Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 19:01)

Babišova talkshow
Řeknu vám úplně všechno: https://1url.cz/1rIm9

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 19:01)

Klasický živnost, tedy všechny rizika podnikání, ale také všechny výhody a tech není málo bude mít opravdu podstatně méně. Např. celá parta zedníků, klempířů , která dělá pro šéfa, již tedy bude muset také být živnostníci, protože je k tomu zaměstnavatel nutí. To co bylo výhodné je nyní nevýhodou. Group thing anti-Babiš přesvědčil nešťastné a způsob jejich vykořisťování zaměstnavatelem nenávidící novodobé otroky svést svůj hněv na Babiše, ale to jsou nadnárodky ze Silicon Walley, dřív se tomu říkalo Schwartz systém a byl pak zakázán. Každý Ukrajinec pracující jako hlídač vrakoviště je donucen být jakoby živnostník, ale jen proto, že má svůj mobil, své boty, své kolo , své auto a vše si hradí sám i zranění pokud ho vyřadí z práce.
PRAVICE TO VYDÁVÁ JAKO SVŮJ ÚSPĚCH, ale jsou to podvody s čísly, tedy nevěř statistice kterou sis nesfalšoval.

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 19:01)

V Česku je aktuálně registrováno 522 550 společností s ručením omezených a akciových společností a 2 151 000 OSVČ.
Ovšem já to vysvětlím. To jsou profese, kde je do toho donutí zaměstnavatel. Tedy jezdí např. s UBEREM,nebo rozvozáka a nemají ani nemocenskou, nemají ani výhody zaměstnance, ani výhody živnostníka. Novodobé otroctví.

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 19:01)

V polovině roku 2022 už se jednalo o 1 100 038 živnostníků (646 926 OSVČ hlavních, 453 112 OSVČ vedlejších) tak kde je ten milion dalších?!

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 19:01)

Samozřejmě, mají právo si nevolit toho, kdo škodí jejich byznisu a malých podnikatelů a hokynářů, trhovců, různých méně i více úspěšných je plná republika, neberu jim to, ale čísla jasně napovídají, že tedy kdyby jej nevolili zaměstnanci tak by neměl 2 mil hlasů..tolik živnostníků není v republice.

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 19:01)

Je to trochu na hlavu si volit za prezidenta vojenského buzer generála, nebo jsem teda já na hlavu?! Politik, přeci téměř každý, rozhodně populista schopný v byznisu přeci musí být lepší, navíc bývalý premiér. A já se divil proč dělá ten Minář ty demonstrace...pro budoucnost...group thing anti-Babiš.

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 19:01)

Tak prvních deset jsem už zadal do stáhnutí. Bude klid. Jen magor může tvrdit, že Major Zeman, tedy detektiv byl taky komunista, když úkolem bylo čistit republiku od vrahů..

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 19:01)

Dnes si asi stáhnu případy majora Zemana pro uklidnění..to byl major alespoň kriminálky a tam nemohl každej žalud pochůzkář.

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 19:01)

Vojna byla přeci plná těchle buzer majorů, proč proboha tohle lidi nějak zapoměli, nebo jsou fakt vygumovaný anti-Babiš propracovaným groupthinkem, jehož vrcholem bylo nekupování jídla co je od Agrofertu, to je fakt magořina..

aladin (Út, 24. 1. 2023 - 18:01)

Návštěvníku, přece nejsi takový hlupák, abys tohle nevěděl ??? Stejně by mně zajímalo tvoje duševní rozpoložení, kdy si o sobě myslíš, že jsi nadčlověk a při tom jsi vlastně lhář a PARAZIT na ostatních lidech !!!

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 18:01)

Já budu muset emigrovat,jestli zvolí tu gumovou zelenou hlavu. Žádnej nadčlověk, ale těžce downovanej pod.ču*ák.

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 18:01)

VOJÁKA si zvolit může jen "oběť branistormingu akce groupthing anti-Babiš a group-thing Schwarzenberg a nyní groupthing Pavel" co dělá voják?! Buzeruje přeci...CO je náplní práce vojáka kalibru Pavla?! Obětovat celé regimenty armády. Myslete hlavou lidi a ne p..delí!

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 21:01)

Volte Pavla. Tento národ potřebuje disciplínu. Habt Acht!

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 18:01)

Od té doby, co se tady usadila parazitická buzna Asitak alias Klávesnice, která s úsměvem idiota krade jeden nick za druhým, se mi tady chce často zvracet. Doufám, že přitvrdí a admin ho pošle na smetiště (ale nejlépe do hajzlu).

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 18:01)

Jak psali Povídkáři, Volte voly, voli!

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 18:01)

Tento bonmot byl znám již za komunistů, ve tvaru, např.: "Jen voli volí voly", nebo: "Volte voly, oni vám nic nedovolí".

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 18:01)

Jak psali Povídkáři, Volte voly, voli!

Rozverná (Út, 24. 1. 2023 - 18:01)

Tak to my tady už nějaký čas víme...

Rakato (Út, 24. 1. 2023 - 18:01)

Já volím svého guru. Svůj ku svému.
https://www.youtube.com/watch?v=Uv_WWzjrUrI

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 18:01)

"Vláda připravuje normalizační zřízení" Pan Schneider, tomu bych věřil, Pavel nám s vlastnostmi rozvědčíka (což je stejný jako Putin) nebude tvrdit co připravuje dopředu..

Reklama

Přidat komentář