Reklama

Existuje Bůh?

člověk (Pá, 13. 1. 2023 - 00:01)

Ono přinést bábovku se nezdá jako až taková oběť, ale kdybys věděl, jak bude babka nadávat že nemá pivko na lepší náladu a kus pořádnýho žvance, když je nemocná a hladová... Ale hlavně považ a uvědom si, že karkulka i s babičkou se nechaly sežrat vlkem!!! Obětovaly se za tebe, chápeš to ty hlupče? Božím zázrakem a nařízením je pak z toho vysekal pan myslivec. Neboť tak bylo řečeno, že dobrý móloděc přijde a nechá Karkulku povstat z mrtvých! A díky tomu ty teď můžeš umřít.

Jirka (Pá, 13. 1. 2023 - 00:01)

Člověče, jsi moc ovlivněný pohádkami. A komunismem. ...a asi i alkoholem.

Z (St, 11. 1. 2023 - 22:01)

Wikipedia: "Teorie přerušovaných rovnováh stejnorodost fosilních záznamů vysvětluje ne nedostatečným množstvím nálezů, ale tím, že druh po většinu času zůstává stabilní a že se mění pouze v krátkých obdobích. Podobný názor však zastával již kolem roku 1859 anglický paleontolog a odborník na vyhynulé chobotnatce Hugh Falconer. Ten věřil, že vznik nových druhů probíhá skokově, nikoliv pomalu a pozvolna v průběhu celých milionů let." ○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○
Jenom úsměvná okecávačka faktu, že paleontologická data ukazují mnohem více na stvoření.

Leguán (St, 11. 1. 2023 - 22:01)

A po tom, co jsi tady předved s tím Flégrem a neodarwinismem očekáváš, že tě bude někdo brát vážně?

Z (St, 11. 1. 2023 - 21:01)

Paleontologická data ukazují na stvoření, což se nehodí, a proto je zde zásadní rozpor mezi teoriemi evolučních biologů a paleontologickými daty."

Leguán (St, 11. 1. 2023 - 22:01)

Ale to už není žádnej citát. To už je jen tvůj blábol. Takže co nám tu zbylo z pana profesora a biologa? Najednou se nám pan profesor biolog Flégr nehodí, že? Paleontologické nálezy nasvědčují evoluci přerušovaných rovnováh. Nikoli potopě světa a rozvážení zvířat po párech na lodi.

Z (St, 11. 1. 2023 - 21:01)

Paleontologická data ukazují na stvoření, což se nehodí, a proto je zde zásadní rozpor mezi teoriemi evolučních biologů a paleontologickými daty."

Návštěvník (St, 11. 1. 2023 - 23:01)

Paleontologická data ukazují na stvoření? A to jako čím?

Z (St, 11. 1. 2023 - 23:01)

Ty si čti knížku O původu druhů od Darwina. :-D

Rakato (Čt, 12. 1. 2023 - 00:01)

Když Darwina neznáš, je nesouhlas s ním známkou chabé mysli. A nemáš chuť Darwinovu knihu spálit? Máš? No to jsem si myslel.

Leguán (St, 11. 1. 2023 - 21:01)

To je asi jediná větička, kterou můžeš vytrhnout Flégrovi z huby, co? Jakejkoli další kontext už by prozradil, že jde o normální neodarwinismus.

Z (St, 11. 1. 2023 - 21:01)

Úryvek z knihy evolučního biologa a profesora:
"Evoluční biologové prostě vůbec netušili, že je zde zásadní rozpor mezi jejich teoriemi a paleontologickými daty."

Návštěvník (Út, 10. 1. 2023 - 20:01)

Boží existence prokázána! Spadl mi na zem chleba, ale namazanou stranou nahoru! Děkuji ti bože! Už budu chodit do kostela a modlit se.

Rakato (So, 7. 1. 2023 - 15:01)

Náboženští jelimáni zde občas promluvili o vědě a bylo jasné, že vůbec neví, co věda dělá a co věda je. Zde je popis práce skupiny vědců, kteří zkoumají neutrina. Nedávám to sem kvůli těm neutrinům, ale proto, že článek pěkné popisuje ten vědecký zmatek, nepodařené pokusy, teoretické výmysly, z čehož všeho se postupně tvoří vědecké poznání. Snad to jelimánům pomůže pochopit, jak hloupé je chodit si pro poznání světa do bible. https://phys.org/news/2023-01-unraveling-neutrino-mysteries-deep-underground.html#!

člověk (So, 7. 1. 2023 - 13:01)

Jo aha, to jsou jen nešvary lidí, tak to se mi ulevilo. Já už myslel, že prostě nemáme žádné právo ani nejmenší důvod dělat "správce" všem ostatním tvorům světa. Takže říkáš, že lidi jsou opravdu vrcholem tvorstva a všechno tu bylo stvořeno pro nás? Já už se bál, že si to jen vymyslel nějaký nadutý idiot. Zní to jako výmysl naprostého IDIOTA, že? A ona je to tedy pravda. Tak to se mi asi... ulevilo? Akorát mi furt zůstávají všechny ty otázky. Jako třeba proč dokážou všichni žít i bez nás a my jsme jim úplně ukradený, dokud si je ovšem nezačneme zotročovat nebo vybíjet... Ne, já bibli opravdu moc neznám, kolego. A to z důvodu, že mě absolutně nezajímá. Ale pořád ji bohužel znám mnohem víc, než bych si přál.

Jirka (Čt, 12. 1. 2023 - 17:01)

No, člověče, reagoval jsem na to, cos psal třeba o tabáku, že "zabil" mnoho lidí. Tabák ale sám od sebe nikoho samozřejmě nezabil. Když pomineme, že prosté kuřáctví není příčinou smrti, tak to, že k ní přispívá, je jen v iniciativě člověka (jeho neřest), nikoli v existenci tabáku. V ohni taky zemřelo mnoho lidí, že ano, ale nedá se říct, že by oheň vládl nad člověkem. Abys mi člověče rozumněl, já nijak neobhajuji člověka a jeho zacházení s životním prostředím, ale ani mě nic takového nepřekvapuje, když vím, že je to všechno následek prvotního hříchu. Chápu tě, človíčku, že se ti lecos na světě nelíbí a věřím, že jsi hodně citlivý tvoreček, ale realitu zkrátka popřít nemůžeš, byť rozumím, že se slzami v očích.
Apropo - na konci nejsi úplně rozhodnutý, jestli Bibli neznáš nebo znáš. Já souhlasím s tou první možností, že jí moc neznáš.

člověk (Čt, 12. 1. 2023 - 22:01)

Ještě mi prosím tě vysvětli, kde "popírám realitu". A kterou. Možná tu s prvotním hříchem? Tak samozřejmě, prvotní hřích vysvětluje úplně všechno. Když nevíš kudy kam, vraž tam prvotní hřích. A každý chytrý človíček si vždycky sám domyslí, proč prvotní hřích vysvětluje zrovna to či ono.

Jirka (Čt, 12. 1. 2023 - 23:01)

Samozřejmě, že hříchem se všechno změnilo. Jelikož tomu vůbec nerozumíš, tak nechápeš celkový dopad hříchu. I smrt je kvůli hříchu. Ty si člověče vážně myslíš, že Kristus se nechal ukřižovat jen tak pro legraci?!

Jirka (Čt, 12. 1. 2023 - 23:01)

Samozřejmě, že popíráš a neustále si vymýšlíš hlouposti ve smyslu jakože fauna a flóra ovládá člověka či co. Jsi fantasta. Jó chlapče, v přírodě je řád, i když ho nechceš vidět, ale Bůh stanovil určitou hierarchii, ať se ti to líbí nebo ne.

člověk (Čt, 12. 1. 2023 - 23:01)

"Jó chlapče, v přírodě je řád, i když ho nechceš vidět" Tak hlavně že ho vidíš ty. Zatím jsi byl ale schopen akorát citovat nesmysly z bible. //// "Ty si člověče vážně myslíš, že Kristus se nechal ukřižovat jen tak pro legraci?!" A proč myslíš, že Karkulka nesla babičce bábovku? Chápeš vůbec ten fatální dopad na lidstvo??? Nechtěj vědět, co by z nás dneska bylo, kdyby místo bábovky nesla buřty a pivo!!! Ale ona se pro nás (i pro tebe!) obětovala a donesla bábovku.

Reklama

Přidat komentář