Reklama

Sex s kondomem - ano nebo ne

Jana (Čt, 21. 7. 2022 - 18:07)

S partnerem je snad bezpečno, pokud nemá bokovky, ale lepší je bez a na něco umřít musíme. Otázkou je jestli dcera vůbec někoho někdy sežene, když dnes radši každý čumí do mobilu a vše ostatní je dřina a zbytečná námaha.

Návštěvník (St, 20. 7. 2022 - 16:07)

Tak jest. Kondom jsem používal, dokud jsem si nebyl jistý, že ho včas vytáhnu. Když věděly, že manželka otěhotněla jen na přání, tak už mi věřily všechny.

Návštěvník (St, 20. 7. 2022 - 13:07)

Chodím šukat jednu paničku, vždy bez kondomu a pokaždé je u toho její manžel a on jí pak líže , já bych to nedělal ale takhle mi to nevadí.

Zenit (St, 20. 7. 2022 - 15:07)

Který manžel by chtěl, aby mu někdo mrdal jeho manželku a on se na to díval a pak jen lízal.
Je to blbost co píšeš. Vyhoň si ho a udělá se ti dobře.

Návštěvník (St, 20. 7. 2022 - 15:07)

tak to bys se divil

Návštěvník (So, 16. 7. 2022 - 13:07)

První kondom jsem naplnil semenem už při nasazování. Nenasazoval jsem si ho sám, ale maminka dívky, s kterou jsem měl mít styk. Byl jsem tak vzrušený a ona tak pečlivá, že jsem to neudržel. Jen se tomu zasmála, kondom mi sundala, o semeno se podělila s dcerou a poslala mne umýt. Pak mi znova nahonily penis a druhý pokus už se podařil. Pak zůstala, pomáhala při zasouvání a radila, protože to byl náš první pohlavní styk. Bylo nám šestnáct let a učili jsme se pohlavnímu soužití.

Honza (Pá, 15. 7. 2022 - 16:07)

Už 5 let používáme jenom prezervativy, jelikož přítelkyně nechce brát antikoncepci. A pro mě je to taky mnohem lepší, protože extra silné kondomy vyřešily můj problém s předčasnou ejakulací.

Radka (Pá, 15. 7. 2022 - 15:07)

Já zásadně vyžadovala sex jedině s prezervativem, pokud ho neměkluk sebou, tak já je nosila také. Stalo se, že jsme je neměly, tak se nešukalo. První styk bez jsem měla, když jsem s manželem chodila nějakých půl roku a již jsme spolu u nás nebo unich společně spali. I dnes používáme prezervativ a já neberu žádnou antikoncepci, bez se stane jen výmečně v zápalu nějaké rychlé vášně, ale mimo již plánovaných dvou dětí se zatím nic nepřihodilo, ale pokud by se stalo, tak ještě jedno by jsme zvládli.

Návštěvník (Po, 11. 7. 2022 - 06:07)

Mne sex s kondómom vyhovuje. Je pravda, že každý si musí nájsť kondom, ktory mu vyhovuje, lebo aj keď “sú všetky rovnaké”, tak nie sú a potom to už ide ;-) nemusíš na konci nič prerušovať a ejakulovat môžeš bez akejsi kontroly :-) je to krajsi pôžitok pre mna. Úplne najviac mám rad nakonci pohrať sa ešte trosku s jazykom a s partnerkou, čo predtým vo vystriekanej som nerobil, takze sme sa tu našli obaja

Eva (Po, 11. 7. 2022 - 17:07)

Já jedině bez. Neřeším, jestli se do mě kluci udělají, prostě se udělají. Na konci mě vylížou a následuje dlouhé líbání a pokud jsou dva, tak zatím co se líbám s tím prvním, tak druhý zase šuká a stříká do mně. Nevím, co se neustále řeší, jestli s nebo bez, bez je vždy lepší. A jestli se semene někdo štítí, jako tady nějaký blbeček píše o stoce, tak ať nešuká a nebo si vezme ten kus plastu. Ale spíš ten hlupák ani neví co je sex.

Karolína (Čt, 14. 7. 2022 - 11:07)

Během mládí jsem vystřídala několik kluků a pravidelně několikrát týdně souložila, ale vždy s kondomem. Nikdy mi to nedělalo problém a vždy to bylo vzrušující.

Návštěvník (Čt, 14. 7. 2022 - 12:07)

Kondom jsem používal na počátku sexuálního života (od 16 let). Zpočátku většinou a později výjimečně. Po dovršení 18 let, většina partnerek natolik důvěřovala mé zkušenosti a opatrnosti, že ochranu nevyžadovala. Totéž i v manželství. Všechny děti máme plánovitě, na požádání manželky.

Návštěvník (Čt, 14. 7. 2022 - 05:07)

Pokud kluky znáš a víš že jsou zdraví, proč ne. Pokud do sebe necháš vystrikat každého, tak to může skončit hodně špatně...

Pavla (Út, 30. 11. 2021 - 14:11)

Můj kluk do mě normálně stříká, se šprckou si sex nedovedu představit. Přivedl i svého mladšího bráchu, abych ho v 15 zaučila a ten taky nepoužívá šprcku, ale řekli jsme mu, že s jinou musí. Zkusil si sex i s ní a prohlásil, že to není ono. Teď jsem si od nich vynutila, aby se mnou šukali oba, je to pro mě lepší a krásnější prožitek.

pro Pavlu (St, 1. 12. 2021 - 00:12)

Nazdar odpadní rouro, do který si bratři ulevují. Jako když chčijou spolu do mušle.

Návštěvník (Pá, 10. 12. 2021 - 11:12)

Odpadni roura je na to jeste dobre. Ta ty splasky odvadi do kanalu. Pica ale neni na zadny kanal napojena tak ten odpad zustava v ni a vyteka ven. Celkem k politovani. Je videt ze Pavla si svy pici nevazi kdyz s ni zachazi jako s zumpou.

Návštěvník (Po, 11. 7. 2022 - 17:07)

A je to zase tady, puberťák, kterému se ani nepostaví a ještě ani semeno nestříká tady bude blít ty svoje nesmysly.

Návštěvník (So, 16. 7. 2022 - 11:07)

Vždyť mají pravdu s tou stokou a odpadní rourou. Píča nemá žádný konec kam by přebytečné semeno odváděla. Není stvořená na to, aby se do ní opakovaně vystříkávalo několik samců. Pokud už musíte tyto podivné praktiky provozovat, tak si aspoň vezmete kondom, jinak tam budete čvachtat a ani píča nic neucítí.

Pepa (So, 16. 7. 2022 - 16:07)

Čvachtání je skvělé a jít do ní tak 3 nebo čtvrtý je to nejlepší. Kondom je na hovno.

Návštěvník (Po, 18. 7. 2022 - 01:07)

Jsi pěkný čuně Pepo...a taky honič

Reklama

Přidat komentář