Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Pavkol (Pá, 18. 3. 2022 - 08:03)

Já mám rád do kafe hovno,hned líp chutná.

Pavkol (Pá, 18. 3. 2022 - 11:03)

ale fuj tak tohle ten kdo mě chce zdehonestovat za to co jsem na jiných vláknech psal do včera už fakt přehání bleeeee

jana (Pá, 18. 3. 2022 - 07:03)

Me nacapala sefova jak si ji honim v kuchynce kdyz jsem ji varila kafe pekne me servala

Pavkol (Pá, 18. 3. 2022 - 08:03)

asi se bála abys jí tam nepřidala trochu jinou smetanu nebo mlíko. ne sorry jen pokus o vtip Jano

Návštěvník (Pá, 18. 3. 2022 - 06:03)

Asi bych tu rád našel ženu která ráda masturbuje,ideálně kdybys byla L orientace.Já část života žil právě s L meil:[email protected]

Návštěvník (Pá, 18. 3. 2022 - 06:03)

Asi bych tu rád našel ženu která ráda masturbuje,ideálně kdybys byla L orientace.Já část života žil právě s L meil:[email protected]

Johana (Pá, 18. 3. 2022 - 06:03)

Já mamku a mamka mě.Už opakovaně,jak třeba u mě v pokoji nebo já u ní a naposled během vánoc jsem mamku přistihla nechtíc v koupelně.Taky si mamka někdy strčí prsty u nohou k puse a žužlá si je.Já to chtěla zkusit ale nedostala jsem nohu k puse.

Návštěvník (Čt, 17. 3. 2022 - 13:03)

Loni na jaře jsem si to dělal v parku. Když jsem pak přišel k sobě, zjistil jsem, že mne pozoroval asi patnáctiletý kluk a ten se honil tky.

Návštěvník (Čt, 17. 3. 2022 - 10:03)

Jednou mne přistihla kolegyně v práci. Neodešla. Jen řekla:"Klidně si to dodělej, já počkám". Sedla si na židličku tak, aby dobře viděla a já pokračoval. Pořád se vrtěla. Když to na mne přicházelo, zeptal jsem se jí jestli nechce mé semeno. To odmítla, tak jsem to nastříkal na stůl a ona to utřela svým kapesníčkem, který si ponechala. Když jsem s ní vyřídil co potřebovala, tak odešla a na židli po ní byla loužička jejho vaginálního sekretu. Tak si to holka taky užila.

Linda (Čt, 17. 3. 2022 - 10:03)

Při masturbaci ne, ale při souloži jsem viděla.

Pavel (Ne, 27. 2. 2022 - 14:02)

Přistihla mě jedna z kamarádek sestry a k 16 narozkám mi připravili překvapení. Museli jsme být sami doma a a všechny její 3 kamarádky mi ho vyhonily a do všech jsem zasunul. To bylo před měsícem. Od té doby si ho už moc sám nehoním, pracují holky.

Míra (Ne, 27. 2. 2022 - 10:02)

Mě jednou přistihl ve stodole přítel mé dcery.

Dana (Po, 11. 7. 2022 - 09:07)

Mira a nic sa nestalo

milan (Po, 21. 2. 2022 - 09:02)

Někdy se stává hlavně o víkendech nebo svátcích že doma nejsem sám a nemám tolik prostoru si ho v klidu vyhonit ale ta touha se několikrát denně udělat je silnější než já tak že mi nezbývá než to prostě risknout a už se dvakrát stalo že mě u toho nachytala moje máma. Takže trapas blbej pocit ale máma to dál nějak nerozvíjela tak že pro mne časem v pohodě.

V (Čt, 17. 3. 2022 - 08:03)

Mám pořád také velkou potřebu a nedokážu to ovládnout tak že také u toho dost riskuji. Matka mě už taky párkrát nachytala a naposledy když se to stalo tak došla na otočku do koupelny přinesla mi starší ručník a řekla mi k tomu abych ten ručník používal a dával bacha na povlečení a koberec.

Návštěvník (Čt, 17. 3. 2022 - 10:03)

Trapné bývá první přistižení. Když je to víckrát, už jsou stím oba srozumnění a nebudí to pohoršení. První orgasmus s výronem jsem měl doma na záchodě. Když to přišlo, tak jsem vyjekl. Když jsem vyšel s tím přiblble blaženým výrazem ještě roztřesený, máma se usmívala a ríkala: Tak už se z tebe stává mužskej. Přesně věděla co se mi stalo. Když mne kolikrát přistihla, neměli, jsme s tím žádný problém.

navštíven (Čt, 17. 3. 2022 - 09:03)

Já, když jsem byl kluk, tak jsem si dal osušku na břicho a nechal stříkat klidně plnou sílou. Pak jsem hodil osušku do koše s prádlem. Nikdo nic nezjistil, osuška byla beze stop pokaždé vyprána. Dělal jsem to samozřejmě nenápadně a to tak, že jsem ji použil opakovaně. Po použití jsem ji pověsil na topění, aby vyschla a dala se použít znovu. Pak jsem ji dal do praní jednou za několik dní, abych nebudil podezření. Nikdo doma neměl tušení.

Návštěvník (Čt, 17. 3. 2022 - 10:03)

Semeno zanechává "škrobené" stopy podobné slizu hlemýžďů. Obzvéšť dobře je viditelné na tmavých barvách látek. Na bílém povlečení trošku žlutě. To mi máma vždyckky vynadala. Na trenýrkách, nebo kalhotách jí to tolik nevadilo. Prostě to vyprala. Sama dbala na to, abych byl čistotný. Doma jsem semenil do skleničky. Dávala mi jí, když věděla, že musím. Pak jsem se musel umýt. Přistihla mne mnohokrát, ale brala to jako přirozenou samozřejmost. Sama se taky neodříkala. Byla při tom dost hlasitá.

navštíven (Čt, 17. 3. 2022 - 10:03)

Měl jsem béžové osušky. Když mi máma dala jiné barvy, tak jsem stejně žádal jen ty béžové.

Návštěvník (Čt, 17. 3. 2022 - 16:03)

Jestli si myslíš, že máma nevěděla na co je používáš, tak se mýlíš. Mámy ví všechno. Ta moje štrykovala u televize a večer mi řekla, že to přeháním, že jsem se ten den udělal už pětkrát. Pří tom to neviděla, ale poznala, podle toho, jak jsem po tom vypadal a jak jsem se choval.

Reklama

Přidat komentář