Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 17:01)

Jednou jsem šel píchat starou a vidím jahelníček, ty vole chceš tvrdě vopíchaz, nebo pestaneš dělat do mý starý, zlobí se ježek

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 17:01)

Jednoho morálprda jsme již na Hradě měli, Voják umí jen poslouchat rozkazy, neumí myslet, je vycvičen kalkulovat tah protivníka, to je boj, ne myšlení v politice. Diplomat není ani náhodou, setkávat se mohl s politiky, ale jen jako úředník. Tudíž Babiš. Tvrdý vyjednavač, politik, makroekonom, velkopodnikatel, Čechoslovák co neruší Visegrádskou čtyřku.

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 20:01)

Tvrdit o generálovi, co dělal na štábu, že umí jen poslouchat rozkazy, není moc inteligentní. Taktéž u Babiše vyzdvihovat jeho podnikatelství, protože jako premiér se z něho stala socanská děvka - každému nasypal a jen tvořil státní dluh. Při takovém hospodaření by brzo zkrachoval. Ale asi si říkal, že z cizího krev neteče.

Nerik (Ne, 22. 1. 2023 - 21:01)

Ty asi nevíš jak to v armádě chodí. Politik, pro zjednodušení Putin, řekne, osvobodit Donbas. To je rozkaz o kterém se nediskutuje. Příkaz dostane generální štáb, který to rozpracuje do teorie strategie. Není to jak, ale co. Gen. štáb jsou úředníci, kteří nebojují a neznají konkrétní podmínky bojiště. Na nižších stupních, armáda, divize, pluk, atd. si s tím musí poradit, ale protože jsou poslušní, tak to stojí spoustu zbytečných obětí, protože netaktizují, ale ale musí poslouchat, tak jako GŠ. jinak mají problém i oni.

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 21:01)

Pořád všemu rozumíš. Nenudí tě to?

Nerik (Ne, 22. 1. 2023 - 21:01)

Celý život jsem se o něco dělil, přednášel, učil, školil, přesvědčoval, většinou zadarmo. Asi setrvačnost, ale už mne to unavuje, protože neposlušné nepředěláš, pokud nechtějí.

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 17:01)

Babiš je velmi neoblíbený mezi politiky. Ani Aj neumí. Jen kňourá a mluví o sobě. Diplomat není. Když jsi poslechneš Pavla, tak tam ta diplomacie je. Ví kdy přesně nasadit humor a kdy jsou věci vážné. Jeho si v Evropě váží. Babiše berou jako zemědělce, co z nás dělá zemi třetího světa.

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 17:01)

No, protože jsi buzerant, Rakato. Buzny jako ty volí Pávka nejen kvůli jeho EU orientaci, díky níž si asi myslí, že se konečně budou moc vdávat za chlapy :-) ale i kvůli vzhledu. Prý je jenerál fešák. Bože, ty buzny jsou jak báby. Vybírat politika podle vzhledu může fakt jen progresivistická buzna nebo nějaká nána. :-) Takže Pávka budou volit mladí lidi bez životních zkušeností, co jim hlavu vypláchl mainstream. Potom ženy, co jim vlhnou kundy při pohledu na bělokníratého strejce v uniformě a taky progresivistické buzny typu Rakato.

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 20:01)

Buzna Asitak vidí buzny všude, kam se podívá. Asi ti už mockrát nakopali, když jsi na ulici obtěžoval lidi. Dobře ti tak.

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 17:01)

Morálka dnes není co byla, vztahy nebyly o penězích, krach rodin nehrozí prakticky. Kalouskova prcdemokradsie je nutně o $ & $, jinak chcípnete. Teď jdou na český proletariátu a v 1. etapě nahrazují Ukrajinský a v další mezinárodním, nakonec přes Ukrajinský pas k nám jistě proudí všichni z 3. světa.

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 16:01)

Kdysi jsem si myslel, že Rozverná je Nona. Tímto se Noně omlouvám.

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 18:01)

No tak to mám tady teda dobrou pověst:)) Ne, Rozvernou píše muž, který si do ní projektuje představu ženy-slizouna. Tímto se omlouvám Rozverné, pokud je žena šarmantní:) N.

Rozverná (Po, 23. 1. 2023 - 13:01)

Kus pravdy ovšem má i náš pan Jahoda. Rovněž i u žen si můžeme povšimnout témat, kterých se pravá dáma v dobré společnosti (a to „Cinkálky“ jsou) pozdrží. Tak… a teď bude mít pan Jahoda v šišce už úplný chaos. Čert aby se v tom vyznal. Hudry hudry – bll… bll… bll…

Rozverná (Po, 23. 1. 2023 - 13:01)

Nono, nepodléhej panice :-) Pokud čteš pozorně moje příspěvky, všimneš si drobných nuancí. Např. témata o kterých muž nepromluví ani nenapíše nikdy. Vnášíme do zdejšího „pánského klubu“ ženský prvek. Jsme dvě růže mezi trním :-)

Cynik - realista (Po, 23. 1. 2023 - 04:01)

„Ne, Rozvernou píše muž, který si do ní projektuje představu ženy-slizouna. Tímto se omlouvám Rozverné, pokud je žena šarmantní“.

Tak to se ti tedy povedla náramně „výborná analýza“, plně srovnatelná s veledíly sádelníkovými… Kde jsi proboha vzala tu „představu ženy-slizouna“? Rozvernou vidím jako drobnou sympatickou blondýnku, nikoliv třeba jako korpulentní dámu, která svými občasnými příspěvky vnáší světélko mezi pasažéry na zdejší lodi bláznů…

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 16:01)

Full ACCEPTANCE jako nosič terčů k tomu že jsem Čech snad dostanu.

dotaz veliteli (Ne, 22. 1. 2023 - 15:01)

Dostanu od Jenerál kromobyčejnou práci třeba nosič terče pro cvičící Ukrajinské vojáky.

Nerik (Ne, 22. 1. 2023 - 16:01)

"Těžko na cvičišti, lehko na bojišti." Takže budou jen živé terče, aby si všichni zvykli na bojové podmínky.

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 16:01)

Měl by sis dát pozor na to co píšeš

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 19:01)

Jsi agent liberálních korektních kreténů? U nás je černý humor povolen. V Kanadě kanadské žertíky už dávno zatrhli.

Reklama

Přidat komentář