Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Út, 3. 1. 2023 - 15:01)

jak se Peková za něj modlí, je to možný?

Návštěvník (Út, 3. 1. 2023 - 14:01)

.

Návštěvník (Út, 3. 1. 2023 - 14:01)

.

-Aleš- (Út, 3. 1. 2023 - 14:01)

No jo, tak jemu vzali řidičák. Plus záznam v rejstříku. Plus provařenej ksicht. To není moc dobrá výchozí pozice.

Návštěvník (Út, 3. 1. 2023 - 14:01)

Tohle sem si přesně u něj taky říkala.Sem zvědavá jestli něco najde.Alča je u vietnamce za kasou.

Návštěvník (Út, 3. 1. 2023 - 14:01)

Ti dezoláti jsou tak tupí, že zveřejnili audio rozsudek, kde je vše o něm uvedeno, jak to soudce a pak soudkyně čtou.

-Aleš- (Út, 3. 1. 2023 - 14:01)

Tak platí ještě to kódování nebo už je možnost psát volně?

-Aleš- (Út, 3. 1. 2023 - 14:01)

Luboš nemůže najít práci. To je zvláštní, když jeho rodina má firmu. Sranda je, že si někteří jeho fanoušci myslí, že je zedník. Zřejmě na základě posledního videa než šel do báně. Řekl bych, že nejvíc o něm víme my tady :-)

Ota (Út, 3. 1. 2023 - 12:01)

Koho si to Miluško poznala?

Návštěvník (Út, 3. 1. 2023 - 13:01)

Hele asi sem mu křivdila a tu situaci špatně pochopila.Dnes píše normálně.Poznala sem ho ve vlaku.Sám mi oslovil i když pak mi přiznal že mu to dalo práci a mě se taky líbil,hlavně postavou a jak byl oblíklej.A v obličeji nevim jak je to možný ale v očích a pohledu mi připoměl tady Aleška.Pracuje tady u nás ve fabrice a je tu přes týden na ubytovně a je to čech.Jinak pochází z vesnice která je 17km od Luboše:-)) Jako nemohla sem když sem to z mapy zjistila.Tak jsme v kontaktu, řekli jsme si že zatim budeme kamarádi a časem uvidíme.To seznámení se mi líbí jak bylo přirozený a ne žádný blbý seznamky kterou sem nakonec nedávno smazala.Když tam přistoupil a seděl vedle v řadě tak sem si ho prohlížela přes odraz ve skle a říkala sem si jak je vzrušující.A netušila sem v tu chvíli že je to mezi námi vzájemný.Proto bych nerada kdyby byl cvok nebo něco takovýho.

-Aleš- (Út, 3. 1. 2023 - 14:01)

M-----o, ty jsi mě taky teď pobavila jak píšeš, že se ti líbilo jak to seznámení bylo přirozený. Přitom včera to vypadalo skoro na pokus o znásilnění :-) Tak hlavně ať zase nedojde k nějakýmu maléru. Chlápek vypadá, že na to jde zhurta :-)

Návštěvník (Út, 3. 1. 2023 - 14:01)

Já sem za ty skratky radši.Jinak už nic S. neříkal že by to četl,tak fakt nevim.No mě právě nejde ani tak o sex ale spíš potřebuji citovou podporu a kdyby byl chlap normální.Sexu už sem přebažená protože S.je náročnej.Chlápek mi pak napsal že sex nemyslel tak buď skratka znamenala něco jinýho nebo si dělal srandu,fakt nevim.Ale jinak si se zdá rozumíme i je nekuřák.A zajímavý že když sem se na něj podívala tak sem si vzpoměla na tebe,jakoby se mi vybavily tvoje fotky.A koukala sem na Simonu že najednou o Lubošovi přestala psát a i zamítla Babiše takže v tom jako Luboš neni.Docela by mi i zajímalo jak si nedávno napsal že Patrik je větší charakter tak jak si to myslel? Zajímá mě tvuj názor.

-Aleš- (Út, 3. 1. 2023 - 14:01)

Nějak mě nic nenapadá co měl v plánu, když tě tahal na záchod Možná ti chtěl ukázat jak tam ty čudlíky fungujou. Lidi jsou různí. Simča si asi dělala nějaký naděje co se týče Luboše, ale poznala, že jemu se k ní nechce. Tak se rozkmotřili. A co se týče Patrika, tak on si i u soudu pořád držel tu svou lajnu narozdíl od Luboše, kterej si za tím co natáčel na videích nestál.

Návštěvník (Út, 3. 1. 2023 - 15:01)

Ty, to máš pravdu.U soudu řekl že nevěřil tomu co říká a že to dělal kvuli fanouškum.A Patrik ten si zatim stál co řekl což mi taky přijde daleko lepší.No on ten chlap použil jen skratku WC ale uplně v divnym kontextu že to nedávalo smysl a já si myslela jestli mi skrytě nenaznačuje že mě zve na záchod.Což mě najednou nasralo ale on pak napsal že sex nemyslel.

Sany11 (Út, 3. 1. 2023 - 12:01)

Hm...tak nevim, co si o tom myslet https://echo24.cz/a/Hzp7X/zpravy-svet-parlament-oslavil-bandera-ukrajina?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=864220&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

Sany11 (Út, 3. 1. 2023 - 11:01)

https://www.stream.cz/cauky-lidi/novorocni-projev-premiera-fialy-v-podani-jablonskeho-o-pohadce-svetr-nad-zlato-64525349#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Návštěvník (Út, 3. 1. 2023 - 15:01)

To prej bylo na Primě na Silvestra, já teda tohle pitvoření nějak nemusím, ale zase každá kritika vlády je dobrá. A humor.

-Aleš- (Út, 3. 1. 2023 - 13:01)

To je dobrý, ale tady se to moc lidem líbit nebude :-)

Sany11 (Út, 3. 1. 2023 - 15:01)

Mne se libi, ze to bere "padni komu padni". Nejvic si bral na paskal Babise, to bylo vdecne tema, tak jsem si myslela, ze do Fialy se nepusti. A ono jo :D Navic to fakt bylo vtipny, hlavne ten konec.

Návštěvník (Út, 3. 1. 2023 - 06:01)

Už tam měl být dávno

Reklama

Přidat komentář