Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

☮✌ dřevěnej (St, 10. 8. 2022 - 08:08)

Stačí zatím, když budeš sledovat moje psaní a umět odfiltrovat ty, co píšou v mém jménu. Dřevenej není nikdy vulgární a nikdy nedehonestuje své oponenty. Pak dřevěnej není homosexuál. To je další podstatná věc.

☮️✌️dřevěnej (St, 10. 8. 2022 - 06:08)

Já taky a vůbec nevadí že si to píšu sám se sebou protože v tom je přece hlavně láska.

Jana (St, 10. 8. 2022 - 06:08)

Ne nevadí to,však si taký múdrý.

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 23:08)

Já bych Libora nezatracoval. Čím víc člověk ví, tím víc se mýlí. Žel tento jev psychiky je znám jenom vysoce nadrpůměrným jedincům.

Luci (Út, 9. 8. 2022 - 22:08)

K tomu Nohavicovi, souhlasím, není to dobrý člověk, a tím jeho písničky pro mě dostávají trhliny. Lalla to nazvala přesně. Libore, ty jsi v tomto strašně dobromyslný a tolerantní, přestože jste se s Lallou shodli. Neumím posoudit, snad je to dobře, ale já bych na jeho koncert, stejně jako ty, taky nešla. Když si odmyslím autora, tak třeba ten Sudvěj, je úžasná píseň. Bohužel, ten autor tam je :)

☮✌ dřevěnej (Út, 9. 8. 2022 - 20:08)

Myslím to tak jako v díle: Clock Dva - hacker rehacked

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 20:08)

Na jednu stranu měl geniální texty a na druhou stranu musel být pěkně tupej když se dal do holportu s estébákama v době kdy se hroutil režim.

☮✌ dřevěnej (Út, 9. 8. 2022 - 20:08)

Geniální lidé jsou často nepochopeni, kritizování a pronásledování. Asi mu to takto vyhovovalo, anebo viděl dál do budoucna?

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 20:08)

Tak jestli viděl do budoucna tak je prostě debil a ne genius.

Radka (Út, 9. 8. 2022 - 19:08)

Já znám od něj několik písniček, jinak ho nemusím, že bych mu šla na koncert

lalla1 (Út, 9. 8. 2022 - 19:08)

Písničky má právě krásný. Má talent od boha, jak se říká...

Pavkol (Út, 9. 8. 2022 - 19:08)

já měl nejradši Kometu

☮✌ dřevěnej (Út, 9. 8. 2022 - 20:08)

Orangután

Libor. T. (Út, 9. 8. 2022 - 20:08)

Sudvěj

Simona (Út, 9. 8. 2022 - 20:08)

Moc ti děkuji, že jsi ji zmínil. Možná si to už nepamatuješ, ale ty jsi ji zmínil už kdysi, a dokonce sem napsal i její text. Tu písničku miluji, má nádherný text a duši:)

Libor. T. (Út, 9. 8. 2022 - 20:08)

Jsem rád, že se ti líbí. Podobně geniální je písnička Díkuvzdání od Landy , nebo Na hotelu v Olomouci..... obě z alba Strážce plamene. Hele, já si to vybavuji jen matně. Jestli jsem to už psal, tak hodně zpátky. Pa

☮✌ dřevěnej (Út, 9. 8. 2022 - 20:08)

Tak na to se zaměřím. To jsem zvědav. Pak o tom napíšu.

Libor. T. (Út, 9. 8. 2022 - 19:08)

Hodně často o tom přemýšlím. Písnička je pocit, myšlenka ,emoce, která má duši. Můžeme ji spojovat s autorem samotným nebo jej vzít jako posla propojení s něčím, co jej "políbilo shůry" a dalo mu do vínku invenci, talent a vše, co může předávat lidem. Proto podobné dílo nedává komplexní obraz o člověku, jaký je, ale píseň je otisk toho, co mu bylo dovoleno vytvořit pro jiné. Jeho písničky rád poslouchám, ale na koncert bych mu nešel, to už je příliš osobní spojení. Píseň je samostatný celek a pokud zde není autor naživo, tak vnímám jen její duši a poselství. I komplikovaná osobnost může předat nádherné poselství třeba písní samotnou

lalla1 (Út, 9. 8. 2022 - 20:08)

Jenže jak píšu výše. Ta geniální píseň má jeho ''duši'' a jeho ''duše'' není dobrá, když to řeknu tak expresivně.

Simona (Út, 9. 8. 2022 - 20:08)

Já to pochopila, že to bylo myšleno jako, že byl jen poslem myšlenky, kterou měl předat

Reklama

Přidat komentář