Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Návštěvník (Pá, 3. 2. 2023 - 21:02)

Ten pritel tve kamaradky je taky pekny hovado. Ja mu dam opici, tohle rict o me holce, tak mu rozmlatim tu jeho nevymachanou drzku!

Návštěvník (Pá, 3. 2. 2023 - 18:02)

Položili jste si otázku proč máme vlasy, obočí a řasy? Pokud si odpovíte správně, tak budete vědět proč máme chlupatá pohlaví.

Návštěvník (Pá, 3. 2. 2023 - 21:02)

Asi tak, Pavel tady je debil, on sam je dekadence, typicky priklad vymyteho stadoveho mozku.

Návštěvník (Čt, 2. 2. 2023 - 22:02)

Příroda dobře věděla proč nám to pubické ochlupení nadělila.

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 13:01)

Co to bereš za matroš?

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 13:01)

To ani není možný, že někdo takhle dokáže uvažovat, pro život musí být tento člověk k ničemu.

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 21:01)

Pro život k ničemu jsi ty. Ten člověk má pravdu. Holá píča je podstatě nehygienická a riskantní, protože se v ní usazují kolonie bakterií. Normální chlupatá stačí jen denně pořádně umýt a nic se na ní neusazuje, zatímco holá je semeniště mikrobů. A ještě jak ty holokundy pořád vylizujete, tak je to pak ještě horší, bakterie z huby na kundu a bakterie z kundy do huby. Pokud má taková kunda víc lízačů, můžou si tak navzájem přes tu kundu posílat opary, záněty dásní, streptokoky a jiné lahůdky. A že ty holé jsou fakt promiskuitní.

Michal (Pá, 27. 1. 2023 - 11:01)

Ujisťuji Tě, že chlupatost ani jiná vizuální vlastnost vs. vášnivost nemají nic společného. To, že to Tebe vzrušuje je samozřejmě možné, jak jsem už psal, podle vkusu každého soudruha...
Ale vyvozovat vášnivost dotyčné osoby z nějakých jejich vizuálních vlastností není úplně správné. Dokonce i vyzývavé chování není zárukou, že samotná osoba v posteli bude nějak náruživá. Ale funguje to i opačně...

Návštěvník (Pá, 27. 1. 2023 - 11:01)

Vyzkoušeno, ověřeno. Nemám co dodat.

Michal (Pá, 27. 1. 2023 - 09:01)

to Ctitel Kyla Cole: Tak to máme. Já jen nemám rád, když se to tu podsouvá tak, že úplná přirozenost, tedy chlupy až na vnitřní straně stehen, nevyholené podpaží nebo nohy, že to je něco cool po čem všechny chlapi touží. A najde se i pár holek, které tou svou snahou o přirozenost maskují jen svoji lenost se holit a dbát os sebe.

Návštěvník (Pá, 27. 1. 2023 - 10:01)

Chlupatost je známka vášnivosti. Jak mám poznat na komplet vyholené tuto vlastnost? Proto jsem raději když se neholí, protože chlupaté mne zásadně přitahují a vášnivost potvrzují.

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 11:01)

No to je blábol, co to hulíš?

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 08:01)

přesně tak čim byli clhupatější tím byli náruživější. ty které mi jí tam dole ukázali nebo mi tam dovolili šáhnout

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 11:01)

Pěkné kecy. Neznamená, že když tě přitahuje špinavá chlupatá opice, která tě silně vzrušuje, tak že hygienicky čistá oholená žena není vášnivá.

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 16:01)

pozor to sis zase vyložil po svém mě vzrušují chlupaté nikoliv špinavé. Kde bereš to že chlupatá = špinavá?

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 23:01)

Chlupatá neznamená špinavá a oholená neznamená čistá. Už jsem viděl oholený, který smrděly jak hnojník.

Návštěvník (Pá, 27. 1. 2023 - 07:01)

pro vyznavače velkých zadků jsou tam taky Valentina Nappi a Paige nebo Peige turnah

Návštěvník (Čt, 26. 1. 2023 - 18:01)

již nalezeno děkuji za dobrý typ

Návštěvník (Čt, 26. 1. 2023 - 09:01)

na žádné fotce nebyla vidět ani tak ani onak buď byla vidět prsa nebo byla ze zadu rozkrok jí není vidět nikde

Ctitel Kyla Cole (Čt, 26. 1. 2023 - 13:01)

Je taký problém dať si do gugla slová "Kyla Cole nude hot" ???? Mne to vyhodilo veľa jej fotiek. Asi máš nastavený filter.

Po druhé, ja nie som proti úprave ochlpenia, len som vyššie napísal že úplne vyholovanie je obyčajný tlak spoločnosti a médií. Až do toho septembra 2001 nebola ani jedna playboy playmate mesiaca úplne vyholená, každá bola buď úplne natural, čo je mimochodom tiež sexy, alebo upravená.

Reklama

Přidat komentář