Reklama

Harašení na pracovišti

ro (Čt, 21. 12. 2017 - 23:12)

Jo dnes jsem četla, že...To už jim s tý pseudodemokracie pěkně hrabe.Je to taky o vzdělání a rozumu.Balvan zůstane balvanem pařez pařezem a vůl volem,žádná škola na tom nic nezmění.

Honza (Čt, 21. 12. 2017 - 21:12)

Jo dnes jsem četla, že...Takže v bordelech budou klienti s prostitutkama podepisovat dohodu?

Vanda (St, 20. 12. 2017 - 22:12)

Ano,jsou to některé pěkné...Jo dnes jsem četla, že MeToo už má následky. V osvíceném Švédsku našli způsob, jak podobným "nedorozuměním" v budoucnu předcházet. Automaticky bude ilegální každý pohlavní styk, před kterým účasníci nepodepíšou písemnou dohodu :) Švédové údajně s tím nemají problém...

Vanda (St, 20. 12. 2017 - 22:12)

Tak na mě žalovat nebude...Tak kdyby to byla pravda, tak se máš na co těšit - Pro tebe to byl trapas, ale pro někoho určitě psychický šok - Být tebou tak podám žalobu jako první. Zavádějící esemeska ti způsobila doživotní trauma. A požaduj pravidelné doživotní odškodné :) Dostatečně vysoké, aby si si mohl platit psychiatra a případně právníky při dalších soudních procesech s poškozenými tvou nahotou :)

Honza (St, 20. 12. 2017 - 20:12)

:) tak snad si z těch...Tak na mě žalovat nebude snad nikdo.

Ale vyskytnul se přece jen jeden problém. Na ten večírek sme byli pozvaný esemeskama a v tý esemesce bylo, že tam je vstup jenom s bílou kravatou. Tak já jsem tam přišel jenom s tou bílou kravatou a všichni vostatní tam byli voblečený. Děsnej trapas!

luci (St, 20. 12. 2017 - 15:12)

:) tak snad si z těch...Ano,jsou to některé pěkné chytré blbky.Napřed pro získání role prostituují,potom po letech pláčou jak byly zneužity.Nakopala bych je do zadků.

Vanda (St, 20. 12. 2017 - 12:12)

Potíže se žádný...:) tak snad si z těch zlinkovanjech nikdo po 30 letech na něco nevzpomene a nebude žalovat :)

Honza (St, 20. 12. 2017 - 06:12)

Honzo, tak jak probehl...Potíže se žádný nevyskytly. Akurát ten večírek byl na lodi, takže někerý lidi byli připosraný z toho, že dopadnem jak na Titaniku. Ale nedopadli sme jak na Titaniku. Jiný lidi a prej i někerý holky se zlinkovali jak notovej sešit, ale nepoblil se asi nikdo. Jeden kluk zas prej nevěděl, jak se dostal domu. Já jsem tam ale ani nemoh bejt ňák extrémně dlouho, poněvadž jsem musel stihnout poslední vlak z Gun Hill ve 22:51. Další jel až ráno v 5:47. Takže jsem si dal jenom tři štyrdeckový píva a jedno jednodeckový šampáňo a šel jsem na vlak. Tim vlakem jsem dojel tam, kde jsem měl zaparkovaný auto. Takže potom eště 44 kiláků střízlivej autem a před půlnocí jsem byl doma.

Vanda (Út, 19. 12. 2017 - 23:12)

Naše firma má vánoční...Honzo, tak jak probehl vecirek?

Holmes (Út, 19. 12. 2017 - 20:12)

Jsem muž, který byl...Když se derete do gayklubu, slušnost,vůbec se nedivím,že po vás vyjel,většinou totiž gayové dělají naoko Pilarku nebo Zagorku a pak jsou celý nadšený,že je povalí a rozdá si to s nimi,takže jestli vás jen porazil na postel ,tak to nebylo myšleno zle,jen vy jste udělal chybu.Přeci vám nebude dávat květiny a a pak vám skládat básně,to se dělá ženám,buzíci na to jdou trochu přímočařeji.

Hanz (Út, 19. 12. 2017 - 15:12)

Jsem muž, který byl sexuálně obtěžován a proti si myslím, že je vhodné, aby se muži připojili k #MeToo.

Ano, byl jsem sexuálně napaden. Mnoho mužů, zejména homosexuálů, má zkušenosti s napadením.Nejde sice o tak často záležitost jako u žen, ale je to časté.
Jako mnoho homosexuálů jsem byl sexuálně obtěžován. Muži se dotýkají mých nohou nebo rozkroku v gay baru nebo na večírcích, nebo dokonce v práci, dělají narážky za mými zády nebo odmítají opustit můj byt když jsem je vyzval - při této příležitosti mi ten člověk přirazil na matraci a řekl mi, že se mě chystá znásilnit. Můj přítel byl tak vyděšený mým telefonátem, že přišel ze dveří nesoucí řeznický nůž. Byl už tehdy pryč - a naštěstí mě nepřefiknul.

Takže ano MeToo.

Honza (Čt, 14. 12. 2017 - 11:12)

Nedávno jsem četl článek,...Naše firma má vánoční večírek neska.

Honza (Čt, 14. 12. 2017 - 09:12)

Nedávno jsem četl článek, ve kterém se psalo, že řada firem zrušila vánoční večírky, a to s ohledem na probíhající vlnu sexuálního harašení. Myslím si, že je to správné. Všichni muži by tam seděli upjatí, báli se napít, ze strachu, aby se pod vlivem alkoholu nedostali do nějakého maléru. Ještě by bylo možné pořádat večírek zvlášť pro muže ( buzna bar ) a zvlášť pro ženy. Nebo jej pořádat společně, ale bez alkoholu. A to je snad lepší, když ten večírek vůbec neproběhne.

Karla (St, 29. 11. 2017 - 10:11)

A můžeš ty možnosti...Chudí lidé budou mít furt ty samé možnosti jako měli vždy, bohatí budou muset bohužel za vše platit. Nebo jste již viděli či slyšeli, že by nějaká holka žalovala traktoristu, že jí při zábavě šáhl na zadek?

Karla (Út, 28. 11. 2017 - 11:11)

V Torontu, stejně jako v...Nejspokojenejsi je treti strana - ta ktera ty podniky provozuje. Jen to ukazuje na smutny trend, jak se i z lidskych vztahu a sexuality stava cim dal vetsi byznys. Lidi si to neuvedomuji, ale za chvili bude uplne kazdy aspekt jejich zivota zdrojem prijmu pro nejake koncerny. Zadarmo nebude ani sex.

Honza (Út, 28. 11. 2017 - 11:11)

V Torontu, stejně jako v...Třicet striptýzovejch pajzlů?

A co bordely? Bordely tam teda nejsou?

Já jenom, že ve striptýzovym pajzlu nejsou prostitutky, takže se tam nedá píchat.

Honza (Út, 28. 11. 2017 - 11:11)

Samozřejmě, že existuje....A můžeš ty možnosti nějak podrobněji popsat? Dík.

pche (Út, 28. 11. 2017 - 10:11)

No mne by spíš zajímalo,...Samozřejmě, že existuje. Co by neexistovala.

Honza (Út, 28. 11. 2017 - 10:11)

A proč né? Než aby...No mne by spíš zajímalo, jestli ještě existuje v dnešní době nějaká možnost normálního seznámení muže a ženy?

pche (Út, 28. 11. 2017 - 10:11)

V Torontu, stejně jako v...A proč né? Než aby kdejaký vobejda na ženskou sahal a měl blbý kecy... na spoustu chlapů nic než zákon neplatí (a na mnohé z nich ani ten zákon). Mně se také nelíbí, když si chlap dovolí, je to moje tělo a moje důstojnost a kdo má problém neudržet se, tak ať si to ventiluje jinde.

Reklama

Přidat komentář