Reklama

plenková disciplína

Samuel (Pá, 7. 4. 2023 - 08:04)

Tak Jo souhlasím stim ze buď sou tu lidi degeši a nebo uchylove

Návštěvník (Pá, 7. 4. 2023 - 03:04)

Samej plenkovej úúchyl to tady je

Jdeme ven (Čt, 6. 4. 2023 - 22:04)

Asi všichni tady víme o co tady na fotce jde.
Co myslíte? Jde to vidět? Má někdo zkušenosti? Zkoušíme outfit na procházky :)
http://imgway.cz/s/deSs

Jana (Pá, 7. 4. 2023 - 01:04)

Při detailním zkoumání to trochu vidět jde, na ulici bych si ale nejspíš ničeho nevšimla. Možná to bude trochu víc vidět při chůzi, přesto bych se toho nebála. Myslím, že klidně můžete jít ven.

Samuel (Út, 4. 4. 2023 - 21:04)

ani ja sem nebyl moc hodne decko kvuli problemum ve skolach tak jsem si vstek ruzne vybijel mozna si myslim ze by ste si meli spis sednou a promluvit

Samuel (Út, 4. 4. 2023 - 21:04)

No prijde mi to zbytecny spis si myslim a prijde mi ze to efektivitu moc nema akorat vam to ty deti vrati a co se tyce celkove tohodle tema tak me pride ze se v tom tu nekteri vyzivate

Návštěvník (Út, 4. 4. 2023 - 02:04)

Kulíšek a Cvrček - další plenkoví uchylové

Návštěvník (St, 29. 3. 2023 - 13:03)

Katka, pak Sanny...to je pořád jeden a ten samej úchyl, který se podepisuje různými nicky.

Sanny (St, 29. 3. 2023 - 09:03)

Když jsem ráno budila syna do školy tak nejenom že byl mokrý ale i pokadeny ale neměl pleny. Chodí do 3 třídy tak jsem zavolala radši do školy že nepřijde že mu není dobře a tak se umyl do cista a já jsem pak vše vysvlekla a dala prát a synovi jsem řekla že půjdeme k dětské lekarce radši ale nejdřív jsem mu dala pro jistotu 4 látkové pleny a svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a pak dětské leginy sice vypadal jako kachna ale nevadilo mu to nijak bral to jako by nic neměl na sobě byl v úplně v pohodě že má pleny... A paní doktorka řekla že to bude střevní chřipka tak nám napsala léky a jednorázové pleny na recept sice říkala že je nedoporučuje ale na jinou stranu každé 4 hodiny prát

Katka (St, 29. 3. 2023 - 08:03)

Když jsem ráno budila syna do školy tak nejenom že byl mokrý ale i pokadeny ale neměl pleny. Chodí do 3 třídy tak jsem zavolala radši do školy že nepřijde že mu není dobře a tak se umyl do cista a já jsem pak vše vysvlekla a dala prát a synovi jsem řekla že půjdeme k dětské lekarce radši ale nejdřív jsem mu dala pro jistotu 4 látkové pleny a svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a pak dětské leginy sice vypadal jako kachna ale nevadilo mu to nijak bral to jako by nic neměl na sobě byl v úplně v pohodě že má pleny... A paní doktorka řekla že to bude střevní chřipka tak nám napsala léky a jednorázové pleny na recept sice říkala že je nedoporučuje ale na jinou stranu každé 4 hodiny prát povlečení tak to neeee tak nás nechala doma 14 dní a pak půjde na další vyšetření....

Terka (St, 29. 3. 2023 - 08:03)

Většinou když jsem s ním v obchodě tak má více plenek na sobě 3 látkové pleny s jednorázovkou a punčocháče s laclem a teplakovou kombinézu a celou dobu vydrží až doma ho prebalim do čistých látkových plen. Ale většinou čeká v autě až přijdu. Ale už jsem ho jednou musela prebalit v přebalovací místnosti na zemi na podložce na prebalak se nevešel....

petr (Pá, 24. 3. 2023 - 12:03)

jak to děláte když jste třeba v nákupáku chodíte přebalovat na normální záchody nebo chodíte k takovým těm přebalovacím pultům v těch místnostech pro maminky

petr (Pá, 24. 3. 2023 - 12:03)

jak to děláte když jste třeba v nákupáku chodíte přebalovat na normální záchody nebo chodíte k takovým těm přebalovacím pultům v těch místnostech pro maminky

Terka (So, 18. 3. 2023 - 08:03)

To máte pravdu že normální děti se netrizni plenkami dát rovnou na zadek a klečet v koutě od pasu dolů. Ale co nadělat s dítětem které se často pocurava a pokakava do postele či oblečení na psychologii nám bylo řečeno že chce být ještě malé děcko které plenky a veškeré dětské oblečení chce stále nosit s tím nic neudělám hold mu pleny dávám stále teď co jsem ho prebalila tak už se pokadil a pocural já vím měla by jsem mu plenky vyměnit ale nechám mu je ještě na sobě kdyby ještě kadil či čůral teď před chvílí jsem mu dala rozdrcene léky na EPILEPSII ale měl vše v kojenecké lahvi 360ml a udělala jsem mu sunar 6+Toť vše už vydudal a je spokojený ale už v použitých plenkách a klukovi je zatím 9 let a že prebaluji každý den i 6x tak už jsme si zvykli on po lécích vždy usne tak plenky se hodí pro něj mít a doma se dávají pouze látkové pleny 80x80 sklad na šířku a je vázaný na draka a sepnut snapi sponou pak svrchni kalhotky s punčocháči a nebo overalem většinou má obojí jak punčocháče tak i bodyčko....

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 08:03)

ty už nevíš kde na jake diskuzi otravovat s těmi plenkovými uchylkami

Urušulen (Út, 28. 2. 2023 - 22:02)

Já si myslím, že pleny jsou jen pro mimina, nemocný starý lidi či postižený. Jakýkoliv zneužívání plen k potrestání dítěte je vlastně výsměch těch nemocným lidem. K potrestání je výprask na zadek, domácí vězení, zákaz oblíbené věci či činosti. To je jakoby do blázince zavírali lidi třeba za trest, když jsou líný v práci, kradou či jsou drzí

Honzík (Út, 28. 2. 2023 - 20:02)

Tak to když přišla mamka s práce tak koupila dva balíky nasazovacich plenek a dva balíky plenek na lepitka a prohlásila to že mi bude dávat pleny nasazovaci i do školy a na venek jednorázové pleny na lepitka radši mne prý bude přebalovat i venku klidně prý pro ni bude lepší abych to dělal do plenek. Když budu mít punčocháče a zimní kombinézu.. Ale jak jsem dnes přišel ze školy tak jsem šel rovnou k sousedce a ta mi řekla tak Honzíku vysvlekni se úplně do naha a já ti dám už pleny 4 látkové a pvc kalhotky s bodyckem ale já jsem říkal že jsem dost velký a pleny nepotřebuji ale ona byla jiného názoru že jsem ještě malé děcko a pleny potřebuji nosit a řekla mi ještě víš přeci jak si byl u mne když si měl jarní prázdniny tak si za den a pocural a pokadil více plenek že jsem tě musela prebalovat i 6x denně ale teto když jsem měl to bodyčko s tím zipem vzadu co jsem měl asi dělat tak jsem musel použít ty pleny no tak vidíš si ještě malé batole které plenky potřebuje mít teď jsem už doma mamka přišla dříve kolem 14 hodiny a šel jsem po prebaleni spát už v 17 h ale já jsem říkal že půjdu až se mi bude chtít tak mi dala po zadku ale moc to nebolelo jelikož jsem měl 6 látkových plen s tím bodyčkem a když jsem stále odmlouval tak mi do pusy dala i dudlík ale prilepila mne ho papírovou páskou a teď ho mám na šňůrce a teď bude ještě druhá večeře ale v kojenecké lahvi sunar buď 150 ml a nebo 360 ml i s projimadlem aby se přesvědčila ráno že jsem opravdu ještě malé batole či mimino které potřebuje mít pleny....

Honzík (Út, 28. 2. 2023 - 20:02)

Tak to když přišla mamka s práce tak koupila dva balíky nasazovacich plenek a dva balíky plenek na lepitka a prohlásila to že mi bude dávat pleny nasazovaci i do školy a na venek jednorázové pleny na lepitka radši mne prý bude přebalovat i venku klidně prý pro ni bude lepší abych to dělal do plenek. Když budu mít punčocháče a zimní kombinézu.. Ale jak jsem dnes přišel ze školy tak jsem šel rovnou k sousedce a ta mi řekla tak Honzíku vysvlekni se úplně do naha a já ti dám už pleny 4 látkové a pvc kalhotky s bodyckem ale já jsem říkal že jsem dost velký a pleny nepotřebuji ale ona byla jiného názoru že jsem ještě malé děcko a pleny potřebuji nosit a řekla mi ještě víš přeci jak si byl u mne když si měl jarní prázdniny tak si za den a pocural a pokadil více plenek že jsem tě musela prebalovat i 6x denně ale teto když jsem měl to bodyčko s tím zipem vzadu co jsem měl asi dělat tak jsem musel použít ty pleny no tak vidíš si ještě malé batole které plenky potřebuje mít teď jsem už doma mamka přišla dříve kolem 14 hodiny a šel jsem po prebaleni spát už v 17 h ale já jsem říkal že půjdu až se mi bude chtít tak mi dala po zadku ale moc to nebolelo jelikož jsem měl 6 látkových plen s tím bodyčkem a když jsem stále odmlouval tak mi do pusy dala i dudlík ale prilepila mne ho papírovou páskou a teď ho mám na šňůrce a teď bude ještě druhá večeře ale v kojenecké lahvi sunar buď 150 ml a nebo 360 ml i s projimadlem aby se přesvědčila ráno že jsem opravdu ještě malé batole či mimino které potřebuje mít pleny....

Honzík (Út, 28. 2. 2023 - 09:02)

Já každý den a noc od mami či táty dostávám pleny také i když je prosím že je nechci když vydržím do rána být v suchu tak nevím proč mne stále rvou do plenek přes den dostanu látkové pleny asi 4 látkové s pvc kalhotky a na noc tak 6 látkových plen jelikož máma říká že jsem malé děcko které plenky potřebuje mít ale mne je už 10 let pochopil bych do zimní kombinézy kdyby mne dala pleny tak to pochopím ale snesl bych jednorázové klidně to jo když mám punčocháče frote a zimní kombinézu tak snad to mamka jednou pochopí a jednorázové pleny a punčocháče mi dá pod punčocháče a zimní kombinézu to bych pochopil a bylo by vše ok.... Říkal jsem mamce aby mne dala pleny pod kombinézu a punčocháče ale řekla my že mne nebude nikde venku přeci přebalovat ale doma může každý den když byli jarní prázdniny tak mne vždy dala k sousedce ale už i s plenkami mezi nohama a vždy i náhradní plenky sebou a tam to bylo ještě horší tak abych si plenky nemohl sundat tak mi dala větší bodyčko se zipem vzadu jelikož má postiženýho syna na vozíku a plenky jednorázové či látkové mu také dává ale tomu je 9 let ale když jsem šel ven u ní tak mne dala jednorázové pleny a punčocháče s laclem a zimní kombinézu..... Teď jsem ve škole ale bez plen ale mamka říkala až půjde z práce tak půjde koupit jednorázové pleny když je chci nosit i venku pod punčocháči a zimní kombinézou tak uvidím aby nekoupila plenky i nasazovaci že bych je měl mít i do školy viděla od značky Bambo do 25 kq a já vážím sotva 20 max 35 kg....

H (Út, 21. 2. 2023 - 07:02)

No jestli se kluk jednou pomocil tak není důvod aby nosil pleny přeci jó jiný je kdyby se pocuraval často tak proč ne s davanim plen na každé spaní. Ale u nás doma to je trochu problém syn a dcera noseji plenky každou noc a do rána jsou mokrý oba u 2 lete dcery bych to pochopila že na noc chce ještě mít jistotu ještě mezi nozkami ale nepochopím u deseti leteho syna ten je chce nosit také ale už nemá klasické jednorázové pleny dětské ale musela jsem koupit ve zdravotnich potřebách ale bohužel jsem si spletla číslo plen jsou č.M ale těch už je zhruba 10 těchto plenek a pak hold koupím xs seni kids jak na lepitka tak nasazovaci abych je mohl nosit i do školy pod oblečení stejně má i punčocháče frote takže tolik plenky nejsou vidět. Ale do těch větších plen dávám vždy 3 látkové pleny s jednorázovkou. Ale jak teď je teplo tak na venek má ty nejdříve 2 látkové pleny s jednorázovkou aby nepromicil ty látkové pleny a pak punčocháče a bavlněné dětské leginy jelikož pak venku mohu kdykoliv prebalit a že by se styděl že větší děcko prebaluji tak vůbec minulý týden jsme byli na horách a po celou dobu hlavně pod punčocháči měl vždy 2 látkové pleny s jednorázovkou ale i zimní kombinézu a dcera to samé ono když dítě má punčocháče se zimní kombinézou tak pleny jsou ideální i pro větší děcko nemusí se nikde vysvlekat jen to pustí do plenek a pak se jenom otre vlhcenimi ubrousky a prebali a ve svych radovánek si může pokračovat dál. Ale řekla jsem mu že vždy po obědě si musí lehnout na tři hodiny a to se mu moc nelíbilo tak jsem řekla že mu seberu plenky a to pak poslech jako malé dítě které ještě musí nosit plenky a punčocháče a vše ostatní co k plenkam patří

Reklama

Přidat komentář