Reklama

Pánská tanga

Návštěvník (Pá, 3. 2. 2023 - 20:02)

Spíš ne. Odhaduji, že se asi doma bojí říci, že je nechce, aby nedostal výprask. Chudák kluk.

Návštěvník (Út, 31. 1. 2023 - 17:01)

Mám tomu rozumět tak, že klukovi jste dali tanga a on je zhnusen?

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 11:01)

Protože stádo ovcí začne hned bečet kvůli tomu, že se odchýlil od povinných boxerek nebo trenek.

Návštěvník (So, 21. 1. 2023 - 11:01)

Nosím tanga od 16 a mojí holce nevadí, spíš se ji v nich líbím. Ve třídě se mi jeden debil začal vysmívat, tak dostal pár ran a je klid, už si nikdo nic nedovolí a všichni se se mnou baví normálně. Je potřeba jim dát jasně najevo, co mohou a co ne a je po problémech.

pavel (Pá, 27. 1. 2023 - 13:01)

ahoj, mě je 21 a taky nosím tanga asi od 17 let. koupila mě je moje holka a líbí se jí na mě. v létě máme oba tanga plavky u vody, ale spíše jen u moře. dříve mě trochu vadily jak jsou zařezané mezi půlkami ale zvyknul jsem si a ted v pohodě...

Martas (Pá, 20. 1. 2023 - 22:01)

Pánske tangá patrí už medzi normálne spodné prádlo a už je to len na tom komu sa čo páči a lepšie nosí. Stále viac a viac mužov ich nosí.

Natálka (Pá, 13. 1. 2023 - 16:01)

Oni to muži mají s tangáčema těžší než my. Koupila jsem je svému přítelovi, ale při oblékání se mu to postavilo a nevešlo se to tam. Musela jsem ho nejdřív odšťavnit rukou a pak to teprve měl tak, jak na fotkách v katalogu. A v zadku to mají muži taky víc těsněji jak my. Přítel má 25 let a tak by mne zajímalo, jestli má patnáctiletý hoch taky takový problém tanga natáhnout a jak to taková maminka řeší.

Gabča (Pá, 27. 1. 2023 - 16:01)

Patnáctiletý hoch mívá erekci často a v jakémkoliv prádle. Horší je to v plavkách na veřejnosti! Syn tanga občas nosí, ale nikdy jsem ho v nich neviděla. Jen se domnívám, že když už je má na sobě, tak je erekce v tom minimu místa asi nemožná.

Návštěvník (Pá, 27. 1. 2023 - 19:01)

Takže ty víš, že v případě erekce je to pro něho nepohodlné a přesto jsi mu je koupila? Nezlob se, ale jsi špatná matka. Pokud chceš vidět kluka v tangách, zajdi si do nějakého klubu pro dámy, nebo si najdi chlapa, co je nosí, ale svého syna do toho nenuť

Gabčo, (Pá, 27. 1. 2023 - 19:01)

Myslíš, že se ti v nich bude předvádět? Odhadoval bych spíš, že je někam zahodil

Nina (Pá, 13. 1. 2023 - 18:01)

Holka, ty jsi jednoduchá! Takové věci se veřejně nevytrubují! A opravdu si myslíš, že máma puberťáka může být přítomna natahování spodního prádla? To je nesmysl!

JF (Pá, 13. 1. 2023 - 06:01)

Aspon kupujete tie tanga znackove? A farby len ciernu alebo aj ine farby? A synovia si holia spodok - penis, gulky a dierku a ritku? Nech to lepsie aspon vyzera

Štěpánka (Čt, 12. 1. 2023 - 17:01)

Upravovala jsem oblek patnáctiletému klukovi a je to teda dost překvapení, když má slipy protažené zadečkem. To jsem nikdy neviděla, kdyby máma měla rozum, dá mu ke krejčímu trochu méně odvážné prádlo. Ale i na dalších zkouškách měl tanga, tak je to u nich asi normální.

JA (Pá, 13. 1. 2023 - 06:01)

Bol tam s mamou ci sam? Ste jej na to nic nepovedala? Aspon ste tam mali vzrúšo :D

Štěpánka (Pá, 13. 1. 2023 - 08:01)

Na všech zkouškách byl s mámou. Nic jsem nekomentovala, už jsem viděla spousty různých kalhotek na zákaznících, kluka v tangách teda prvně. Jsem profesionál, ať má zákazník prádlo jaké chce, to nemám co komentovat. Ale ten hoch se nestyděl za svoje prádlo, tak co.

Návštěvník (Čt, 12. 1. 2023 - 17:01)

Co je na tom špatného? Tanga jsou normální prádlo od nás na západ, jen tady jsme ještě zaostalí.

Nina (Čt, 12. 1. 2023 - 18:01)

To máte pravdu,sama jsem klukovi tanga v patnácti letech pořídila. Ale když jistě vím, že se bude někde svlékat, tak mu dám boxerky, aby se nemusel ukazovat s holým zadkem!

JA (Čt, 12. 1. 2023 - 20:01)

A preco by mal mat 15 rocny kluk tanga v satniku? Dajte nam sem logicke vysvetlenie, preco to robite?

Návštěvník (Pá, 13. 1. 2023 - 18:01)

A důvod proč by je neměl mít? Co máte proti tangům?

JA (So, 14. 1. 2023 - 21:01)

Pokial by ich on sam chcel tak preco nie ale to co tu pisu niektori ludia ze ich synovi nutia a musi ich nosit - to su normalne tie matky? A preco nezakroci manzel? Aha uz viem. Bo ta jeho kurva by mu neroztiahla nohy tak musi posluchat. Cela diskusia doktorka stoji za hovno. Sami uchylaci sem len chodia pisat!

Reklama

Přidat komentář