Reklama

Děti a punčocháče.

Jirka (Po, 10. 4. 2023 - 06:04)

Mne mamka stále dává jak punčocháče tak i zimní kombinézu ale nejdřív mne musí dát bohužel pod všechno oblečení i plenky se svrchnimi kalhotky když jdu ven tak vše musím mít

M (Ne, 9. 4. 2023 - 09:04)

Počasí jak na houpačce a syn a dcera noseji také punčocháče normálně a stále syn ve 13 letech ty klasické dětské jednobarevné hlavně bavlněné či frote ještě jednou a dcera už 16 let už ty pro holky od 15 až 70 denier ale v zimě nosila i ty silnější....

Návštěvník (Út, 11. 4. 2023 - 09:04)

Dceři bylo teď 15 a bavlněné už pod kalhoty moc nosit nechce. Naštěstí od podzimu do jara nosí pod kalhoty nebo legíny aspoň silonky.

Míša (Čt, 6. 4. 2023 - 17:04)

V dětství jsem taky nosil klasické punčocháče. A jednou se mi ve škole stalo toto: O přestávce se na mě vrhlo několik kluků. Odtáhli mě dozadu za lavice a povalili mě na zem. Roztáhli mi ruce, dva kluci mi na ně klekli a další dva mě popadli za nohy. No a další kluk mě začal vyhrnovat svetr a košili. A pak mě začal lechtat na holém těle. Aby toho nebylo málo, tak mě ti kluci, co mi drželi nohy začali zouvat bačkory. A pak mě začali lechtat přes punčocháče na chodidlech. Smál jsem se a vřískal jsem. Seběhla se celá třída a bylo vidět, že se jim to líbí. A ještě ty mé trapiče povzbuzovali… Dejte mu co proto…Pořádně zlechtat! Bosýho ho zlechtejte….Jasně, ty punčocháče dolů! No a klukům, co mě mučili se ten nápad zalíbil. A tak mi rozepli kalhoty a přede všemi mi je svlíkli…. A pak mi hned stáhli i ty punčocháče. Takže jsem tam byl polonahý, nohy jsem měl holé a bosé…. A pak mi pořádně vylechtali ty moje bosý chodidla. Málem jsem se počůral…… A pak zazvonilo. Kluci mě sice pustili, ale nechtěli mi vrátit punčocháče. A tak jsem se musel nasoukat do kalhot bez nich, bačkory do ruky a bosej jsem mazal do lavice, abych byl na místě, než přijde úča. Bačkory jsem si nazul na bosý nohy, až jsme si po začátku hodiny sedli, když už tam byla úča. O další přestávce jsem z kluků mámil ty punčocháče, ale oni se mi vysmáli a dokonce mě vyzuli z těch bačkor a sebrali mi i bačkory. A tak jsem musel být ve třídě úplně bos. Při hodině jsem schovával bosé nožky pod židlí, ale musel jsem jít k tabuli a děti se mi smály… A učitelka mi ještě vynadala, že šaškuju. Bačkory a punčocháče mi ty hajzlíčci vrátili až po poslední hodině. Punčocháče jsem strčil do tašky, domů jsem šel v botách naboso.

Jana (St, 5. 4. 2023 - 14:04)

Tak se nám po ránu vrátila zase zima a punčocháče syn začal nosit a nic jsem mu nemusela říkat já je také sama nosím každé ráno bavlněné punčocháče a manžel to samé když je řidič tak pod kalhoty má vždy punčocháče nejdříve nosil termo prádlo ale později jsem mu řekla až si zkusí jeden den vzít punčocháče a dopadlo to dobře a pak když byl v cizině tak si došel do obchodu s punčocháči říkal že to bylo v Belgii jezdí mezinárodní dopravu teď na velikonoce jede i syn s ním a říkal že v jiných zemích je docela také dost chladno tak punčocháče jak dětské tak i pánské se budou hodit ale syn bude mít i něco navíc a jiného nosí to většinou mimina a mají to mezi nohama a nebo bude používat buď chemické wc a popřípadě i dětský nočník klukovi je 7 let a nikde ho pouštět sám na wc tak mu radši dá ty jednorázové pleny a punčocháče s tepláky aby měl klid a ne Stratil se mu.

Re3 (St, 29. 3. 2023 - 18:03)

Řekněte mi proč je nikdo kdo nosí punčocháče pod kalhoty je uchyl to tedy nechápu vůbec to by ty punčocháče asi nevyrabeli pro děcka a dospělé nejste uchylove náhodou vy co to píšete.

Jiitka (Po, 27. 3. 2023 - 10:03)

Tak syn 10 let šel ráno do školy tak jsem mu připravila punčocháče dětské a myslela jsem si že bude protestovat ale vůbec normálně si je pod kalhoty vzal ale řekl mi ještě o plenky nasazovaci tu pod trenky také dostal vzal si ji automaticky sám jelikož on má když se dlouho nemůže vycurat tak si ucvrkne aspoň do té plenky jednorázové ale doma na noc má vždy 4 látkové pleny a pvc kalhotky a oweral jelikož on je zmrzlik a ráno je vždy plenky mokré a i pokadeny a přes víkend má pleny i přes den ale nemusel by je mít ale chce je mít tak je dostává... A klasiky přebalování dělám nikdy 3x denně ale i 6x denně dle potřeby jak vždy na tom je s plenkami a když cestujeme tak má většinou jednorázové pleny zn pampersky číslo 8 ty mne vozí kamarádka jelikož má dva kluky ve stejném věku co je syn a plenky jednorázové nosí také?

Návštěvník (Po, 27. 3. 2023 - 13:03)

ty ale syna nemáš, jsi plenkovací a punčocháčový úchyl. tečka

Návštěva (Po, 27. 3. 2023 - 09:03)

Toniku když nosis punčocháče tak je klidně tvoji kombinézou nos ale nepiš aspoň že kadis do plenek a ještě si napíšeš kolik ti je let tak to si potom každý řekne že uchyl jsi když tady nikdo napíše že děcko v deseti letech nosí punčocháče pod kalhoty či tepláky popřípadě pod zimní kombinézou tak to je okej ale to děcko to dělá do plenek úplně vše ono než se dítě vysvlekne tak by se pomocilo či pokadilo víš....

Tonda (Ne, 26. 3. 2023 - 08:03)

Já se rád v punčocháčích počurávám bez plenky a pokud kakám tak s plenkou. Vzrušuje mě to. Je mi 42 ale nejsem uchyl

Návštěvník (Ne, 26. 3. 2023 - 05:03)

Na Tondu vůbec nereagujte. Je to starej uchylák a loudí od ostatních fotky a pak je dává na internet

Návštěva (Pá, 24. 3. 2023 - 07:03)

Toniku řekni své mamce aby ti pod punčocháče a zimní kombinézu dala ještě jednorázové pleny pro dospělé je to lepší jelikož se nikde vysvlect z punčocháču a zimní kombinézy je velký problém.. Já mám u většího dítěte 15 let podobný problém stejný jako ty punčocháče stále nosí ale buď oteplovacky a nebo zimní kombinézu také on vždy musi mýt i pleny jelikož má inkontinenci a operace může být tak až kolem 18 let a při každém nachladnuti má velký problém tak punčocháče a zimní kombinézu má skoro celý rok ale přes léto má slabší punčocháče se 40 denny a kraťasy má normálně ale většinou má teplakovou kombinézu vím že mu je teplo ale vydrží to v pohodě a klidu a na koupání má speciální plavky jsou to jako kraťasy tak potom nikdo nepozná že má kluk v 15 letech plenky používá jednorázové pro noční ve velikosti S a nebo ale oblékne i seni kids v pohodě.....

Tonda (So, 25. 3. 2023 - 04:03)

Dobrý den já bohužel nosím takové ty pruhované na cenyrezu punčocháče já bohužel nosím zimní kombinézy i do spaní bohužel se v pyžamu nevyspím mě kroutí a proberu se několik rád za noc zimou a bez plen zvládám v pohodě se rozepnout zip zatím se mi nestalo že bych se v tom počůral moc děkuji chtěl bych se zeptat jestli měl někdy zimní kombinézy v posteli

Tonda (Pá, 24. 3. 2023 - 18:03)

Dobrý den chtěl bych se zeptat bylo by možné to vidět jak to vypadá když je v zimní kombinéze prosím moc děkuji

Tonda (Pá, 24. 3. 2023 - 05:03)

Dobrý den já bohužel od malička nosím zimní kombinézy a punčocháče bohužel mám od malička špatnou páteř a nesnesu když mi táhne chlad na záda mám velikosti 164 a 170 rád bych viděl jaké zimní kombinézy máte moc děkuji

Návštěvník (Čt, 23. 3. 2023 - 16:03)

Hana,Jitka,Jituš,Táňa....jedna osoba,stejnej styl psaní.

Hana (Čt, 23. 3. 2023 - 09:03)

U nás už syn a dcera nenosí punčocháče ale příští týden zase začnou je nosit jelikož se má počasí zvrtnout na zimu a začnou i nosit zimní kombinézy to nejdříve dostanou jednorázové pleny a punčocháče s laclem a zimní kombinézu dcera vždycky remca že pleny nosit nebude ale pak si je nechá nandat jelikož než by se vysvlekla tak by se pocurala nebo i pokadila a syn si nestezuje na pleny vůbec vždy vše si nechá dát automaticky úplně v pohodě.

Jitka (Čt, 23. 3. 2023 - 09:03)

To jsou kluci šikovný když nosí plenky a punčocháče s laclem a mají pleny non-stop také a nebo pouze na noc... Kluci si vzali na konec slabé punčocháče dětské 20 D a ponožky a vyrazili do školy a plenky jednorázové mají pouze na noc ale i občas přes den jelikož jsou ještě pocurankove ale na doma jim také dám klasické punčocháče s laclem přemýšlím o tom....

Jituš (Čt, 23. 3. 2023 - 20:03)

Nosí doma přes den. Mají flanelovou košili,pod ní plínku a pak se nasoukají do punčocháčů a lacl jim nandám pěkně na ramena a je to. Musí být poslušní. Starší 12letý s tím má i problém když jde vysypat koš a nemá po ruce bundu a vyjde ven a kluci se mu smějí, že má punčocháče s kšandovým laclem a mezi nohama mu šustí plínka, ale pořádek musí být.

Jitka (Čt, 23. 3. 2023 - 05:03)

Naše dva synové 10 a 12 let stále nosí punčocháče pod kalhoty či tepláky po ránu slabé silonove 40 denier dětské a jsou spokojeny že mají a není jim žádné vedro ani odpoledne když jdou ze školy a oba noseji i obuv dětské vasky a nebo prestige dětské na dva suché zipy mají čísla 35,5 a 37.... Jsou s nimi spokojený a nemají žádný problém je nosit...

Reklama

Přidat komentář