Reklama

Trvale stažená předkožka

Soňa (Ne, 12. 2. 2023 - 23:02)

Úplne od mala sa nedá, lebo to musíš najprv rozchodiť úplne a naučiť trosku chlapca, aby si na to zvykol. My sme začali so sťahovaním od mala, ale až počas základnej školy sme začali s nočným skusanim do pyžama a neskôr s odkryvanim žaluďa už aj do slipov cez deň. Zvykol si na to pomerne skoro, dnes je to dospelý mlady muz a ma žaluď trvale odkryty, vyzerá ako obrezany. Manzel ako chlapec problém so sťahovaním nemal ziadny, tak isto ani s citlivosťou nemal problém, ale nebol naučený nosiť žaluď odkryty. Po asi 3 rokoch manželstva som ho o to poprosila a súhlasil, takze mal aj syn už ukážku, ako chceme, aby to vyzeralo.

Návštěvník (St, 12. 4. 2023 - 15:04)

Ja by som si veľmi želala, aby mal syn v dospelosti úplne odkryty žaluď, ale nemá to tak ani manzel, ani synovi sa to zatiaľ samo nestahuje, tak neviem, ako ho mám k tomu naviest alebo nasmerovať, aby to tak mal, ako tvoji muži doma. Poraď niečo.

Alex (Pá, 14. 4. 2023 - 06:04)

Kolik je vašemu synovi let. Je-li ještě před pubertou, tak si na to krásně zvykne a příliš to řešit nebude.

Návštěvník (So, 15. 4. 2023 - 17:04)

12 rokov ma, akurát taký na prielome, len sa už predo mnou začína hanbiť

Pavel J. (Ne, 16. 4. 2023 - 21:04)

Nejlepší věk s tím začít ;)

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 23:04)

ale ako? predo mnou nevystupuje takto, nemám na to dosah

Alex (Po, 17. 4. 2023 - 07:04)

Zkuste s nim promluvit, že je to lepší kvůli hygieně. Že se to holkám víc líbí a že v budoucnosti vydrží déle v sexu což opět partnerky velice ocení. Navíc to vypadá dospěleji. Zkuste vyzdvihnout pozitiva nad negativy. Ano může se dostavovat častější erekce, ale to je zpočátku zcela normální a do měsíce si zvykne každej na to. Hodně štěstí a pak dejte vědět, jak jste se synem pochodila ;)

Návštěvník (Po, 17. 4. 2023 - 12:04)

No to je trosku ťažšie v tom, že my dvaja odkedy mu začala puberta o takých témach nehovoríme, ani ho nevidím alebo nemám na to dosah, aby som videla. On sa aktuálne hanbi veľmi.

Návštěvník (Út, 18. 4. 2023 - 00:04)

Kontrolovat mu ho. Rodiče taky občas kontrolovali jak jde přetahovat, nevím už do kolika let, a museli jsme to ukázat. K trvalému stažení ale nenutili. Takže ho k tomu nejak vést, aby to zkoušel tak mít.

Návštěvník (St, 19. 4. 2023 - 11:04)

Už to nie je take ako za decka a nemá s tým problém, preto kontrolovať ťažko a ako veľké mínus vidím to, že ani manzel to tak nenosí.

Návštěvník (St, 19. 4. 2023 - 23:04)

Tak sa o tom skús porozprávať s manželom, aby to začal aj on tak nosiť a keď už nemáš ty taký dosah na syna, tak neh mu dohovorí on, keď sú spolu, ze to a to od chlapca chcete. Keď je naučený základnej hygiene a pretahovaniu predkozky na wc alebo v sprche, je to už najmenej, aby to začal skúšať do pyžama alebo do slipov.

Návštěvník (Ne, 30. 4. 2023 - 13:04)

manzel to tak nosiť nechce ani nebude, už sme sa o tom bavili predtým, ale syn to skúša, čo ma veľmi teší a zatiaľ ho to neomrzelo a páči sa mu to

Návštěvník (Ne, 30. 4. 2023 - 17:04)

Mohu se zeptat, kolik je synovi? Drží mu za žaludem sama?

Návštěvník (Út, 2. 5. 2023 - 22:05)

teraz mal 13, nedrží mu úplne sama a vždy, ale pomerne celkom pekne si zvyká aj na voľne spodné prádlo

Návštěvník (Po, 13. 2. 2023 - 23:02)

Nevím jak to je u malých dětí, jestli nejdříve jen občas stahovat, pak už i do pyžama a později i do slipů přes den. Nebo jestli to jde rovnou...jestli mu to nevadilo. Každopádně rozhodout že syn i manžel budou mít holý žalud, to tedy dobré, kdyby to neměli stejně tak by to asi bylo zvláštní

Návštěvník (Po, 13. 2. 2023 - 18:02)

a manzel si na to zvykol v pohode a za aku dlhu dobu? koľko mal rokov?

Soňa (Ne, 19. 2. 2023 - 01:02)

mal 31 keď sme sa o tom začali bavit a skúšať to spociatku na noc, tu problém pri tomto zo začiatku nebol, pretože zalud citlivý nemal, pyžamo mu nevadilo a budil sa vždy s erekciou a pri nej mal vždy odkryty žalud, takze spočiatku ok, neskôr nebol pre to nejak nadšený vôbec a hoc problém s citlivosťou žaluďa nemal, nedržala mu stiahnutá a vždy v boxerkách v pokoji mu predkozka zliezla na žalud, takze stále napravovanie bolo onicom a vadil mu žaluď odkryty po sexe, vraj nepríjemný pocit … zvykol si však aj na tento stav potom a tu som ja začala badať oveľa dlhšiu vydrz pri sexe (nie žeby to bolo predtým krátko, ale trvale odkryty žaluď to vždy predĺži) … no a v neposlednom rade odkryty žaluď ako u neho, tak aj u syna neskôr po 4 rokoch keď sa narodil riešil on v hlave stále aj so svokrom, bratom či kolegami v práci, pretože to bolo aj pre nich niečo iné a nové, pretože to pretiahnuté nenosil dovtedy nikto z nich… odkedy to nosí aj syn takto, bavili sme sa na tuto temu a skonštatoval aj muž, že čoraz viac mužov a hlavne mladších nosia žaluďa von, takze dievčatá …..

Návštěvník (Út, 14. 2. 2023 - 00:02)

Já s tím také začal až v dospělosti, a do té doby jsem na to nebyl ani trochu zvyklý, takže to nebylo zrovna snadné najednou žít s neustále odkrytým žaludem. Za pár týdnů už mi to nevadilo, horší bylo přijmout to že vypadá takhle.

Návštěvník (So, 11. 2. 2023 - 00:02)

Rád bych se zeptal dam, které mají zkušenost s tím, že jejich partner je obřezaný nebo nosí předkožku trvale staženou nebo měly takového partnera v minulosti, jak jste na to reagovaly a co se vám honilo hlavou, když jste prvně viděly jeho penis s obnaženým žaludem? A jak jste si na to zvykly?

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 13:02)

Proč jsem se ptal je proto, že jsem už přes rok obřezaný a nedávno jsem měl první sex s novou přítelkyní. Potom, co mi stáhla trenky a před obličejem se jí objevil můj penis s obnaženým žaludem, u kterého je navíc hned zřejmé že je obřezaný, protože mám vysokou a spíš těsnou obřízku, zarazila se a hlasitě polkla. Bylo zřejmé, že se s něčím takovým ještě nesetkala, protože na sekundu jakoby zkamenila a pak se raději věnovala mým koulím. Tak mě zajímalo, jestli
někdo z vás neměl třeba podobnou zkušenost. Jinak dnes už je to pohodě a přítelkyně už to bere jako normální věc.

Reklama

Přidat komentář