Reklama

Kluci a nahota doma

Mirka (So, 28. 1. 2023 - 17:01)

to je pravda ale někdy nejde přetáhnout a musí se to už i malím klukům udělat

Jana (So, 28. 1. 2023 - 17:01)

Souhlasím, čím dřív, tím lépe, ať je to netrápí. Musí to být pro ně hodně nepříjemné, když si ho nemohou pořádně umýt mezi žaludem přetaženou předkožkou. Pálení a svědění celodenní, asi jim bude i cítit.

Jana (So, 28. 1. 2023 - 17:01)

Souhlasím, čím dřív, tím lépe, ať je to netrápí. Musí to být pro ně hodně nepříjemné, když si ho nemohou pořádně umýt mezi žaludem přetaženou předkožkou. Pálení a svědění celodenní, asi jim bude i cítit.

Jana (So, 28. 1. 2023 - 17:01)

Souhlasím, čím dřív, tím lépe, ať je to netrápí. Musí to být pro ně hodně nepříjemné, když si ho nemohou pořádně umýt mezi žaludem přetaženou předkožkou. Pálení a svědění celodenní, asi jim bude i cítit.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 00:01)

Jak se ho sestra při hraní dotýká? Ona taky je s ním někdy nahatá?

Radulina (Út, 24. 1. 2023 - 21:01)

Když jsme bydleli v baráku, tak jsem nějak neřešila, že kluk s oblibou běhal po domě nahý, i tak byl většinou ve svém pokoji. Nyní jsme v malém dvoupokojovém bytě, protože naše podnikání nepřežilo pandemii a dluhy se rozrostly. Přesto syn nadále odmítá obléct si doma jakékoli kalhoty, a už mě to pořádně zlobí. Zejména když se válí před televízií, dcerka si chce navíc lehnout a složí se přímo do jeho klína. Nemluvě o tom, že kvůli malému prostoru jsou nuceni spát společně na rozkládací pohovce, a on v naprosté klidu zcela nahý. Vůbec se nestydí ani když se ráno vzbudí a jeho mladší ségra spí téměř přilepená na jeho přirození. Teď opravdu lituji, že jsem to nezarazila již na začátku..

Tom (Út, 24. 1. 2023 - 22:01)

Ty malý holky jsou dost otrslý. Moje malá ségra má občas tendence mi vlízt do vany když se koupu. To pak pořádáme vodní bitvu.

Mirka (Út, 24. 1. 2023 - 21:01)

a kolik je klukovi?

Radulina (Út, 24. 1. 2023 - 22:01)

Letos mu bude 15, ale chováním jakoby ustrnul někde kolem 11ti let. Všimla jsem si, že stále ho to táhne spíše k takovým dětským činnostem, zejména když si hraje se svou devítiletou sestrou, zatímco ostatní kluci v jeho věku jsou už někde úplně jinde. Školu ale zvládá naprosto bez problémů. Mnohdy proto přemýšlím, jestli za to nemůže ta těžší situace, kterou jsme si v rodině prošli.

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 23:01)

Je zajímavé, že se v 15 vůbec nestydí být takhle nahý. Vždyť musí mít už i chlupy a musí mít i erekce, hovna teda večer a ráno v posteli. To mu nevadí? Ani jeho sestra na to nic neříká?

Jana (So, 28. 1. 2023 - 14:01)

Ahoj Radulino, myslím, že u kluků to je do 15 let s nahotou normální, že to ani sami moc neřeší. Je to už hodně dávno, kdy jsem byla v létě na prázdninách u tety, ta měla dva kluky. Mne skoro 12 a půl, jeden bratranec měl 12 a druhý 10 let. Tenkrát běžně kluci nosili červené trenýrky s volnou nohavičkou. Na svůj věk jsem byla docela vyvinutá, menstruace na spadnutí, tak jsem i ve vedrech nosila přiléhavé kalhotky a podprsenku s tryčkem. Kluci byli takoví spontánní, když při hře byli ve dřepu a dali kolena od sebe, tak jsem jim viděla celé přirození. Tak zblízka vlastně poprvé v životě. Když jsem byla s tetou sama, tak jsem se ptala, zda jim to nevadí, že jim vidím všechno mezi nohama. Teta vysvětlila, že jim to určitě neuškodí, stejně jsou to ještě holátka ve vývinu a je důležité aby bimbásky měli na volno, a v létě, aby se mezi nohama nepotili a neudělal se jim tam ještě ekzem. A už jsi to někdy u kluka držela v ruce.

radka (Po, 30. 1. 2023 - 19:01)

No to si úplně nemyslím, mám kluka 11 let a ten se tak od 9ti zamyká v koupelně- táta mu to schvaluje, mně to připadá zbytečný v tomhle věku, ale dá na tátu a dcera 10 se běžne na zahradě koupe nahatá i když tam má syn kamarády, ty jsou samozřejmě v plavkách

Návštěvník (Út, 7. 2. 2023 - 06:02)

Jake plavky nosi syn a jeho kamaradi? Slipove nebo kratase?

Miroslava (So, 28. 1. 2023 - 14:01)

a ještě líp to větrá když mají kluci obřízku

Jana (So, 28. 1. 2023 - 15:01)

Kluci obřezaní nebyli. Celý žalud jim překrývala předkožka, přetahnout přes jsem ji nezkoušela.

Maruška (So, 28. 1. 2023 - 15:01)

jani a líbí se ti u kluků obřízka?

Jana (So, 28. 1. 2023 - 16:01)

U dospělých mužů, kdykoliv připravených k zasunutí určitě ano, u malých kluků moc ne. Dětský pindík s vytaseným žaloudkem moc ne, ani dítě, ani schopnost aktu.

Jana (So, 28. 1. 2023 - 15:01)

Kluci obřezaní nebyli. Celý žalud jim překrývala předkožka, přetahnout přes jsem ji nezkoušela.

Jana (So, 28. 1. 2023 - 15:01)

Kluci obřezaní nebyli. Celý žalud jim překrývala předkožka, přetahnout přes jsem ji nezkoušela.

Radulina (St, 25. 1. 2023 - 00:01)

Vůbec ne, v tomhle ohledu je jako dítě, i když mírné ochlupení mu roste, na první pohled to nelze rozeznat, jelikož je blond... Erekce téměř vůbec, a to i přes sestřiny časté doteky během hraní...

Reklama

Přidat komentář