Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (So, 13. 8. 2022 - 22:08)

Máš tam hlas. Jestli tothle kolo ten kkt prohraje, tak budu trvat na opakování ceremoniálu. Ale vážně. ČERMÁK je dezolát nejvyšší Jenže Lenin a Hitler měli podporu, ale on ty masy nemá. Strašnej osud.

bianka (Pá, 12. 8. 2022 - 16:08)

Hrajete někdo Toon Blast? Jdu se odreagovat.

Návštěvník (St, 10. 8. 2022 - 15:08)

Já se těším na volby blíží se nám.

Návštěvník (St, 10. 8. 2022 - 15:08)

Tak Covid je zpátky. To se nediv.

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 22:08)

Ale už doháníme Cinkání. Možná i doženeme.

Ota (Út, 9. 8. 2022 - 20:08)

Miluško konečně si vylezla ty holka naše! No je to u Luboše divný pocit co? A co Sergej a Michálek jak je? Já jsem zase přibral pár kg.Jak se mi tenkrát povedlo shodit dvacet tak za poslední rok jsem nabral zpátky osum.

Miluna (Út, 9. 8. 2022 - 20:08)

Sergej je na noční a sem tady dnes s Michálkem sama, tak tady s tou malou postavičkou hospodaříme:-) ..Je pro mě vše Michálek a pořád trpim když mam bez něj někde být.Kvuli Renouškovi sem na tom takhle že mi neni dobře když ho nemam pod kontrolou Michálka.Jo je to u Luboše divný pocit.A ty kg to mi povídej, po tom porodě už sem taky o něco plnější než dřiv ta štíhlounká.To bys musel jíst pořád ve stylu jako když si hubl a k tomu ten pohyb.

Ota (Út, 9. 8. 2022 - 19:08)

Lallo já s nim naposledy psal akorát o Kovidu a o Milušce a to už je rok.Od doby co s Miluškou nebyl jsem s nim přestal být v kontaktu i já. A navíc od války už s nim nesouhlasim.Protože mně tady Ukrajinci nevadí. Už jsem byl na ně zvyklý dávno že tady jsou už roky před tim. Aleši tak jsem na fb kouknul a je to síla. Pěkně si z něj dělají prdel. Někde jsem i četl že prý propil řidičák. A já si říkal proč v těch videích často najednou jezdil vlakem, občas říkal ve videu že čeká na vlak a jede do Prahy.

lalla1 (Út, 9. 8. 2022 - 19:08)

No, tak si s ním hlavně nepiš ani o covidu, protože těch 15let co mu hrozilo, to ho vyšetřuju ti ''antiteroristi'' právě za to vyzývání nebo jak se to říká, k násilí právě v době covidu. Vlastně teď už si sním psát nemůžeš, pardon:(

Ota (Út, 9. 8. 2022 - 19:08)

O ničem takovém jsem s nim nepsal.Já s nim psal jen o lidech jaký kdo měl průběh a to už byl rok. Říkám si aby opravdu nedopadl nejhůř, ještě hůř než Patrik. A nějak pořád mám v podvědomí myšlenku abychom se někde nedočetli že si to tam hodil, nebo se o to pokusil. Snad se pletu, ale mám to u něj v hlavě.

Miluna (Út, 9. 8. 2022 - 19:08)

Musim ti napsat Otíku že mam v hlavě to stejný ohledně Luboše.Jak najednou kluci nikde nejsou tak mam pocit jako když jsou už mrtvý ale u něj si to taky říkam aby to tam nevzdal.Co si budem povídat.No neni mi z toho moc dobře že si takhle podělal vše.Ale už to smrdělo průserem.A to nadávání Ukrajincum, fakt nechápu kde tohle vzal.

lalla1 (Út, 9. 8. 2022 - 19:08)

Ahoj Milu, netrap se tím, mrtvý nikdo není. Jen musí každý nést odpovědnost za své činy, to ty přece víš nejlíp, život se s tebou nemazlí. A jemu paradoxně hrozí víc let za podporu terorismu než za to vyhrožování UA.

Miluna (Út, 9. 8. 2022 - 20:08)

No má tolik věcí najednou ale.Když mu to sečtou dohromady tak nevim co z toho bude.Je to smutný jak dopadl.

lalla1 (Út, 9. 8. 2022 - 20:08)

Neboj nejsme v USA, tady se tresty nesčítají. On má jedinou výhodu oproti Tušlovi, že ještě nebyl trestaný.

Miluna (Út, 9. 8. 2022 - 20:08)

To je fakt, sečíst to nemůžou ale jestli mu pak nedaji kvuli tomu tu horní hranici trestu.No škoda že v base nenechaji internet, to bych chtěla vědět jak jim je.Si to představ kdyby točili videa i z cely:-))

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 17:08)

a kde máme zamilovanou Milunu ?

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 17:08)

Abé, přes rok odcházíš a furt nic. Pořád jsi tady a šmíruješ.

lalla1 (Út, 9. 8. 2022 - 17:08)

Bianko, vykašli se na to, všichni víme o co jde a nikdo ten spam snad už ani nečte...

Host (Út, 9. 8. 2022 - 15:08)

Někdo z vás se do mne pustil na cinkání. Díky, díky, díky. Tolik popularity si nezasloužím.

-Aleš- (Út, 9. 8. 2022 - 16:08)

Kdybys byl populární, tak bychom o tom věděli a nemusel by ses připomínat :-)

Reklama

Přidat komentář