Reklama

Vzrušuje mě máma

Josef (Po, 15. 6. 2020 - 14:06)

Pro začátek zkus více procvičit český jazyk. Třeba si ji tím získáš víc, než ztopořeným klackem a nebude zklamaná tím, co to porodila za pacholka.. Zejména "y" a "i" se ti dost pletou.

Návštěvník (St, 10. 6. 2020 - 12:06)

Mám moc sexy atraktivní matku a na sex s ní myslím už od puberty. Je jí 50let, mírně plnoštíhlá postava, větší pevné čtyřky prsa, krásná lýtka, silnější stehna, vzrušivý zadeček, prostě přitažlivá sexy mature, taková ta kancelářská panička která se umí dobře oblékat a dělá ji dobře když po ní samečci hodí okem. S jistotou vím že si uvědomuje že po ní házím očkem i já a někdy mi až přijde že by se mnou možná chtěla sex. Po úmrtí otce žijeme už několik let spolu sami, a když se sprchuji nebo holím, tak až často má důvod něco v koupelně hledat nebo zrovna cpát prádlo do pračky. Nedávno mě také poprvé zavolala z koupelny s prosbou zda bych jí neumyl záda, ležela ve vaně, vlasy stočené do drdolu, sedla si a nastavila mi záda až když jsem byl u vany a vzal mýdlo a žínku do ruky, jako by chtěla abych viděl celé její nahé tělo. Při mytí zad se napřimovala, přišlo mi že chce abych viděl co nejvíce její velká prsa, moc nemluvila a bylo z ní cítit jakési vnitřní napětí. Musím přiznat že jsem se po mytí jejích zad musel hned vyhonit s myšlenkou na náš společný sex, a myslím na to pořád. Chtěl bych s ní mít takový vztah, při sexu být milenci kteří se dokáží bezprostředně krásně pomilovat a zasouložit, potom zase normálně jako matka a syn. Je to možná divné, ale možná by nám to tak vyhovovalo, jsme přeci plnoletí a víme co chceme, tak proč by nám měl do toho někdo kecat a odsuzovat nás.

Honza (So, 13. 6. 2020 - 11:06)

Z toho nic nebude, já taky měl taky takové představy. Radši si najdi nějakou ženu v jejích letech. Já jsem potkal pěknou ženu která odpovídala tomu co se mi taky pořád honilo hlavou. Zprvu to nebylo vůbec jednoduché se s ní seznámit, vadil jí náš velký věkový rozdíl, ale nenechal jsem se odradit a dnes jsme oba šťastný že jsme se potkali. Po čase jsem se jí u vínka i přiznal proč mě tak zaujala a co mě dokáže vyrajcovat a super uspokojit. Řekla mi že to na mě poznala hned při prvním milování, že se tomu také nebrání, ale čekala s tím až jí to řeknu sám. Je moc fajn že jsme se našli, že si dokážeme porozumět a vědět že před sebou nemáme už žádné tajemství. Po čase našeho soužití i okolí, její dcera a rodina, stejně tak jako moje rodina, přijali tu skutečnost že se milujeme za normální a akceptují to.

Darka (Ne, 7. 6. 2020 - 18:06)

Nevidím na to nic divného když se klukům líbí matky a chtějí s nimi sex. Může za to příroda sama, kdyby padlo v ochraně smečky mnoho dospělých mužů, mladí samečci oplodní své sestry i matky aby smečka přežila. Mají to prostě jen zakódované v genech stejně tak jako ženy. Kdyby nebyl incest morálně odsuzován a trestán dělo by se dnes normálně.

David (Út, 9. 6. 2020 - 04:06)

Já sem dohodil mojí matce kamaráda aby jí vymaloval, chodil k nám odjakživa na návštěvu s mamkou se dobře znají. Věděl sem že mamku nevezme na hůl a ona aspon nebude platit zbytečně nejakou firmu. Mluvil o mámě hezky že jí se vším pomůže a nebude po ní chtít bůh ví co. Mamce je 51 má černé vlasy, zelené oči, 2 jky prsa prostě taková panička,vzrusovala mě a meho kamaráda taky, driv sem si s matkou tak nerozuměl ale když sme zůstali sami tak sme měli pouze jeden druhého, mámu sem smiroval odjakživa líbila se mi, měl sem zajem o holky ale s matkou sem žil az do 26 tak to na vztahy moc nebylo, zajimalo by mě jestli to zenam vadi nebo sou naopak rady když zjistí ze sou pro sve syny atraktivní, popřípadě nějaké sexuální zkušenosti

M. (Út, 26. 5. 2020 - 00:05)

Co vás na matkách nejvíce sexuálně vzrušuje a přitahuje? Jak se snažíte matku svést, nebo jak ji naznačujete že by jste s ní chtěli mít sex? Myslíte si, že matka alespoň tuší, nebo si je jistá vaším sexuálním zájmem o ni? Jak si představujete svádění ze strany matky, které by vám naznačilo že má zájem o sex s vámi? Kdyby ze strany matky opravdu došlo na sex , nedostali by jste z toho nakonec strach? Jak by jste se zachovaly, kdyby s vámi už nikdy matka nechtěla mít sex? Myslíte si že by takový sex by byl pro vás opravdu přijatelný, a nezměnil by to vaše chování k matce, před nic netušícím okolím? Myslíte si, že by jste se mohli do matky zamilovat i jinak, než mateřsky? Kdyby jste matce přísahali že to nikdy někomu neřeknete, ani pod velkým nátlakem, řekli by jste to nikdy někomu? Kdyby jste porušili přísahu a někomu to řekli, myslíte si, že by vám to někdo uvěřil? Myslíte si, že by takový vztah a sex s matkou, mohl narušit váš budoucí život? Vede mě k těmto otázkám mě pouze zvědavost, nebo něco jiného?

Dan (So, 25. 4. 2020 - 22:04)

Máma mne zrušuje stále i po letech. Dlouho mne kojila a dodnes si pamatuji její velké blahodárné prsy. Od malička jsme se spolu koupali. Hladil jsem jí vagínu a ona mě ptáčka, dokud jsme se vzájemně neuspokojili. Chodili jsme doma nazí a často se vzájemně dotýkali a vydatně se ukájeli. Pro upřesnění, jsem jedináček a matka byla samoživitelka. Starala se o mne, dokud, jsem se neoženil. S manželkou mne seznámila také ona.Bylo to na nudy pláži. Nechala mne vybrat a dívku mi dohodila. Často se scházíme. Já, moje manželka, maminka a její přítel. Souložíme také společně. Dámy se rády lízají a pánové si honí penisy. Pak se dlouho páříme.

Abe (Po, 27. 4. 2020 - 02:04)

Mámy, s námi nadrženci, musí mít svatou trpělivost, zvláště když ví, co se v nás děje. Na jednu stranu je máma pořád potřebná ženská a na stranu druhou, my synové, dospíváme v muže a to se vším všudy. Rostou nám pohlavní orgány, žlázy začínají produkovat životodárné sperma a my se začínáme, pokud jsme normální zajímat o opačné pohlaví. A ejhle první "na ráně" je máma. Má všechny předpoklady. je vyspělá, plodná, zkušená a my máme jen tvrdý penis a plná varlata a žádné zkušenosti, ani morální zábrany. Máma v tobě vidí dítě i muže současně. Ta moje mi už jako babička, řekla, že šíleně toužila po mém penisu a zároveň se šíleně bála, že si oba zkazíme život a tak mne nutila k onanii. Když mi bylo padesát, zeptala se mi, jestli se ještě honím. Řekl jsem, že pořád a rád. Chtěla to vidět a já to pro ní, jako vždy, udělal. Postříkal jsem jí semenem jako za mlada. A tak to má být. Mámy musí své syny nechat onanovat, aby se nedopustily incestu.

Matěj (Út, 7. 4. 2020 - 22:04)

Třeba dneska se mi stala jedna věc máma mi řekla že potřebuje prádlo do pračky ať se zevleču a dám ji to do pračky ze to vypere je mi 14 a jsem s ni hotovej tak sem se svlékl a sel sem na veceri (samozřejmě sám) jak sem dojedl zavolala si me do obýváku tak jsem prisel a ptala se me co jsem dělal venku tak sem ji to vypravel a pritom se mi divala sekundama na penis to me samoudrejme vzrusilo a postavil se mi potom mi rekla hele pojd sem jeste co to vidim tak sem odpovědel ze se omluvám ale ze za to nemuzu a ona z niceho nic me chytla za varlata a zacala je mackat potom si ho dala do pusy a kourila fakt takovy zazitek jsem ještě nezazil byla to nadhera tak sem ji zajel rukou pomalu do kalhotek a rojizdel sem ji po vagine byla krasne vlhka a prijemna potom sem zacal cítit ze budu ejakulovat rekl sem ji to ona ho vytáhla a rekla ze muzu klidne tady a otevrela pusu honila mi ho a přišlo to byl to jako vybuch penisu a bylo to krasne dekuju ze moje prvni kurba a zrovna s moji mamou

Jirka (St, 8. 4. 2020 - 01:04)

Nejdřív se nauč psát a dělat interpunkce, pak si můžeš vymýšlet.

Z (Út, 7. 4. 2020 - 22:04)

Z

Jirka (Po, 27. 1. 2020 - 17:01)

Já měl také první sex s matkou po 40, jí bylo 66 a věřte mi nebo ne, po sexu mi řekla, že na to myslí už od mojí puberty

Anonym (Po, 27. 1. 2020 - 19:01)

Takže bych to měl zkusit?

Jirka (Po, 27. 1. 2020 - 19:01)

Těžko říct, nevím jak na tom jste, kolik je tobě a kolik mámě, ale myslím si, že pokud jsi mladší, tak do toho nepůjde, měla by strach ať se to nekde neprovalí

Anonym (Út, 28. 1. 2020 - 23:01)

Je mi přes 20

Jirka (St, 29. 1. 2020 - 06:01)

To by mohlo jít, žijete sami?

Anonym (St, 29. 1. 2020 - 12:01)

Ještě ne právě zatím

Jirka (St, 29. 1. 2020 - 15:01)

Až sní budeš sám, tak jen pověz, že znáš někoho, kdo to takhle praktikuje, samozřejmě to řekni jako v negativním smyslu, pokud ti poví, že je to u úchylné a takoví lidé jsou na léčení, tak ti Radim, jdi od toho, pokud poví, že se to stává, máš šanci

Anonym (Po, 27. 1. 2020 - 09:01)

Taky mě napadla dovolená pro 2, hlavně mám už sakra nutkání ji říct jak je hezká a jak se mi líbí.

Petr (Po, 6. 1. 2020 - 09:01)

Je mi 19 a vzrušuje mně moje máma jak jí to říct?

Reklama

Přidat komentář