Reklama

spodní prádlo u chlapců

JA (Pá, 13. 1. 2023 - 14:01)

Daj email, napíšem Ti tam

JA (Út, 10. 1. 2023 - 13:01)

Nemam ziadnu platformu a email mam iba sukromny a ten sem davat moc nechxem ani telefon cislo

Lukys (Ne, 8. 1. 2023 - 08:01)

Na přání mamky jsme musel nosit tangaslipy od osmé třídy. Doma i do školy pokud jsme neměli tělocvik. Ze začátku mi byl velmi neopříjemný intenzivné zářez, takže jsem si ho neustále uvolňoval, což neuniklo spolužákům a vedlo k jejich posměchu.

Daniel (Ne, 8. 1. 2023 - 08:01)

Maminka este zije alebo uz nie? Bo keby mne toto robila matka sa tesim ze uz zomrela kurva jedna!!!

Lukys (Ne, 8. 1. 2023 - 09:01)

Samozřejmě, že ještě žije. Nebyla na mě nikdy zlá, jen vždy chtěla abych měl moderní a uplé oblečení, v tom byla zvláštní.

Jana (Ne, 8. 1. 2023 - 21:01)

A zanechalo to na tebe nejake psychicke ci ine stopy?

Lukys (Po, 9. 1. 2023 - 08:01)

Na základce mě to ze začátku hodně trápilo, protože kluci měli sprostý komenty, stahovaly mi kalhoty a někdy mi dělali i zářezy. Pak mi na netový poradně poradili, že mi dají pokoj když budu jejich komenty ignorovat, ve stahování kalhot je předešel že si sám stáhnu kalhoty ke kolenům a případně si i sám udělám zářez. Zabralo to a brzy mi dali pokoj. Na střední to bylo už pohodě, jen občas někdo hodil nějakej koment. Fakt ale je, že kluci oproti holkám se se mnou nebavili a nekamarádili.

Daniel (Po, 9. 1. 2023 - 09:01)

A dnes nosis ake pradlo? Si introvert? Gay? Bi? Hetero?

Lukys (Po, 9. 1. 2023 - 09:01)

Jsem introvert-gay. Nosím tanga a občas joksy.

Daniel (Po, 9. 1. 2023 - 11:01)

A vek? Myslis ze tanga v detstve mali vplyv na to ze si dnes gayom?

Lukys (Út, 10. 1. 2023 - 10:01)

Určitě měly ale ne rozhodující. Spíše vedlejší, podpůrný.

Marko (Út, 10. 1. 2023 - 11:01)

A kolik mas let?

Lukys (Út, 10. 1. 2023 - 12:01)

21

JA (Út, 10. 1. 2023 - 13:01)

Popisal by som s tebou niekde inde na tuto temu

Daniel (Po, 9. 1. 2023 - 11:01)

A vek? Myslis ze tanga v detsve mali vplyv na to ze si dnes gayom?

Daniel (Po, 9. 1. 2023 - 11:01)

A vek? Myslis ze tanga v detsve mali vplyv na to ze si dnes gayom?

Vráťa (Ne, 8. 1. 2023 - 05:01)

Tanga nosit je asi nic moc a gort ještě uplé tak jako jiné prádlo, ale každému vyhovuje něco a tak ať si nosí co chce. Přechodový typ na slipy byl u mně modré bavlněné dívčí trenýrky a ty bych za tanga neměnil. Měl jsem je už od dětství a máma mi je dávala po starších sestrách, takže k tomu ještě ty nezbytné vroubkované punčocháče štrample a krepsilonové punčochy spolu s těmito trenýrkami kdo si tyto výrobky ještě a pamatuje, zažil a nosil. Krepsilonky byly takové tzv. kousací, ale ty štrample byly v pohodě. Tenkrát to bylo běžné a dnes je zas něco jiného, ale musí si každý sám zvolit co chce. Horší je když rodiče nutí děcka nosit co nechtějí a to asi dobře není

Tonda wet (Pá, 6. 1. 2023 - 01:01)

Já rád nosím punčocháče a taky se rád v
punčocháčích a
kombinézách počurávám. V
létě se v nich koupu a to si
nejprve lehnu na břeh
rybníka a pročúrám kombinézu a pak ležím a to
schne a smrdí a taky hřeje a
pak vlezu do vody a smyju
to tak ze sebe i kombinézy.
Strašně rád se počurávám i
při spaní

Riška (Po, 2. 1. 2023 - 09:01)

Máte, pane, pěkné vzpomínky a navíc pravdivé, odpovídající skutečnosti. Krásný příspěvek. Já byl dva roky u vojenské hudby, takže jsem byl vzdálen běžnému dění v kasárnách hned vedle, avšak cítil jsem se všemi záklaďáky na rotě. Když jsem měl vycházku a potkal vyšší šarži, vždy jsem pána či soudruha pozdravil ' dobrý den ' aniž bych zdvihl ruku k čepici. I ti největší soudruzi byli vlastně také obyčejní lidé.

XX (Po, 2. 1. 2023 - 16:01)

Hudba, tak asi skvělé umístění na 2 roky. Obyčejní lidé, no nevím, nevím, pár magorů z vysokých míst nás taky navštívilo, ale věděli jsme to předem, museli se nahlásit a ti naši lampasáci nám už řekli. Dokonce u nás jeden blázen zkoušel bojový poplach, to jsme ovšem věděli už týden dopředu a moc se divil, že nic nemáme, jen vysílačky co měla VB, sapik a ostré. A tak měl smůlu a nic s tím nemohl udělat. Naše veleni v pohodě a návštěvy z vyšších míst, kromě těch pár blbců taky v pohodě. S jedním plukovníkem jsem si popovídal jako by to byl můj táta, prostě pohodář, udělal si k nám prý výlet aby se podíval trochu někam ven z kanclu a prý kam má jít na houby, nakonec jsme šli spolu. Samozřejmě jsme si museli dávat pozor, abychom něco neplácli a nebyl problém. Jinak jsem byl za celou vojnu jen 3x doma, tohle bylo zase blbé, ale zase to druhé bylo skvělé a dík za to. Když mě kamarádi vypravovali, co si užili v normální armádě, nechtěl bych zažít. Občas jsem nechápal co říkají, protože jsem vlastně moc neznal ten armádní slang a samozřejmě jsem nesměl nic říkat, kromě běžných věcí. Prý že je se mnou prd zábava. A co jsem s tím asi tak mohl dělat, taky bych mohl mít problémy. Tohle asi nedokázali pochopit. No vida, kam jsme se od spoďárů dostali.

Reklama

Přidat komentář