Reklama

plenková disciplína

Návštěvník (So, 25. 6. 2022 - 08:06)

Já uplně náhodou narazila na tyto stránky a na super oblečení značky Honzík.

Nappynat plenky (So, 25. 6. 2022 - 09:06)

Také máte oblečení od Honzíka? Že je skvělé

M (So, 25. 6. 2022 - 03:06)

Když mne mamka dávala k sousedce aby mne pohlidala tak jsem měl plenku na sobě jednorázovou a mamka mne dala jednu plinku sebou aby mne sousedka mohla prebalit do té čisté pleny a ona mi řekla proč mám plinku sebou to je teto abys mne mohla prebalit do čistých plenek já tě prebalim klidně ale do látkových plen když přebalování dělám i svému dítěti kterému jsou 4 roky a tobě 8 let a koukám že gumové kalhotky máš přes pleny ale pod tepláky i dětské bavlněné punčocháče tak to si šikovný chlapec ale pocuravat se ještě v 8 letech jak přes den a noc to je pro mne vrchol no když tady ses tak buď v klidu... Postarám se o tebe neboj to bylo odpoledne a a s mámou si dali kávu a cigáro na zakryté zahradě a já jsem si šel hrát s jejím synem do pokoje a pak když šla prebalit své vlastní dítě tak prebalit mne musela také jelikož jsem byl hodně pomoceny a pokadeny tak mne dala 6 látkových plen a gum kalhotky s punčocháči..

Pavla (St, 15. 6. 2022 - 07:06)

Dobrý den , jak je to s masturbací a onanií u větších dětí když se ráno vzbudí v plíně, a nemůžou se přes ní dostat k libidu ?

Lída (So, 25. 6. 2022 - 23:06)

V čem vidíte problém ? Kluci prostě masturbovat musí , taková je příroda a vy jako matka by jste mu to měla umožnit a když máte většího kluka / já mám syna 12 který má a nebo spíš měl krátkodobé počurávací období / plínu mu dávám cca čtvrtý měsíc ale když mu ji večer dám tak mu ji stahuji jen tak aby se mu pod plenku vešla ruka aby si s malým mohl hrát než usne . Sice už masturbuje ale zatím bez semene , což dlouho trvat nebude a taky to přijde , i na tuhle variantu myslím a poté co ho vykoupu ho před spaním nechávám aspoň hodinu nahého aby měl dost času na hraní s ním a potom když dostane plenku tak už nemá tak velkou potřebu si s ním hrát a za chvilku usne.

Kačenka 6 roků (Po, 13. 6. 2022 - 23:06)

K prvnímu měsíci ve škole jsme udělali naší malé oslavný 3patrový plenkový dort ve kterém bylo mimo plenek i 2 dudlíky, bryndáček, bodíčko, lahvička s dudu a jiné věci a opět jsme jí naučili být naším miminkem.

Marrin (Ne, 19. 6. 2022 - 07:06)

Ahoj..rád bych věděl ví[email protected]

martin (Ne, 12. 6. 2022 - 15:06)

ahoj..zajímají tu někoho děti a plenky..napiš [email protected]

Vencouš (Ne, 12. 6. 2022 - 21:06)

Ano mě

Lenka (Pá, 10. 6. 2022 - 01:06)

Taky synovi 13 let jsem nasadila pleny seni Kids jelikož se stále pomocuje do postele a oblečení tak se u nás dodržuje plenková disciplína stále ale včera od 20 hodin jsme začali na zahradě grilovat tak syn dostal už jenom jednorázové pleny a punčocháče s tepláky které mají příšte laclace a nebo má teplákovou kombinézu a to je potom velká potupa že kluk 13 let má pleny jednorázové a punčocháče s tou kombinézou a nohu má 33 a také nejraději vasky ale když zlobí tak má bilocervene dětské prestige a to je potom pro něj větší trest být takto oblečen ale už dávno dítě spí s jednorázovkou ale má i separační plinu v jednorázovych plenkách ale musí poslouchat i skoro dospělé dítě když je venku tak pod kalhoty či tepláky má ještě také punčocháče ale on je má i s kraťasy když jede na kole ale mladší je na vozíku nebo li vozík za kolo mohl by jezdit sám ale takto to má jako trest ale v tom vozíku je vždy zapasany takže nevileze s něj dokud se nezastaví a ne prebali do čistých plenek...

Jana (So, 28. 5. 2022 - 07:05)

Teď jsem klukovi musela dát plenky jelikož má epilepticke záchvaty a má v puse i dětský dudlík proti pokousani leží v posteli a má pokrčene nohy aby kdyby se chtělo kadit či čůrat aby mu to šlo normálně do plenek samo a ještě ho musím k postýlce prikrtovat aby se ne poranil a když je venku na zahradě tak má jednorázové pleny a punčocháče průhledné a má vaše děcko ještě malou nohu ve 13 letech má 33..... Tak má dětské vasky modré a černé musím ho vždy oblékat a přebalovat já jinak by si nevzal to co chci po něm já jako punčocháče a kalhoty či tepláky vždy punčocháče dětské musí mít.

Jan (So, 14. 5. 2022 - 21:05)

Mamka mne dává bohužel také pleny ale mne je zatím 9 let tak bych to ještě pochopil jelikož se každou noc pomocuji do postele a ráno když mne sundá pleny tak se mi vždy ptá jestli chci pleny a čisté a já vždy si řeknu o čisté pleny ale to dostanu klasické látkové pleny 80x80 asi tak 4 látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče dětské s laclem které jsou tam příšite a jsem celý den v plenkách ale mne to nijak nevadí a mamka je spokojená že to nedělám do punčocháču a mám i připravený i nočník ale většinou kadim do plenek? A mamka mne radši prebali než abych cural a kadil do nocniku tak to udělám radši do plenek a v noci spím v dupackach a plenky jednorázové či látkové nosím už měsíc jednou jsem se pocural do postele a já potom jsem řekl mamce si řekl o plenky a v ten den jsem už pleny měl mezi nohama a že nosím plenky jednorázové na venek a na cestu krátkou či dlouhou mne vůbec nevadí ale doma látkové pleny mne také nevadí a když s rodiči nikam jedu tak mne mamka dává pleny jednorázové ale abena ty vydrží celý den ale do nich dostanu i separační pleny na kadeni

Irena (Čt, 12. 5. 2022 - 16:05)

Ahoj. Tak můj zlobivý synátor už má sice 12 let, ale pleny dostává za trest na noc a taky má teď hodně nočních polucí, tak alespoň není špinavé ložní prádlo. Jelikož si je sundával, tak je připásán pásy. Fotka https://ibb.co/6NGghvS

Návštěvník (So, 14. 5. 2022 - 22:05)

já pořídila zamykací kalhotky , super
https://www.etsy.com/ca/listing/665239612/orange-prison-lockable-diaper-cover?click_key=4b248acb25f84c694ecda395c8300e9bc9273e5f%3A665239612&click_sum=adcde759&ref=market_strv-5&frs=1

Návštěvník (Po, 2. 5. 2022 - 20:05)

Tak to určitě zlobil a máš plenky za trest.

Jan (Po, 2. 5. 2022 - 13:05)

Já si každý večer musím před mámou vždy vysvlect do naha a čekat až mi dá pleny se vším všudy co k plenkam patří ale já už plenky nechci nosit ale nejhorší je to že pleny mám i přes den i ve škole drynites a doma dostávám látkové pleny 80x80 odpoledne s bodyckem a večer s dupačky a jsem stále krmen s kojenecké láhve a musím mít i dudlík vždy... Teď co přijdu se školy domu tak celý se vysvlect musím až do naha a lehnout si na postel a plenky jednorázové a látkové jsou už připravený dostanu vždy 4 látkové pleny 80x80 a jednorázové pleny a svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče s bodyckem a mne je 12 let a stále zatím v plenkách ono se bodyčko zapíná vzadu takže si pleny nemohu sundat a obě potřeby bohužel dělám do plenek a nevím do kolika let budu muset nosit plenky a ostatní dětské oblečení.....

Marta (Čt, 14. 4. 2022 - 15:04)

Já jsem synovi zařídila speciální školu kde pleny nevadí nosit je postižený od pasu dolů a takže musí být i invalidní vozík je mu 8 let v normální škole ho nechtějí tak musí být v téhle a ještě je syn autista takže má vozík ze 6 bodovimy pásy když to na něj přijde ten záchvat ale učení mu jde dobře jenom že je postižený na jeho smůlu sice občas chodí pomocí berli či chodítka ale snaží se ale pouze za doprovodu musí jinak by to nezvládl a na noc mu dávat ještě pásy to je zavřený v dětské postýlce s vyššími postranicemi a je spokojený ale musí bohužel mít pleny ty má zatím ještě látkové 70x70 když je doma ale když je na vozíku tak to má pampersky se svrchnimi kalhotky radši pro jistotu kdyby náhodou pampersky protekly ale ještě se nám to nestalo......

Irena (St, 13. 4. 2022 - 18:04)

Tady se píše o plenkách. Někteří lidé s poruchou autismu musí taky nosit pleny. Starám se o dva syny ve věku 6 a 20 let a ještě jsme si adoptovali jednoho 13letého. Všichni tři nosí přes den postroje, které se zapínají vzadu, aby si je nebylo možné rozepnout. Samozřejmě jak dítě roste, tak více vnímá, že musí nosit postroj a nechce ho nosit a snaží se to rozepínat, proto s věkem se pořizuje nový postroj co do délky, pevnosti a zapínání. Nejmladší syn má https://postimg.cc/Y47XgZrj , prostřední má zase takové https://www.imgup.cz/image/19.kVcV a nejstarší 20-letý https://ibb.co/b1hR7BR . Vzadu je úchytka a vodící pás, který se tam připíná. Nejstarší syn má dva zesílené vodící pásy z každé strany. Dva synové mají zapínání na dva trojzubce, nejstarší tam má trojzubce tři s pojistkou. Většinou si na ně ani nedosáhnou dozadu, tak se nesnaží je rozepínat, ale někdy jsou roztěkaní a zkouší to. Na noc jsou synové prakticky bez dozoru - musí mít každý jednodušší polstrovaný postroj, který se zapíná vzadu mezi lopatkami na řemínek, který netlačí a kam si nedosáhnou. Tam je kroužek na zacvaknutí omezovacího popruhu, který se na opačném konci zacvakne k madlu pod postel. Synové jsou tak na posteli a popruh je mimo postel nepustí - je to kvůli tomu, aby nespadli na zem, ale hlavně autisté zejména v noci dělají to, že se vztekají a lítají po bytě a dělají všemožnou neplechu. No a musí mít pleny na noc. Pokud něco potřebují, tak zakřičí. Nejmladší spí u nás v ložnici a i když má postel s ohrádkou, tak dostává zezadu popruh. Starší synové spí ve společném pokojíčku. Po 19. hodině jdou do pyžama, nasadí se jim postroj, vzadu zapne řemínek a přicvakne se popruh. Nandám jim pleny. A pak se ještě můžou dívat na televizi nebo si hrát s mobilem. Pak už vypínám nebo položím mobily na stůj a jdou spát. Když se perou, tak musí jít do postele na popruh někdy i dříve, nebo třeba po obědě na 2 hodiny. A pokaždé mají pleny. Nejstarší syn je asi nejhodnější a už se mu nechce čúrat do plen, v podstatě ani by po bytě snad neběhal, ale jednou spadl z postele, takže musí mít popruh a pleny.

Matka (St, 13. 4. 2022 - 16:04)

Tak syn přišel ze školy úplně mokrý pocurany byl i v noci se bohužel pocurava do postele tak jsem mu řekla že mu dám asi brzo pleny že když se školy bude chodit mokrý a vždy v noci se pocura ale u postele má dětský nočník když se mu chce tak to kdykoliv ho má použít ale on ne udělá to do postele tak jsem mu řekla rovnou aby se vysvlekl do naha že mu dám 6 látkových plen nijake látkové pleny jsem nakoupit musela hold tyto plenky bude dostávat doma a na venek jednorázové pleny seni Kids jsem mu koupila objednala jsem rovnou 10 balíku do zásoby ale plenky mám pro něj 80x80 zhruba 100 plen to zbylo ještě když byl malé děcko když mu bylo 4 roky to bohužel nosil ještě plenky a odplenkovani bylo v 6 letech a teď mu je 10 let a má pleny znovu teď je venku na zahradě ale bohužel už v plenkách a punčocháčich a aby pleny drželi mezi nohama tak má bodyčko on přišel ze školy už 12 hodin a samozřejmě protestoval že pleny nosit nebude že to už neudělá ale hoch měl smůlu prostě je dostal a řekla jsem mu jestli nebude při přebalování mokrý tak mu pleny sundam ale já při přebalování věděla že bude mokrý ale byl obojí tak teď jsem ho prebalila a celého jsem ho umyla do čistá a dala seni Kids jednorázové pleny a punčocháče s laclem a pak přišel kamarád on viděl jak ho prebaluji a chtěl plenky také tak je také dostal a pak dostal i punčocháče s laclem. A to tomu už je 15 let ale plenky dostal také a řekl mi abych mu pleny dala já osobně já jsem mu řekla že je nemusí nosit ale on je chtěl tak je má.....

Tom 14 (Čt, 7. 4. 2022 - 15:04)

Moje domácí nošení - http://imgway.cz/s/8TJ5 Tak tady mám tepláky s knoflíky na kterých jsou přišité napevno kšandy a spojeny popruhem a vzadu jsou zapnuté na řemínky. A pod teplákama mám pleny a musím čúrat do plen. Večer mi mamka řemínky odepne.

Reklama

Přidat komentář