Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 19:01)

Dnes byla znesvěcena katedrála sv.Víta. Jak mohou komunisté jako je Petr Pavel jít na mši, když dříve církvi škodili.

Nerik (Ne, 22. 1. 2023 - 20:01)

Voják a rozvědčík jde vždy tam, bez svědomí a odmlouvání, kam ho pošle, v tomto případě, nejen velitel, ale i řídící orgán.

Nerik (Ne, 22. 1. 2023 - 20:01)

Voják a rozvědčík jde vždy tam, bez svědomí a odmlouvání, kam ho pošle, v tomto případě, nejen velitel, ale i řídící orgán.

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 19:01)

Dnes byla znesvěcena katedrála sv.Víta. Jak mohou komunisté jako je Petr Pavel jít na mši, když dříve církvi škodili.

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 19:01)

V Lucerna baru Koncert pro Pavla...nejste tam někdo? :))

aladin (Ne, 22. 1. 2023 - 19:01)

"PŘEHLEDNĚ: Zdražování vajec, mléka či mouky pokračuje. Kdy podle analytika drahota odezní?".... To je všechno dělané úmyslně tou marťanskou nenažranou a chamtivou pakáží !!! Vydělávají na Českých Gojímech !!! V Polsku takováhle pakáž, jako je u nás není, ti berou ohled na své občany !!!

aladin (Ne, 22. 1. 2023 - 19:01)

"Bartošek: Babiš je pro Česko bezpečnostní hrozbou. Všichni nadržují Pavlovi, zlobil se Koten".... Bartéšku, neni náhodou to co máš v hlavě také nakažlivé ??? To by byl obrovský průser, tolik dementů by asi Český národ neuživil !!!

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 18:01)

Zbraně, dělá, motory, to není nic pro mně.

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 22. 1. 2023 - 19:01)

Babiš si myslí, že kráva vyrábí mléko v žaludcích.

Nerik (Ne, 22. 1. 2023 - 19:01)

Kdo ví jak vypadají jeho znalosti o ženské anatomii a kojení. Jalovice musí zabřeznout, otelit se, a až pak se z ní stává kráva- dojnice, protože jí začnou, tak jako u všech savců, fungovat mléčné žlázy.

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 18:01)

Já myslel, že tohle forum je o sexu přes politiku, tedy jak s kým vyjebat, když zrovna není čím komu kam, jedno nebo více z toho. Ten voják mi nevoní, celej živit po kasárnách, ty koníčky jsko moto turismus, kožené černé bundy, bílý fous, ne tak to je pro mně jak ten co zval rychle s vojenským rozsudkem s dezertérem a tou popravou, ať nám nevystydnou ledvinky, ty se musí jíst teplé. Babiše volí venkov, protože chtějí žít bez zbytečných výmyslů EU a USA a tady vlastně Babiš je jednoduché věci fungují. Nedělá kamarádíky, kompromisy a dané hezky naúčtuje hospodským skrz EET, to je nekompromisní a potřeba.

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 18:01)

Babiš navíc rozumí zemědělství a já mám venkov rád.

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 19:01)

Ty máš rád venkov? Kde jsi byl naposledy na venkově, ve Stromovce na kole?

Nerik (Ne, 22. 1. 2023 - 18:01)

Rozumí zemědělství jako koza petrželi. Ještě nedávno bylo, taky kvůli němu, skoro všude řepkově žluto. Kdyby tomu rozuměl, tak by se dodržovaly staletími prověřené osevní plány.

Cynik - realista (Po, 23. 1. 2023 - 04:01)

„Rozumí zemědělství jako koza petrželi. Ještě nedávno bylo, taky kvůli němu, skoro všude řepkově žluto. Kdyby tomu rozuměl, tak by se dodržovaly staletími prověřené osevní plány.“ ---------- Skutečně?
„Pro porozumění řepkové lobby je třeba vrátit se o dvacet let zpět. Podložím pro obchod s biopalivy je Kjótský protokol o snižování emisí skleníkových plynů z roku 1997. Na jeho základě se Evropská unie zavázala snížit emise uhlíku do roku 2010 oproti roku 1990 o osm procent. Emise z dopravy mají na svědomí přibližně třetinu unijních emisí CO2, proto se pozornost logicky upřela také na pohonné hmoty.
Jedním z řešení mělo být naředit pohonné hmoty biopalivy – látkami vyrobenými z biologického materiálu, které při spalování uvolňují podstatně méně skleníkových plynů než klasický benzin nebo i nafta. V nízké koncentraci s nimi přitom současné spalovací motory nemají problém.
Biopaliva do evropské legislativy zavedla směrnice z roku 2003. Později pravidla upravily čtyři další, přijaté unií v letech 2009 až 2018. Poslední, z prosince 2018, členské země dosud neměly povinnost implementovat. Směrnice na sebe navazují, novější dokumenty reagují na původní, z dnešního pohledu naivní, pravidla.“ (https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/repka-babis-ano-evropa-eu-volby-biopaliva-smernice_1905280600_jab, 28. května 2019).

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 19:01)

Přesně tak, jestli nějak rozumí zemědělství, tak jen co se naučil. Je to hlavně manager typ autoritativní, takový ten moderní, co je schopný řídit jakoukoli firmu, od banky, přes kravín až po stát. Nebo se to aspoň domnívá. Bohužel takových je v Česku spousta...hlavně tedy ve státním sektoru a slouží k vytunelování firmy. To jim jde.

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 20:01)

Nepodceňuj Babiše, vyzná se v hnojivech, prodával je ještě jako komunista v Maroku.

aladin (Ne, 22. 1. 2023 - 19:01)

Jenže to by tady nesměli vládnout chamtiví marťani !!!

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 18:01)

O politiku se stejnę stará vláda a jak tu někdo psal opozice teď nikde nemá většinu a tedy ani slovo, budeme vyvažovat..

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 18:01)

Ustavičné stížnosti nikoho nespasí, groupthing Schwarzenegger + Pavel( ať už akcí Koláře či fašistů zbrojařů nebo hazardních loby, tedy ultrakapitalistů( drogy, hazard, násilí-války-zbraně) ) tak Pavel můj kandidát nejni.

Reklama

Přidat komentář