Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Nerik (Út, 24. 1. 2023 - 15:01)

Co já vím, tak většina Židů je od běžné populace téměř nerozeznatelná. Voskovec, Werich, Ježek, Horníček, Kopecký, ...... mám pokračovat? Například i Hitler, Goebels a Himmler měli židovské rysy.

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 17:01)

Voskovec taky?! Ale nebyl on spíše Němec, který měl České předky?

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 17:01)

Voskovec samozřejmě Žid nebyl, to jen nacisté usuzovali dle jeho původního jména Wachsman, on ale žádné židovské předky neměl. Bohužel opět zle míněný drb, který přežívá.

Nerik (Út, 24. 1. 2023 - 17:01)

Hlavně že mu u Werichů (Kampa) chutnal šoulet.

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 17:01)

Napoleon, Werich, Voskovec ti se mohli o šábesu někde kývat..to je jasné, s pejzami a jarmulkami..

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 17:01)

Narodil se 19. 6. 1905 v Sázavě rodičům Jiřině Wachsmannové a Vilému Wachsmannovi. Matka se narodila ve Francii. Otec byl nadaný hudebník, kapelník carských vojenských hudeb. Dva starší sourozenci Jiřího Voskovce vyrůstali v Rusku.

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 16:01)

A teď si, Neriku, představ, že existuje vysoká pravděpodobnost za ty stovky let co jsou Židé v Evropě, že několik kapek jejich krve máš v sobě i ty. Jaký z toho máš, pocit?

pravá Jahoda (Út, 24. 1. 2023 - 17:01)

kéž bych měl v sobě několik kapek židovské krve....bohužel...protože moji němečtí předci sloužili v WM u Stalinfradu a na válečném tažení v Ruské zemi,toto je velice nepravděpodobné,to si norimberský zákon o čistotě krve dosti hlídal o generace dozadu a moji něměčtí předkové v sobě neměli moc kapek krve lidu Israele.Ale to nevadí!! Člověk je takový jaký je a jak se cítí býti a já jahoda jahoda jsem sijonista a to je hlavní !!Nikdo nemusí vědět kdo je jahoda....toto není rozhodující,aby se vědělo kdo je jahoda...a taky se to nikdo nikdy nedoví! Co je ale důležité,že se našel někdo,jedno kdo...kdo se těch Židů konečně zastal před celým světem proti zlý lidem !!A toto je velice důležité!..Jak to je s krví předk z strany otce nevím...ale asi ani tam nebude moc Židů....většina předků a rodokmen mých předků je znám až do někdy 16 stol. byla katolíci,papeženci a ultrakonzervatisti....žili v dědině kde nyní žiji já a v okolí,pak se to všechno všelijak mixovalo mezi sebou navzájem se sousedy z okolí a tak vznikl můj rokokmen z tátovi strany ! Žid mezi nima ani jeden.....ale toto mě jahodě nevadí ! Pro Israel,ERETZ Israel můj vzor a komu se to nelb,nechť si prdel políbí,to mě neškrábe!Do Israel samozřejmě pojedu a až tam budu,budu tam jako sijonista a přítel Státu Israel a i když nikdo v Israelu nebude vědět že mezi ně zavítal ShabbaTot,stejně si to tam budu jako sijonista neskutečně užívat...do Israele jedu již po páté a není žádné země,kde bych byl stejně jako v Israeli....pouze do Israele se neustále vracím.Asi tam pojedu zase a pak zase,Israel je sijonistický sen a kdo to nepoznal,ten to nepochopí.Ať žije Israel !!

pravá Jahoda (Út, 24. 1. 2023 - 17:01)

oprava: A komu se to nelíbí,nechť si prdel políbí

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 17:01)

Já vím, můj strýc bojoval na Dukle, ale předtím se stáhl od Stalingradu a zakončil to obranou Berlína, bohužel neúspěšnou...he he he.

pravá Jahoda ! (Út, 24. 1. 2023 - 17:01)

nu....co se týče tvého strýce co bojoval u Stalingradu,Dukle a v Berlíně,tak na You Tubu je zajímavé video ,to by se mu moc líbilo:Plival,kradl,chtěl mě kousnout a nakonec skončil

Nerik (Út, 24. 1. 2023 - 16:01)

Jaký pocit? S tím nic nenadělám.

Nerik (Út, 24. 1. 2023 - 16:01)

Mám 1/8 židovské krve. Už jsem o tom psal. Písař ze Lnářského zámku oplodnil prababičku a pak se k tomu nehlásil. Babička vyrůstala jako parchant.

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 15:01)

Téměř nerozeznatelná? Jen kretén hledá mezi populací Židy. Jednak je není vůbec poznat, protože vzhledem a chováním jsou totožní s námi, jednak být Židem znamená, že pravděpodobně inteligencí převyšuješ ostatní - stačí se podívat na počty židovských vědců a nositelů Nobelových cen.
Koho je třeba se bát - to jsou všichni ti nepřizpůsobiví imigranští parazité z Afriky a Asie, kteří přijdou a diktují si požadavky.

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 08:01)

To máš pravdu, samozřejmě. To ale není tato diskuze. Co to má společného s bílou pletí Aladinových Chazarů?

Nerik (Út, 24. 1. 2023 - 09:01)

Nechci to rozvádět. Jahoda tvrdí že když se mezi předky objevil Žid, potomci jsou Židé, přesto, že bílá rasa převládá. Nemám ten pocit. Ale i mezi nežidy mohou být sluhové a zaprodanci, viz Havlovy krátké kalhoty na inaugurační přehlídce, kterými dal najevo komu patří. Viz Fialova signální gestikulace, viz různé odznáčky mašličky ap. Jsou i verbální projevy, jako stěhování ambasády do Jeruzaléma, návštěvy, vystoupení, přijímání nařízení a doporučení, nakonec i covidová smršť je důkaz. Věrnost a poslušnost má různé formy.

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 12:01)

Ahoj Neriku. Taky to nebudu rozvádět, jen snad tolik, že existuje pojem žid (který přijal židovskou víru, tedy třeba i ateista nebo bývalý křesťan, muslim atd, pak je Žid etnický neboli má v sobě naprosto oficiálně židovskou krev po matce, pak existují Aladinovi ''Chazaři''. Pokud bys měl zájem, dám ti odkaz jak to s Chazarskou říší bylo a s kterým obyvatelstvem a kde splynuli. Ale ty ty moje odkazy stejně nečteš. Jinak jsem se dobře zasmála u tvé kritiky Havla, který měl zřejmě poprvé na sobě oblek, jehož kalhoty si směšně vytáhl:)), no on nebyl žádný modeman. Co se týká Fialovy gestikulace, nemyslíš, že kdyby byl Žid nebo žid, že by něco takového skrýval a dával si na ty odznáčky pozor? Covidová smršť, tu vytvořil kdy, když je premierem rok tedy už v době konce pandemie, návštěvy tím myslíš co, stěhování ambasády, něco si o tom zjisti Hezký den. N.

Nerik (Út, 24. 1. 2023 - 12:01)

Kolem stěhování ambasády bylo tolik ideologických žvástů a tanečků, že to bylo nechutné jako líbání představitelů RVHP.

Nerik (Út, 24. 1. 2023 - 12:01)

A propos. Neočekával jsem, že Fialu vytrhneš směrem k covidu, ale dobře mu tak. Můj nápad to nebyl.

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 12:01)

To ty jsi autorem této myšléénky, ne já: napsal jsi: Fiala...covidová smršť.

Reklama

Přidat komentář