Reklama

Pánská tanga

Default User Image
adam (Čt, 21. 9. 2023 - 08:09)

jako jo, je to takovy zvastni. mezi lidi bych s nema nesel, a uz vubec ne mit tangovy plavky a jit na plaz. stydim se hodne, natoz takhle :D.  

Default User Image
adam (Čt, 21. 9. 2023 - 06:09)

nedalo me to a jedny panska tanga jsem koupil na alieexpresu. a musim rict ze to fakt neni spatny. mel sem je na sobe jen doma pod teplakama, ale ten pocit je....zvlastni a vlastne zjistitite ze to v zadku netlaci a je to fakt pohodlny. a ten material je super

Default User Image
Franta (Út, 5. 9. 2023 - 09:09)

Ahoj, chystám se na dovolenou na Krétu a zajímá mě, jestli má někdo zkušenosti s opalováním v tangách na veřejných plážích nebo na hotelu u bazénu. Myslím chlap v tangách? Jak se na to dívají řekové? nebude s tím nějaký problém? díky

Default User Image
Eva (St, 6. 9. 2023 - 15:09)

Džíny a tričko jsou taky v pohodě. 

Default User Image
Jan (St, 6. 9. 2023 - 15:09)

Plavky tanga nosím velmi často (Thajsko, Egypt, Řecko,...), ale pouze na pláže nebo u bazénu. Abych v nich vešel na ulici nebo do hotelu, tak to ne. Okolí s tím problémy nemá.

Default User Image
Franta (Ne, 10. 9. 2023 - 06:09)

Ahoj, Thajsko a Řecko asi OK, ale ten Egypt? tam moc ani ženy v tangách nechtějí vidět ....

kde kupuješ tanga plavky?

Default User Image
Martin (Pá, 13. 10. 2023 - 05:10)

Ani v Egyptě není problém. Tanga jako plavky nosím všude u moře. Teda když nemůžu do naha. Nudapláž je totiž nejlepší. 

X (Ne, 6. 8. 2023 - 03:08)

Ať se jedná o jakýkoliv téma a názoru tak místo normálního diskutování to přejde do urážek a to bezdůvodně a když se tu nebo jinde člověk ohradí tak je to o to horší dotyčný který má do mě bezdůvodně mrdat mi napíše že jsem zakomplexovaný a sebe vychvaluje jak mi to natřel ale do očí by mi to nikdy neřekl. Zažil jsem jednou v aquaparku provokaci ale byl to ojedinělý případ jinak si nikdo nikoho nevšímá vůbec jsem nezažil že by někdo za mnou přišel a začal mě neustále pronásledovat a celou dobu mé návštěvy koupaliště musel poslouchat že jsem buzik a podobně tak dotyčny by dostal přes držku. K vodě se jdu osvěžit z relaxovat odpočinout si nikoliv vyhledávat konflikt a jestli se takto dotyční chovají v reálu jako zde na diskuzi tak to potěš to dokazuje že dotyčný nemá slušného chování úctu myslí si to co koná je podle něj normální sebe posuzuje že je pán celého světa zkrátka blbec nepochopí že je blbcem.

X (Út, 1. 8. 2023 - 06:08)

Tvůj názor.

X (Út, 1. 8. 2023 - 06:08)

To nevím co si kdo posílal a co si kdo psal tady se to těžko dá zjistit já tu nic takového nečetl to zaprvé a za druhé víš o mě hovno sám moc dobře vím co bylo nebo nebylo jeden to zkusil a byl posraný za ušima. Nejsem ten co píše za klávesnici nebo mobilu nejsem ten blbeček co si nechá srát na hlavu já konám jsem chlap a né nějaká slečinka uvědom si to kurva. Ano můžu dostat do držky i já vždycky se najde někdo kdo je silnější než já ale to neznamená že si musím nechat všechno líbit použiju i to co mám po ruce ale mé jednání je vždy v sebeobraně. Jestli ty každého v reálu napadáš bezdůvodně aniž by si dotyčné osoby znal tak to nebudeš v pořádku asi ty asi máš rád konflikty buď ti někdo rozbije hubu nebo na tebe podá trestní oznámení a budeš se škaredě divit a nebo si magor a měl by si se léčit. Já jsem nikdy nikoho bezdůvodně nikoho cizího nenapadnul jak slovně tak fyzicky já jsem přátelská povaha a chovám se slušně k lidem ale jen k těm pokud se nechovaji jako hovada. Co je komu potom co kdo nosí nebo nenosí co má nějaký kus látky společného s orientací ? Nic. Kde a kdo si posílá fotky ? Máš důkazy ? Ono je nějaká stránka ? Jestli si někdo posílá fotky v tangách a vyznávají si lásku jejich problém mě se to netýká ať si každý dělá co chce a nosí co chce. Každý preferuje něco jiného někdo nosí trenky někdo boxerky někdo slipy a někdo tanga já preferuji slipy a nebo tanga protože se v tom cítím a nikomu do mě nic není stejně jako mi není nic do tebe. Já a zakomplexovaný ? Nenech se vysmát to ty tady prskáš po jiných já řekl svůj názor a to co se mi stalo a jak jsem jednal.

X (Čt, 27. 7. 2023 - 23:07)

Nikde jsem tu nečetl že by si někdo zde domlouval rande. Také na sebe dám plavky tanga a jak někdo píše že někdo by šel na bazén s někým a dva chlapi v tangách což by fakt vypadalo divně když už k vodě s tangama jak na přírodní nebo klasický koupaliště tak jedině sám a ještě někde kde mě nikdo nezná. Ze svých zkušeností vím že si nikdo nic nedovolí něco říct jen čumí a drží tlamu to jen zde někteří tu dělají ramena ale to v každé diskuzi. Jednou mě jeden blbeček v aquaparku provokoval a hrál jako že je gay což bylo na mě a to u tobogánu řekl jsem mu počkej ty zmrdečku počkám si na tebe venku a dostaneš kopačku do huby ty skurvysynu a že ho zabiju a co bylo pak ? Zdrhnul hrdina dělal chlapa a co myslíte že je to zde na tyhle diskuzi ? To samé a nebo si berou své kamarády a ve více lidech na jednoho takzvaná cikánská férovka hrdinové. Ti co odsuzovali tanga jak je to prádlo pro buzeranty a najednou je nosí zajímavý a nikdo je nenutil nejlepší jsou hlavně v létě nepotí se prdel i v zimě jsou dobrý ale s orientací to nemá nic společného. Ať si každý nosí co chce kupuje co chce říká co chce ale nemá právo někoho bezdůvodně urážet. Jedině v čem je problém jsou ceny co se týče pánských tang nejvíc u plavek jsou nehorázné ceny za kousek látky i když jsou značkové přemrštěné ceny z Číny jsou sice levné ale dlouho nevydrží párkrát do vody a můžou se vyhodit a koupit nové. No a co týče sexuální orientace u mé osoby jsem normální heteráč mě se líbí mladé hezké štíhlé ženy které jsou tolerantní usměvavé sympatické někdy se mi může postavit když vidím hezkou ženu v plavkách u vody u chlapa se mi nikdy nepostaví a nikdy nepostavil tak jak můžu být gay ? A že na sebe dám plavkové tanga no a ? To ze mě nedělá ještě buzeranta. Buzeranti budete asi vy pánové když se díváte slintavě chlapům na prdele a tady si to ventilujete na nás. Bůh ví co děláte vy. Co tak říct něco osobě ? Radši ne že ? Kdo z vás je duševně narušený a léčil se na psychiatrii mezi totální blázny ? Nebo má za sebou kriminální minulost a záznamy v trestním rejstříku ? Nebo obojí ? Ať se jednalo o cokoliv ? Na druhé házet špínu to jo ale zamést před vlastním prahem a starat se o sebe a své problémy to ne.

Návštěvník (Út, 18. 7. 2023 - 08:07)

Uchyl Ondra uz zase vopruzuje :D

Vlado (Pá, 14. 7. 2023 - 07:07)

Tiez nosim panske tanga vlasne ine pradlo ani nenosim kazdy nech si nosi co chce ja velmi spokojny a vobec to nie je o orientacii JA ILAVA NIEKTO Z OKOLIA KTOTIEZ NOSI

Návštěvník (Pá, 14. 7. 2023 - 15:07)

Přesně tak. Také s tím nemám problém. Ať si bukvice nosí, co chtějí.

Franta (Po, 19. 6. 2023 - 09:06)

Pánská tanga - super prádlo na léto. nosím celé léto, dnes značka Jolidon... sedí suprově, bavlna, nikde neškrtí, zařezané mezi půlkami tak akorát... jen se už u nás neprodávají, škoda, nejlepší tanga co znám...
A tanga plavky - také super... včera celé odpoledne u rybníka a jsem pěkně opálen... když se nedá jít na nuda pláž, tak tanga plavky ideál...

MAXI (Čt, 15. 6. 2023 - 10:06)

Tanga na leto jsou super. Zkusil jsem ale zatim jenom doma nosim. Ven nemam odvahu

Mates86 (St, 14. 6. 2023 - 14:06)

Já nosím dámská tanga. Vyhovují mě víc jak pánské a nosím je většinou přes léto.

Návštěvník (St, 14. 6. 2023 - 21:06)

Tak pokud nemáš penis, tak ano

Mates86 (Pá, 14. 7. 2023 - 16:07)

Líbí se mi, jak mi tlačí na penísek a kule.

Vlado (Po, 12. 6. 2023 - 19:06)

Caute tiez nosim panske tanga a super hlavne teda v lete nosim aj jocksy

Reklama

Přidat komentář