Reklama

Vzrušení z vlastního syna

AAA (St, 17. 8. 2022 - 15:08)

Byl styk napoprvé, nebo už před tím Tě zkoumal rukou nebo pusou a Ty jeho ?

Klárka (St, 17. 8. 2022 - 15:08)

Teď by chtěl taky

Klárka (St, 17. 8. 2022 - 15:08)

Napoprvé hned spontalne

AAA (St, 17. 8. 2022 - 15:08)

Klárko, jaký byl Tvůj pocit, když úplně poprvé do Tebe zasunul ?

Klárka (St, 17. 8. 2022 - 15:08)

Cítit to mezi nohama prostě nádhera po takový době a orgasmus okamžitě no a potom to oplodnění už takova radost nebyla ale no

Klárka (St, 17. 8. 2022 - 15:08)

Úplně sem vytekla blahem

AAA (St, 17. 8. 2022 - 09:08)

Taže u Vás nehrozí, že by tě někdy mohl vydírat.

Klárka (St, 17. 8. 2022 - 11:08)

Ne a i kdyby řeknu že to tak není

AAA (St, 17. 8. 2022 - 09:08)

Taže u Vás nehrozí, že by tě někdy mohl vydírat.

AAA (St, 17. 8. 2022 - 08:08)

Nebo tátovi ?

Klárka (St, 17. 8. 2022 - 09:08)

Nestýkají se

Bouše (St, 17. 8. 2022 - 05:08)

Todle fórum by se mělo spíše jmenovat VZRUŠENÍ Z VLASTNÍ PIPINY. Mnohé si tady dopřávají zrána

Brůžek (St, 17. 8. 2022 - 09:08)

Kolego to máte to samý z co je podle vás ta opravdová láska. Poslední dobou mi to tam spíš příjde Jaký je vlastně Libor

Návštěvník (St, 17. 8. 2022 - 06:08)

Tak to víš, je mnoho matek které jsou samy jen s děckama, někde jsem četl a je to až neuvěřitelné procento rozvedených, samoživitelek a podobných případů. Taková se často upne na dospívajícího syna, sleduje jeho sexuální život, v tomto případě jeho onanii a po určité období se to stává jejím smyslem života. Dokonce i ve funkčních rodinách se toto děje. Ve většině případů matky takovýto zájem udrží na uzdě. Ví o tom jen ony a nikomu tím neubližují.

Lucie (St, 17. 8. 2022 - 10:08)

Takových mamin je. Je to však společensky nepřijatelné téma a napořád zůstane tabu. Kupř. moje sestra. Rozvedená po dvou letech a přestože je opravdu kočka, zůstává sama. Má tři děti, z toho dva kluky a dobře vím, že se jí to také týká. Jak se dá, využívá jejich dospívání ke svému uspokojení. Tají to samozřejmě i přede mnou. Prostě o takových věcech se nemluví.

Návštěvník (St, 17. 8. 2022 - 10:08)

Zdraví jedinci se uspokojovat musí, ale neměli by do toho zatahovat své děti. Jde totiž o narušování mravní výchovy, nebo přímo incest. Když se moje máma uspokojovala, věděl jsem to. Byl slyšet vibrátor a její sténání. Raději jsem se klidil z dosahu.

Lucie (St, 17. 8. 2022 - 11:08)

Vůbec jsem nenapsala, že do toho zatahuje své děti.

Návštěvník (St, 17. 8. 2022 - 11:08)

Taky to nebylo jen na tebe. Jen názor. Ono to někdy bývá tak, že to není a jednoho krásného dne, za příznivých okolností, do toho spadnete jako Klárka. Znám víc takových případů, které mnohdy nedopadly dobře. Rozvod, kluk s mámou žít nesměl, táta ho nechtěl, tak musel do děcáku, z kterého vyšel jako kriminálník.....

Návštěvník (St, 17. 8. 2022 - 08:08)

Žil jsem s matkou sám, tak o tom něco vím. Ve vztahu matka- syn, musí alespoň jeden z nich brzdit. My jsme brzdili oba, ale každý po svém. Já jsem si nikdy nepřipustil myšlenku, že bych s matkou mohl něco mít, i když byla velmi vnadná a často jsem jí vídal nahou. Taky nebyla předmětem mých masturbačních fantazií. Ona to řešila jinak. Byla zlá, nespravedlivá a často mne i bezdůvodně bila. Byl to její způsob obrany. Touhu po mě, přetavila v nenávist. To mi přiznala, když už byla stará a já dospělý. Řekl jsem jí, že to bylo zbytečné, protože jsem po ní netoužil. Hodně brzy jsem měl své lásky a poměry s jinými. Byl to svým způsobem únik z pekla domova. Hledal jsem a nacházel lepší zacházení.

Celie (St, 17. 8. 2022 - 05:08)

Syn bude mít 15 a šíleně mě rajcuje ta jeho onanie. Vlastně když je u sebe v pokojíčku tak se zabývá jenom tím svým šulinem. Ta představa jak si ho tam mastí mě dovádí až k extázi. S jeho semenem si to pak užívám.

Reklama

Přidat komentář