Reklama

spodní prádlo u chlapců

Petr (Pá, 17. 2. 2023 - 14:02)

I v malech slipech se postavý.

Jakub (Po, 20. 2. 2023 - 07:02)

Přesně tak. I já nosím slipy různých střihu a v různých velikostech. I v těch starších se mi vždy postaví. Někdy mám strach, že mi ta guma od slipu praskne

Návštěvník (Po, 20. 2. 2023 - 16:02)

já nosím dívčí kalhotky u některý dívčích kalhotek se mi postaví tak že jsou ty kalhotky napnutý k prasknutí a u některých se ani nedokáže postavit jen tak lehce ztvrdne a když si je oblíkám tak se mi vždy postaví a je extrémně tvrdej

Návštěvník (Po, 20. 2. 2023 - 09:02)

Kdyby jsi nosil trencle na kśandy tak ti nic nepraskne

Návštěvník (Pá, 17. 2. 2023 - 15:02)

když jsou pevný tak asi jen z těží jen ztvrdne ne já to moc neznám v deseti mi máma vyměnila slipy za dívčí kalhotky
už 7 let nosím dívčí kalhotky

Lenka (Pá, 17. 2. 2023 - 10:02)

Postavit se nemůže, když má prádlo těsný, ale ztvrdne. Svýho kluka udělám rukou i přes těsný džíny, takže to asi příjemný je.

Návštěvník (Pá, 17. 2. 2023 - 18:02)

Ano, je to moc příjemné, jinak by se nevystříkal, mám to taky takhle rád a holka mi to takhle dělá cestou domů busem. Sice mám potom fleky, ale je mi to jedno. Já ji taky hladím v rozkroku a má ho potom mokrý.

Návštěvník (Pá, 17. 2. 2023 - 15:02)

jj když mám na sobě dívčí kalhotky tak se chce postavit ale moc mu to nejde jen jakoby ztvrdne

H. (Pá, 17. 2. 2023 - 09:02)

Zajímalo by mě, jestli je to příjemné nebo nepříjemné, když se klukovi náhodou postaví a má na sobě slipy nebo boxerky. A jestli se postavit vůbec může.

Lukáš (Po, 20. 2. 2023 - 12:02)

Já mám slipy i boxerky dost minimální a s nízkým pasem, takže je to dost nepříjemné, protože to tlačí.

Návštěvník (Po, 20. 2. 2023 - 15:02)

proto jsou dívčí kalhotky nejlepší

Ružena (Pá, 17. 2. 2023 - 02:02)

Můj kluk nosí moje kalhotky a chce abych mu přes ně hladila a dráždila úd.Do asi 5 minut se vystříká a je to tak skoro každý den.Je to normální?Vaše názory mi snad pomohou.On už ty kalhotky nosí všude a všude to po mě chce.

Návštěvník (Čt, 16. 2. 2023 - 00:02)

nélepči só trencle po dědkove

Augustus (So, 11. 2. 2023 - 23:02)

Ja nosím slipy od malička a som hrdý otec otecko mam 5 syinov a ďalšie je na ceste co čakáme a som tomu dacni slipy sú súper a som tomu dacni že mám toľko detí a pokračujeme ďalej aj moji synovia nosia slipy.

Roman (Po, 13. 2. 2023 - 08:02)

Každý kdo po roce 2000 má více jak 2 děti pouze nezodpovědně přispívá k přelidnění planety a tím pádem k dalšímu růstu ekologické likvidace planety a vypovídá to o jeho velmi nízké inteligenci.
Pravým posláním člověka na Zemi není nekontrolovaně se množit jako sarančata,anebo potkani,ale chránit život na planetě a tedy vše živé, i zdánlivě neživé. Ale různá náboženství a kulturní společenství a to i komunisti stále nabádaly lidi k množení,aby měly dost oveček které by je živily a různě podporovaly,ať to byly ve starověku vládci aby měly dost otroků,nebo později feudálové dostatek nevolníků či rekrutů,anebo církve dost věřících,anebo komunisté dost "soudruhů" podporujících jejich ideologie atd.
Je 21 století,kdy už by lidstvo mělo být vyspělé a pochopit,všechnu tu demagogii minulosti a reprodukovat se pouze z nutnosti a ne nezodpovědně,jen proto,protože nějaký "lidský králík" se rozhodne nekontrolovatelně plodit jednoho haranta za druhým.
Planeta Země je bez narušení ekologické rovnováhy a zničení planety schopna uživit pouze 1 miliardu lidí-v případě zodpovědnosti populace i 2 miliardy,ale více už ne a za pár měsíců,už bude na Zemi 8 miliard lidí,tedy o 7 miliard lidí více,než je planeta schopná skutečně uživit.

Návštěvník (Po, 13. 2. 2023 - 10:02)

Bla, bla, bla, dobře vymytý mozek.

Honza (Út, 7. 2. 2023 - 08:02)

Já obřízku nemám ale nosím pořád žaluda venku a večer spím nahý. Viz foto. PS 18 let.

https://ibb.co/ZY5fxfw
https://ibb.co/m6DQyWN

Adam (Út, 7. 2. 2023 - 11:02)

Já obrezany jsem.Cely zalud bez predkozky. Nosím slipy,tanga i volné trenky a je to v pohodě:-)

Návštěvník (Út, 7. 2. 2023 - 12:02)

Vek? Vzrusuje te zarez u tang? Si gay?

Mada (Út, 7. 2. 2023 - 17:02)

16. Vzrusuje ma zarez u tang. Nie som gay, ale mozno sa nim stanem:-)

Reklama

Přidat komentář