Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Návštěvník (Čt, 5. 1. 2023 - 22:01)

fuj

jaja (Čt, 5. 1. 2023 - 19:01)

jo, a taky kolik prstů se mu vejde dovnitř a to už není na mne , možná pro mladší , ani nevím , jestli to byla jako legrace , nebo ho to zajímalo, ale já mám dvě děti , a je mi skoro 50

Návštěvník (Čt, 5. 1. 2023 - 19:01)

přesně jak říkáš vyspi se z toho ráno moudřejší večera. A hlavně poslechni sama sebe. Když poslechneš někoho z nás a dopadne to jinak než sis představovala ještě nám to třeba budeš vyčítat. Jak říkám já být tím milencem tak bych neváhal ani minutu poslední hlazení zad a dráždění bradavek (myšleno s holkou s kterou jsem chodil ne s někým ke komu jsem si to dovolil jenom tak z kamarádství) jsem zažil o prázdninách 2020

Návštěvník (Čt, 5. 1. 2023 - 17:01)

zkušenej v randění v hlazení a líbání a ve vztazích ale ne v píchání

Návštěvník (Čt, 5. 1. 2023 - 17:01)

To se mi líbí, Pavkol tady vykládá kolik měl ženských a doteď je panic a je velmi zkušený.

dotaz pro Michala (Čt, 5. 1. 2023 - 17:01)

tím chceš Michale říct že šeredy mají ošklivou i povahu?

Michal (Čt, 5. 1. 2023 - 18:01)

Ne, tim jsem chtel rict, ze nejlepsi jsou krasny holky s dobrou povahou. Otazka ale je, jestli je lepsi skareda holka s dobrou povahou, nebo krasna holka se spatnou povahou.

Návštěvník (Čt, 5. 1. 2023 - 16:01)

podívej se kdybych to byl já tak je pro mě důležitější že si můžu šáhnout a že máš dobrou povahu a ne to jak vypadáš. Protože už se mi stalo že jsem měl krásky z ošklivou povahou anebo naopak holky o které by si nikdo neopřel ani kolo ale povahu výstavní. tak od té doby je pro mě důležitější ta povaha

Michal (Čt, 5. 1. 2023 - 17:01)

Uplne nejlepsi je kdyz ma dobrou povahu krasna holka. Realita, mozna kruta, je, ze sexualni pritazlivost byva spojena s vizazi i kdyz je taky pravda, ze i prumerne zeny muzou byt sexy.

jaja (Čt, 5. 1. 2023 - 16:01)

díky

Návštěvník (Čt, 5. 1. 2023 - 16:01)

no jo ale potom ta hezká místa resp.místa kterých se rád dotýká pozná jen po hmatu. to je jako v tom vtipu jak si to jeníček a mařenka chtějí rozdat a ona řekne jeníčku zhasni. a proč ptá se jeníček protože jsem stydlivá. Pak se tedy oba svléknou a když už má dojít na věc tak jeníček mařence řekne. Mařenko prdni si a proč ptá se Mařenka. Abych se lépe orientoval (vtip z jednoho humoristického časopisu z 90.let ale nevím kterej to byl jestli trnky-brnky nebo jinej

jaja (Čt, 5. 1. 2023 - 16:01)

nikdy není úplná tma , uvidím , jestli se bude posmívat

Návštěvník (Čt, 5. 1. 2023 - 16:01)

no to máš pravdu když jsem byl ještě opravdu nezvedenej (bylo mi cca 30) tak jedna stejně stará kamarádka se s jednou padesátnicí bavili o slzáku. a já jsem jen tak z legrace použil mládkův vtip a té starší jsem řekl neboj se taková tma nikdy nebude. Od té doby vím že se staršími se nemá takhle žertovat a že bez ohledu na to jak s nimi člověk vychází musí k nim chovat úctu

jaja (Čt, 5. 1. 2023 - 16:01)

a to právě nevím, jestli to myslí vážně , nebo má ze mne legraci

Návštěvník (Čt, 5. 1. 2023 - 16:01)

alle povídá se s tebou tak hezky že bych si dokázal s tebou to hlazení zad prdelky a frndy a dráždění bradavek představovat když ne nic jinýho

jaja (Čt, 5. 1. 2023 - 16:01)

to můžete , dnes za ním snad půjdu , když bude tma a pak ho poprosím ať zhasne , tak uvidím

Návštěvník (Čt, 5. 1. 2023 - 14:01)

tak to já kdybych byl tím milencem tak já bych si tě klidně svlékl anebo kdyby ses přede mnou svlékla ty tak bych byl rád že si ňadra dvorce bradavky i záda můžu klidně šáhnout jednou to přede mnou udělala holka která měla tehdy 35 já 29 ale kilo já něco kolem 80 - 90 ona 108 ale přesto se mi hlazení jejich zad a prdelky a dráždění bradavek líbilo a pročesávání rozkroku taky právě kvůli těm chlupům. Je mi jasný že mluvím za sebe a že každý má jiný vkus ale prostě je to tak

jaja (Čt, 5. 1. 2023 - 14:01)

on může mít spoustu mladších...

Raubíř (Čt, 5. 1. 2023 - 16:01)

Radil jsem ti jeste posledni radu.

Návštěvník (Čt, 5. 1. 2023 - 14:01)

ale díky těm špekům třeba hřeješ jak kamínka a to by se mě být tím milencem nebo přítelem líbilo. je pravda že v práci mám jednu 55letou kolegyni která je taky má a taky jí radši hladím po zádech než abch jí objímal kolem nich ale i to už je 1/2 roku minulostí protože se to ten její Jirka nějak dozvěděl a já jim rozhodně nechci způsobit rozchod

Reklama

Přidat komentář