Reklama

Kluci a nahota doma

Mirka (So, 21. 1. 2023 - 17:01)

a jak často ho kontroluješ?

Naďa (So, 21. 1. 2023 - 17:01)

Každou sobotu večer. Za hodinu ho to čeká.

Markéta (Čt, 19. 1. 2023 - 23:01)

Byl nětší brácha na obřízce?

Návštěvník (Pá, 20. 1. 2023 - 19:01)

Markéto, nebyl a ani nebude, tak si dej pohov.

Návštěvník (St, 18. 1. 2023 - 21:01)

To mi připomnělo jeden seriózní článek, který jsem četl před několika měsíci. Že by lidé ušetřili dost peněz za vodu, kdyby se vymočili při sprchování a ne zvlášť na záchodě. S kamarády jsme si dělali srandu, že lidé by ušetřili ještě mnohem víc, kdyby se v té sprše i vysrali a hovno zašlapali nohou do odtoku.

Návštěvník (St, 18. 1. 2023 - 04:01)

Já jsem měl to (ne)štěstí, že sousedé měli na zahradě bazén, což bylo v té době opravdu raritní. S jejich dcerami jsme byli kamarádi, tak souseda mé mámě hned řekla, že vždy jsem u nich v bazénu vítán, ať si leckdy vezmu plavky a klidně se přidám když se budou holky koupat. Máma poděkovala ale hned doplnila, že já ani plavky nemám, nicméně na co jsou takovému klukovi plavky, vždyť klidně se můžu koupat i bez nich, nejsem holka. Souseda vypadala chvilku překvapeně, ale máma byla tak přesvědčivá, že jí hned přitakala. Prý si ani neuvědomila, že jsem kluk a plavky nepotřebuji. Ať se rovnou svléknu a přidám se k holkám. Dříve mě kamarádky nahého ještě neviděly, tak si mě celou dobu pořádně prohlížely a pořád se smály. Postupně si na to zvykli a já jsem to bral jako naprosto normální. Když jsme si i mezitím hráli, tak jako oni zůstali přes den v plavkách, já jsem zůstal pořád nahý, ještě i když nás souseda zavolala k obědu. Bylo mi kolem 13, ale nedokážu si představit že dnešní kluci v tom věku by se na podnět vlastních rodičů koupali nazí s kamarádkami. Tehdy jsme byli ve 13ti letech ještě opravdu děti, dnes je už zcela jiná doba...

Aja (Čt, 19. 1. 2023 - 23:01)

Během mého dětství na venkově vypadaly všední letní dny naprosto stejně - kluci si bezstarostně hráli, přičemž byli mnozí až do jejich pozdějších pubertálních let úplně nazí, aniž by se nad tím vůbec zamýšleli. Pouze někteří byli oděni třeba v obnošené košili po předchozích generacích, která svou velikostí XXXL měla nahradit potřebu jakýchkoli kalhot, ale díky nejrůznějším pohybům a aktivitám během neustálého dovádění bylo klukům stejně všechno vidět. S kamarádkami jsme si pokaždé sedli tak, abychom měli na kluky perfektní výhled. Předstírali jsme, že pleteme věnce z lučních květů, ale ve skutečnosti jsme si celou dobu užívali pozorování nahých kluků. Zejména během některých jejich úkonech a poloh jsme spontánně vyprskli radostným smíchem a přestože mnozí kluci byli starší než my, měli jsme pocit, že vůbec nevnímají naši pozornost a neuvědomují si její důvod. Žádný z nich svou nahotu před námi neskrýval a nestyděl se, ale na druhé straně jsme ani od jednoho z nich nikdy neslyšeli žádná sprostá slova nebo komentáře se sexuálním podtónem. Ach jo, krásné vzpomínky, akorát jsem se málem rozbrečela.

Návštěvník (Pá, 20. 1. 2023 - 17:01)

Věnce z lučních květů? To jsi k nám spadla z některého z dřívějších staletí?

Návštěvník (Pá, 20. 1. 2023 - 19:01)

V nákupáku, kde jsi vyrůstal(a), kytky nerostly, viď?

Lukaš (Po, 16. 1. 2023 - 14:01)

Byla to vždycky sranda čuráky nám stály a mu ruce na nich a hurá do moře ať se trochu ochladíme ale hlavně naši ptáci někdy to pomohlo a někdy pomohlo až vyhonění pod vodou

MilN (Ne, 15. 1. 2023 - 18:01)

Pks

Maruška (Ne, 15. 1. 2023 - 17:01)

Holky líbí se vám obřízka u kluka?

Návštěvník (Ne, 15. 1. 2023 - 18:01)

Zase někdo, kdo tady prudí s obřízkou. Založ si na to vlastní vlákno.

Mirka (Ne, 15. 1. 2023 - 17:01)

kdo vyhrával?

Lukaš (Ne, 15. 1. 2023 - 17:01)

To my s bratrem soutěžili na nuda komu se dřív postaví.

Honza (Ne, 15. 1. 2023 - 18:01)

Lukáši tak se mnou bys to určitě prohrál. Já když vím že půjdu na nudy tak mi stojí už dva dny dopředu.

Natalia (So, 14. 1. 2023 - 23:01)

Mám syna a dceru a plavky dovoluju vždy jen dceři

Maruška (So, 14. 1. 2023 - 23:01)

a kolik je synovi?

Natalia (Po, 16. 1. 2023 - 00:01)

synovi 12 a dceři 10

Mirka (So, 14. 1. 2023 - 19:01)

Byl tady někdo na obřízce?

Reklama

Přidat komentář