stoniš nechápe, proč voličům tzv. demokratického bloku nevadí minulost generála Petra Pavla, ale pokrytecky odmítají třeba koncerty Jarka Nohavici. „Když už ti zavilí demokrati volí s písní na rtu předlistopadového komunistického funkcionáře, lampasáka a frekventanta špionské školy, myslíte, že už dají pokoj Nohavicovi?“ ptá se Stoniš.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 15:01)

Lampasák prezidentem?
Lidi by měli rozlišit mezi profesionálním lampasákem. Tedy součást ozbrojených jednotek státu pod vlivem SSSR a člověkem , jehož profese byla naprosto jiná a jen byl cílem právě lampasáků kolegů Pavla ze sousedního Ministerstva státní bezpečnosti z veřejné bezpečnosti.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 16:01)

Nevybereš si. Estebák a zloděj oligarcha kopající jen za sebe je druhá možnost.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 15:01)

„Proč (ne)volit Babiše?“
Naštvaný Babiš + nenávist k Pavlovi = agresivní kampaň!
"píše díle komentátor seznamu.cz Autor: Jan Hanáček "

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 15:01)

Prezidentské volby 2023 - Proč (ne)volit Babiše? PÍŠE SEZNAM dnes...
SE dívím, že na seznam (debata novinek Babiš vůbec šel dnes dopoledne),vždyť ten provokatér po volbě Zemana se štábem a novinářem, to spískal ten novinář seznamu, jsou silně proti Zemanovsky a proti Babišovsky zaměřeni.

Reklama

Přidat komentář