Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

Návštěvník (So, 27. 11. 2021 - 13:11)

Spíš že ti nejde natáhnout na žalud si asi chtěl říct. To není na škodu, o to pak líp to drží vzadu. Široký žalud je výhoda, holky spíše budou příjemně překvapeny

Ondra (Po, 29. 11. 2021 - 09:11)

Ano napsal jsem to špatně, když se mi postaví mám ptáka holého skoro až ke koulim ,je mi 16let

Návštěvník (St, 1. 12. 2021 - 19:12)

A to ti nějak vadí? Že nemůžeš honit stejně jako většina ostatních? S trvale odhaleným žaludem se to stejně vnímá úplně jinak

Pet (Pá, 26. 11. 2021 - 23:11)

Kolik ti je?

Nela (So, 20. 11. 2021 - 08:11)

I spiruj se

Návštěvník (So, 13. 11. 2021 - 00:11)

Sprchoval jsem se a necekane prisel bracha. Bylo blby se vylozene zakryvat, takze po dlouhy dobe se mu naskytla prilezitost videt myho ptaka. Bylo mi jasny ze se hned kouknul a nejspis videl i to jak mi proud vody tryska na holy zalud.
Pak kdyz jsem se utiral tak uz neskryte koukal a rikal - ukaz mi poradne to svoje pero. ale celkem rychle jsem ho schoval do spodaru. Mel jsem obavy ze kdyz mu ho poradne ukazu tak se bude vyptavat na ten odhaleny zalud..

Alex (Pá, 19. 11. 2021 - 20:11)

Vzdyt proc by se nemohl ptat? Treba by se taky inspiroval ;)

Návštěvník (So, 20. 11. 2021 - 17:11)

Tehdy jsem na to ještě nebyl tolik zvyklý a nebylo mi zrovna příjemný ten holý žalud dávat moc na odiv. Takže jsem měl obavy jaká by byla reakce, a nechtěl o tom případně mluvit proč to mám, jaký to je atd.

Návštěvník (Út, 23. 11. 2021 - 06:11)

Začátečníku, kolik ti je?

Vašek (Čt, 18. 11. 2021 - 09:11)

A byl zvědavý?

Návštěvník (Pá, 19. 11. 2021 - 18:11)

Zvědavý byl jako celkově, protože dlouho neviděl

barbora (St, 15. 9. 2021 - 20:09)

On si už vybral. Chce ho mít venku jako jeho kamarádi. Ti ale nemají trvalou erekci. Když si to na pláži stáhnou tak se jim sice postaví ale za chvíli klesne.

Alex (Út, 21. 9. 2021 - 12:09)

Když jsem byl malej tak sem to měl taky tak. Hned byl v pozoru a neklesl dokud sem to nedal zpět. Pak jsem začal nosit trvale staženou předkožku a erekce po několika týdnech ustpoupili.
Chce to vydržet i v kalhotách to tak mít. Prostě nonstop a žalud si po čase zvykne.

Návštěvník (St, 15. 9. 2021 - 23:09)

Jak že si to na pláži stáhnou? Mít ho trvale venku přece znamená, že kůžička je pořád stažená (tudíž už není co stahovat), a žalud tak je i ve spodním prádle neustále odkrytý. Pokud to tak nemá tak to se není čemu divit

Ema (Pá, 27. 8. 2021 - 15:08)

Je to úplně jedno, se staženou lépe ale vypadá :-D

Návštěvník (So, 28. 8. 2021 - 07:08)

Což je jeden z důvodů proč to tak mít

Návštěvník (Út, 17. 8. 2021 - 21:08)

Kluci. Neřešte předkožky,žaludy ani erekce ve sprchách. Víte kolik jsem ve sprchách viděl ztopořených penisů? Když jsem by na vojně, tak se ve sprchách tepoluši normálně vyhonili. Nedávno jsem močil v hospodě a vedle mě se regulérně chlap ukájel. Chápal jsem ho. Potřeboval to. Nedělejte vědu z naporsto přirozených věcí.

Návštěvník (Út, 17. 8. 2021 - 21:08)

Kluci. Neřešte předkožky,žaludy ani erekce ve sprchách. Víte kolik jsem ve sprchách viděl ztopořených penisů? Když jsem by na vojně, tak se ve sprchách tepoluši nurmálně vyhonili. Nedávno jsem močil v hospodě a vedle mě se regulérně chlap ukájel. Chápal jsem ho. Potřeboval to. Nedělejte vědu z naporsto přirozených věcí.

Návštěvník (Út, 17. 8. 2021 - 17:08)

Je mi 30. A není nateklý, ale delší. Jako kdybych najednou nebyl grower, ale shower. Jakmile si nasadím předložku zpátky, je zase v normálu. Opravdu vypadá větší a i ta bobule ve slipech je o hodně větší, ale není nateklý. Ale spíš více napuštěný krví. Jako když začínáš mít erekci, ale teprve ti tak trošičku se zvětší, než začne tvrdnout. Tak Něco podobného, pokud chodím se staženou předložkou.

Návštěvník (Út, 17. 8. 2021 - 19:08)

To je normální. Myslel jsem že je to v erekci. Já to mám taky, Když stáhnu překožku, tak se mi taky zvětší i když nestojí a nenní pevný. Říkali jsme tomu zgumovatělý penis.

Reklama

Přidat komentář