Reklama

Trvale stažená předkožka

Karel (Út, 1. 4. 2014 - 14:04)

Mám Penis 18x5,5 předkožka...Rozměrově mám 17,5x5 a předkožka v klidu taky přes i s chobotem, při erekci drží na žaludu a celý ho překrývá a jak ji lehce stáhnu rukou, tak drží stažená za ním, dokud neochabne. Ale při honění a sexu se ohrnuje přes. Mladá si prostě celkem vyhraje :)

To (Ne, 30. 3. 2014 - 12:03)

Je to pravda pravdoucí, po...jsi silně přehnal. Je to hodně individuální. Na někoho to má minimální vliv zatímco jiný se v padesáti stěží udělá.

Petr (Ne, 30. 3. 2014 - 12:03)

Začal jsem nosit předkožku...Je to pravda pravdoucí, po půl roce máš na žaludu kůži jak na patě! To ti potvrdí každej pošuk s ručníkem či jarmulkou na hlavě...

Zase (Ne, 30. 3. 2014 - 11:03)

Náš kluk nocí trvael...ta gumička - zhovadilost.

Martin (Ne, 30. 3. 2014 - 09:03)

Mám Penis 18x5,5 předkožka mi přesahuje asi centimetr přes žalud v klidu a tvoří takový chobotek ale když se postaví tak sama předkožka se stáhne za žalud a krásně tam drží.I při honění nebo partnerčiným hraní se nazhrnuje jedině když opadne erekce,to sama oblíkne žalud.Uplně mi to tak vyhovuje a nepotřebuji mít žalud pořád obnažený.

Milda (Ne, 30. 3. 2014 - 07:03)

Náš kluk nocí trvael staženou předkožku ca 5 klet asi od 5 třídy. Drží jí dobře lepící páska nebo gumička.

Jarin (So, 16. 4. 2022 - 14:04)

Dobrý den můžete mi napsat prosím jak to lepíte nebo gumičku jete aby to neškrtilo jakou gumičku používáte a jak

Hanis (So, 29. 3. 2014 - 19:03)

Začal jsem nosit předkožku staženou dozadu, protože mám docela problém s předčasnou ejakulací a někde jsem vyčetl, že při stažené předkožce časem trochu zeslábne citlivost žaludu a sex se prodlouží. Co je na tom pravdy? Máte někdo takovou zkušenost?

Michal (Pá, 3. 12. 2021 - 05:12)

Také jsem trpěl předčasným vyvrcholením a potom absolutním selháním při sexu pro velkou citlivost žaludu. Kolega v práci mi poradil, že mám každý den stáhnout předkožku na několik hodin, nebo na noc a tak to provádím dodnes až z toho vznikla trvale stažená předkožka, což je to opačný extrém-malá citlivost, tak v současné době každý den vracím předkožku na půl dne a při sportu, někdy přes noc, aby si v ní žalud odpočinul a tak mněl správnou citlivost. Sex je perfektní a k vyvrcholení dojde v pravou chvíli.

Návštěvník (Pá, 3. 12. 2021 - 19:12)

Citlivost necitlivost. Kluci. Výdrž je otázkou vůle a chtění patrnerku maximálně uspokojit. Mnohokrát jsem absolvoval celonoční soulož, nebo erotické výkendy a neměl jsem s tím problém, že bych odpadl.

Návštěvník (Pá, 3. 12. 2021 - 19:12)

To pak musí blbě držet v obou pozicích. Třeba já si dřív kůžičku vracel ve sprchách kvůli studu a tohle mi na tom nevyhovovalo. Jinak citlivost stále obnaženého žaludu mi naprosto vyhovuje

Kamil (So, 29. 3. 2014 - 15:03)

Předkožku nosím trvale staženou za žaludem od malička,díky matce,která mi ji nechala částečně zkrátit a přetahovala mi to za žalud.

Rado (So, 29. 3. 2014 - 12:03)

Já taky obřízku nemám ale...kolko mate rokov Petr a Kluv?

Každej (So, 29. 3. 2014 - 09:03)

je holt nějakej.

gin (Pá, 28. 3. 2014 - 23:03)

Předkožka nebo ne, sejra za...Joudo, seš mimo téma, jdi na vlákno obřízek.

Jouda (Pá, 28. 3. 2014 - 14:03)

takový týdenní camembér...Předkožka nebo ne, sejra za žaludem nebo za pyskem, čuně se pozná bez rozdílu :D No není to tak? Obřízka je pro týpky, co neumí ani používat vodu a nábožensky motivovaný zjevy nespíš s kusem hadru kolem hlavy. Ona si ta špína často o obřízku nebo o zkrácení pysků řekne sama. Holt i základní hygiena je fajn a pak se nemusí probírat takový pakárny. Podobným zbytečným zákrokům se zdravý člověk bez abnormalit snadno vyhne a ani si na něco podobného nevzpomene :) Zkrátka i přistřihnutí záhybů na přirození může být potřeba, ale proč... A lidem, co to dělají dětem jen tak z hecu, bych připomněl, na co že to jsou dobré mříže v lochu.

ano (Pá, 28. 3. 2014 - 10:03)

nad pikantní sejreček.takový týdenní camembér je mńamka

Není (Pá, 28. 3. 2014 - 09:03)

nad pikantní sejreček.

Šarka (Pá, 28. 3. 2014 - 08:03)

To je ta krása žaludu když vyjede při stažení předkožky krásně vybarvený červeňoučký a pěkně tvrdý to se mi líbí to je dílem předkožky.Né takové zvadliny co visí na konci penisu a jsou k nepoužití.

. (Čt, 27. 3. 2014 - 22:03)

Nenechte se vysmát...A proč tedy má až 15% dospěláků žalud od přírody trvale odkrytej,

Reklama

Přidat komentář