Reklama

HLEDÁM MUŽE ZA ÚČELEM OPLODNĚNÍ

IGNACIUS (St, 20. 10. 2010 - 00:10)

Polehčující okolnost?:-)...Tato výsada patří našim milým cikánskym spoluobčanům..

Kiki (Út, 19. 10. 2010 - 13:10)

Polehčující okolnost?:-) Už vidím soudce, kterému by se líbilo, že chodíte po světě a bezstarostně trousíte děti.

Právník (Út, 19. 10. 2010 - 12:10)

Po 3 letech je to promlčené, za určiých okolností už po 2. Dokonce v případě, že žena žije v manželství, tak už po roce. V případě, že to manžel v kratší době nenapadne soudně.
Mně by zrovna moc bavilo nezávazně oplodňovat kamarádky... ale asi bych si nechal něco podepsat. I když podle zákona to bohužel biologického otce ničeho nezprošťuje. Ale byla by to polehčující okolnost.

los (Út, 19. 10. 2010 - 11:10)

Nic na tom není, dělá se...Tak jsi blázen. Ono se totiž může lehce stát, že až té kamarádce začne téct finančně do bot tak ti parchanta přišije a budeš ho hezky živit a budeš živit i jeho matku. Kdo se nechá opít rohlíkem nezávazného oplodnění kamarádky je blázen

Barnabáš (Út, 19. 10. 2010 - 09:10)

Nic na tom není, dělá se to běžně, já jsem taky před pár lety nezávazně oplodnil kamarádku. Někomu se nechce dělat úřednické kolečko ani nechce dítě z děcák, na které se ještě kolik let čeká. Většinou se ale holky obracejí na nějakého známého nebo kamaráda. Hledání přes net mi přijde poněkud rizikové. Jinak mužů, co rádi dodají svou mrdku, jsou mraky. Ale o jejich dobrém genetickém základu si dovoluju pochybovat.

IGNACIUS (Út, 19. 10. 2010 - 00:10)

Ahoj,tímto způsobem jsem...Zapoměl jsi dodat obvyklý slimejš: stovky děkovných dopisů.
Jímá mě předtucha,že si chceš jen zadarmo zasouložit,ty uličníku.

Dejf (Po, 18. 10. 2010 - 21:10)

Skáču dobře,skáču...Rád někomu daruji své semeno jakým-koli způsobem.

Honza (Po, 18. 10. 2010 - 16:10)

Skáču dobře,skáču rád.Poslyš,ty seš ale vůl.To se fakt hned tak nevidí.

Oplodnění (Po, 18. 10. 2010 - 15:10)

No kdyby měla některá zájem o kvalitní spermijky: [email protected]

Honza (Ne, 17. 10. 2010 - 22:10)

?ena 38 let ze Zlínského...Ahoj,tímto způsobem jsem již vypomohl spoustě přátelém,všichni byli spokojení.Mám velice kvalitní spermie,netrvá dlouho a dotyčná je v tom.Mám i lékařské zprávy o zdraví a spermiich.Kdykoliv se ozvi.

Bodys (Pá, 20. 8. 2010 - 13:08)

?ena 38 let ze Zlínského...Nechápu proč, a co soudíte... To je snad každého věc jak se k tomuto problému postaví.
PS: rád ti s tím oplodněním vypomůži, jsem normální zdravý chlap, 2 děti už mám a geneticky vše OK.

tadeas (St, 18. 8. 2010 - 10:08)

Už Ti tiká biologická hodina, ale chceš být ještě mamina?Napiš, i mě to zajímá.Zn.:Milión za syna.

Libor (St, 16. 6. 2010 - 21:06)

Je mi 30 let, měřím 181 cm, váha 88 kg, střední postavy, mám úplné střední vzdělání s maturitou, v současné době jsem přihlášen na vysokou školu. Svou povahu bych charakterizoval jako klidnou, vyrovnanou, spíše introvertní, ale naopak mám rád adrenalinové sporty, rád se pouštím do nepoznaných činností. Nikdy jsem se nikde na psychiatrii neléčil ani nenavštěvuji psychology, jsem zdravý, s vážnou nemocí jsem se nikdy neléčil. Jsem dárce plazmy a také jsem byl nedávno úspěšný dárce spermatu na klinice reprodukční medicíny. Vyšetřením mi nebyly zjištěny žádné pohlavně přenosné choroby, genotyp bez problémů. 75-105 milionů spermíí v 1 ml ejakulátu (což je dnes velký nadprůměr). V současné době mám jednu krásnou 18 měsíční dcerku.

Co nabízím:

•své sperma k oplodnění,
•čistotu a zdraví, potvrzení o negativním výsledku na přenosné pohlavní choroby na požádání
•naprostou diskrétnost,
•žádné nároky na dítě,
•žádné další kontakty,
•místo dle dohody
•foto dcerky mohu ukázat při nezávazném osobním setkání
•neposuzuji Vaši osobu, je mi jedno jak vypadáte, jakou orientaci máte a co děláte

Co požaduji:

•naprostou diskrétnost,
•žádné snahy o zjištění mé totožnosti,
•žádná záznamová zařízení,
•žádné nároky na otcovství,
•finanční odměnu za úspěšné oplodnění ve výši 4.000,-Kč + náklady na dopravu.

kontakt: [email protected]

Augustus (St, 10. 3. 2010 - 16:03)

sem slyšel že prý to už prodávají všude, a také např. v Praze u Mlack Dowlanda, tak snad si tam zaskoč a kup, , , ,

tomas vincze (Po, 18. 1. 2010 - 18:01)

Jsem z Brněnska a mile Tě...som 30 rocny muz vysokoskoleny,ekonom podnikatel pochadzam z slachtickej rodiny.mam vazny zaujem 00421907027207

tomas vincze (Po, 18. 1. 2010 - 17:01)

?ena 38 let ze Zlínského...ahojte   som 30 rocny muz visokoskolskym vzdelanim podnikatel.pochadzam zo slschtickej rodiny .a mám vazny zaujem .zijem na slovensku ale cestujem do cz casto .som polovnik rad rybarcim milujem pryrodu  .kazdopadne nutne stret  cakam na tel.00421907027207

Kristián (So, 16. 1. 2010 - 19:01)

Pokud to některé z vás pomůže si splnit svůj sen, jsem ochoten se nabídnout... 32 let, zdravý, nekuřák, 2 VŠ...

jseš (So, 16. 1. 2010 - 18:01)

No Stříkačové vyždímaní pokud... frajerka Helčo

Helča (So, 16. 1. 2010 - 16:01)

No Stříkačové vyždímaní pokud nechytnou nějakou verbež od pelešivých manželek se tam dostanou tak v 70 letech, neboť sic se chlubíc kukaččími potomky žádné sami nevychovali.
Stříkačové nemají to štěstí a nebývají roztomilými hlásky svých potomků hlazeni do učí slůvky - tatínku mám tě rád..
 

Stříkač (So, 16. 1. 2010 - 15:01)

To si piš,že budu stříkat :-)
Můj příspěvek budiž inspirací i dalším potencionálním stříkačům do vdaných paniček.
Spojuje se příjemné s užitečným: stříkači si užijou, paničkám těhotenství sluší - a republice přibude za devět měsíců o pár občanů :-) Je to třeba,ať má kdo dělat na důchody. My stříkačové také totiž jednou půjdeme do penze.

Reklama

Přidat komentář