Reklama

Pánská tanga

Návštěvník (Čt, 21. 7. 2022 - 13:07)

Vidím, že bukvice si tu zase dávají rande :-) No, alespoň vidíme, kdo nosí tanga

Carevna (St, 20. 7. 2022 - 10:07)

Brácha dostal k patnáctinám bavlněný tanga z lightintheboxu, dohodla jsem se s mámou a koupili jsme patery. Brácha doteď jen v boxerkách a teď tohle! Ten zíral! A je z toho minima místa i z toho zářezu dost vyvedenej z míry. Ať ví, o čem to je a přestane mi dělat zářez, když mi vykouknou z kalhot!

Návštěvník (St, 20. 7. 2022 - 09:07)

Znám taky jednoho, nic nikomu nedělá, jen ty zvláštní líbezné a usměvavé pohledy...

Návštěvník (St, 20. 7. 2022 - 09:07)

Jemu nic nevysvětlíš ani ho nepřesvědčíš.

emílek (St, 20. 7. 2022 - 08:07)

teplouši si dávají rande

Návštěvník (St, 20. 7. 2022 - 08:07)

já spím v dívčím tričku a kalhotkách hrozně moc mi stojí a pomáhá mi to se pořádně udělat

Ivan (Út, 19. 7. 2022 - 12:07)

Nevím o co tu někomu jde,ja mám cez 50 s manželka taky tanga nosíme víc než 20 let. Komu se to líbí ať je nosí a na stupidní názory b...v se vykašle.

Lukáš (Út, 21. 6. 2022 - 05:06)

Ať se jedná o jakýkoli téma na diskuzních fórech třeba na Facebooku tak tam se zase najdou takový lidé kteří se starají o druhé že někdo má na Facebooku na svém profilu nějaké fotky třeba z grilovačky nebo že má někdo profilovou fotku takovou nebo makovou. Po každé někomu něco vadí někdo si koupí nové nebo slušné ojeté auto vadí to někdo si udělá výlet někam vadí to někdo nosí tanga vadí to zkrátka pořád někomu něco vadí mě zase vadí Fialova vláda jako i ta předchozí Babišova a co mě ještě vadí debilní zdegenerovaná labilní společnost která se sere tam kde nemá a neumí si zamést před svým prahem. Fakt by mě zajímalo co to tu chodí za lidi kteří neustále musí zákonitě někoho napadat buď to tu dělá jedinec nebo tu bude víc prudičů.

Pavlína (Út, 19. 7. 2022 - 13:07)

Pánské tanga jsou pro mladé muže s hezkou postavou. Jenže polovině mladých mužů, kteří jsou vyžraní buřti, to nemůže slušet a tak alespoň rejpou.

Pavlíno (Út, 19. 7. 2022 - 21:07)

No, ono jde spíše o to, zda ostatní muži mají potřebu fotit si své zadky a dávat si k nim hodnotící komentáře. Mluvím o těch jejich stránkách "Pánské tanga" Schválně si dej ten čas a podívej se tam. A přečti si ty sladké komentáře o jejich prdelkách. Tyto stránky jsou jasný důkaz, že tanga nosí jen bukvice.

Hynek (Čt, 21. 7. 2022 - 19:07)

Na webovkách pansketanga.eu si prdele nikdo nehodnotí. Maximálně občas někdo okomentuje ten či onen konkrétní model tang, zda se mu líbí či nikoli. Prdele se tam apriori nevystavují kvůli zadkům samotným, ale aby bylo to prádlo vidět jak vypadá v reálu na člověku. Jestli je někdo narcis a dělá to z důvodů, že se chce vystavovat neumím posoudit. Gayové tam v drtivé většině nejsou. Mohl bych polemizovat o metrosexuálech. Většina lidí co tanga nosí se o sebe přiměřeně stará, sportuje, udržuje si kondičku, protože není nic méně estetického než tlustý chlupatý chlap (případně i obézní žena) v tangách. Mohl bych spekulovat, jestli někdo ze skupiny není tak trochu fetišista co se tang týká, ale i kdyby, jde o naprosto neškodnou obsesi.

Lukáš (Po, 20. 6. 2022 - 21:06)

Také nechápu, tyhle nenávistné kecy o tangách. Také je nosím a nosí je i můj přítel. Nejlepší prádlo, jaké znám. Ale pokud má někdo zadek jako sud, tak ho musí schovávat do trenek. My, co máme co ukazovat, se za nic nemusíme stydět. Je přece pěkná podívaná na vypracovanou mužskou prdelku, kterou nezakrývají žádné hnusné trencle pivních strejců

Pepa (So, 9. 7. 2022 - 11:07)

Také je nosíme s přítelem, úžasné prádlo.

Radim (Po, 20. 6. 2022 - 15:06)

Koupil sem si pánské bodytanga,jsou perfektní.

MPet (Po, 20. 6. 2022 - 21:06)

Taky jedno mám. Z německého e-shopu. Výborné!
Ale před několik málo týdny jsem zjistil, že ukončili provoz :-(
Jaké máš ty?

Radim (Út, 21. 6. 2022 - 17:06)

Mám z Martistore je to odchod z Prahy.

Jarda (So, 18. 6. 2022 - 16:06)

Tanga už nosim cca 20 let. Je to velmi pohodlné prádlo. A pro zde přítomným co to odsuzují, prádlo gayů jsou boxerky ne tanga. A ještě by mě zajímalo, proč navštěvují tyto stránky a různé fóra když je to tak pobuřuje??

Lukáš (Po, 20. 6. 2022 - 06:06)

Taky to nechápu proč sem na toto téma chodí idioti když je to pobuřuje já se ptal několikrát odpověď nula. Tito lidé kteří pořád zde argumentují že tanga jsou pro teplouše uráží zesměšňují ale jen za klávesami v reálu drží většinou hubu a proč ? Protože dobře vědí že kdyby někdo z nich přišel k nějakému borci který by měl tanga a řekl by mu že je bukvice že by dostal do huby v reálu se prostě bojí jsou to sračky. Někdo psal že takový gay nosí boty a že jestli dotyčný má chodit na boso ? No tak takový teplouš může chodit oblečený jako chlap na čele nemá napsané že je gay. A co se týče spodního prádla takový buzík může nosit trenky boxerky i tanga. Je úplně jedno kdo co nosí posuzovat někoho kvůli prádlu a nazvat někoho teploušem je zcestné a na hlavu. Ať si každý nosí co chce a nesere se do druhých. Nemá cenu s těmito lidmi vést diskusi jsou to lidé kteří jen vysávají energii ale jednou na ně dojde věřím že jim někdo pořádně rozbije hubu tak dlouho se chodí se džbánem až se ucho utrhne.

Návštěvník (Po, 20. 6. 2022 - 21:06)

Tak vás tangáče bych opravdu nechtěl naštvat. Začali byste ječet a ještě bych možná dostal jednu do hlavy kabelkou :-) Upřímně řečeno, jste spíše k smíchu, ale to je každého věc, co si strčí do zadku.

Default User Image
Harry (Ne, 24. 3. 2024 - 09:03)

Zkus to říct sumo zápasníkovi ten má vlastně taky tanga:):):)

Reklama

Přidat komentář