Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 16:08)

Ať čtu jak čtu, to je seriózní odpověď a má to logiku. Ta omluva měla být dávno, abyste nebyly za blbky, když Vlastova slova berete vážně

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 15:08)

To máš těžký,tady je spousta případů co by mělo být dávno v zaopatřovacích ústavech,ale protože tam prý je problém trávit celé dny na netu,tak se tu upínaj na guru Libora.Když pak zjistíš,že krůta která se ho ptá na něco co je na úrovni absolventa pomocné školy,má doma dvě děti,tak nevíš co si o tom seriozně myslet.Jsou fakt tak vylízaný a nesamostatný,nebo tu někdo klade otázky sám sobě a pak si je blahosklonně zodpoví ??

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 16:08)

Nad poslední větou se směju. Taky si to myslím.

No, (Út, 9. 8. 2022 - 15:08)

tvůj komentář je potvrzení toho, co jsem uvedla v předchozím sdělení

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 16:08)

Dobře tě utřel

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 14:08)

Ale dobře si to Libora naučil :D, chválím

Názor (Út, 9. 8. 2022 - 13:08)

paroč tady někdo někoho napadá jenom kvůli tomuhle? Doktorka není stránka pro Lumeny který věděj všechno a právě proto bychom tuto nevědomost měli respektovat a chápat a ne každýho hned napadat. Libor narozdíl ode mně píše to co ví nebo co si myslí ale každej nemůže vědět všechno. To je jako kdybych já před holkou která má ráda Nohavicu řekl že jsem v jednom pořadu slyšel že udával kryla hutku a další a ona řekla to je blbost takový věci mi neříkej a já jenom proto abych si jí udržel zavřel hubu. Každej se musí naučit slyšet názor druhých i když se mu nelíbí. to by se pak každej musel rozhodovat vždycky jenom správně a špatné rozhodnutí před tím než ho vysloví hodit do odpaďáku

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 13:08)

Nauč se česky. Ale aspoň tě člověk pozná od původního Názora.

Pavkol (Út, 9. 8. 2022 - 13:08)

ok tak 1) oprava ne paroč ale proč a 2) nepsal to Názor ale Pavkol a za 3) stejně mě zajímá názor na to jak před lidmi kteří mají nějakého zpěváka rádi říct co jste o něm v televizi slyšeli negativního. Reagujte prosím jen na za 3) nic jiného mě nezajímá

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 13:08)

4) jestli něco chceš, tak požádej

Pavkol (Út, 9. 8. 2022 - 15:08)

Dobře žádám a prosím vás o názor zde je správné když na oblíbeného zpěváka mé parterky (stalo se před 8 roky) něco nepěkného vyplave zda jí prozrazovat to že jsem to slyšel anebo ji nechat při tom že je to prostě idol

lalla1 (Út, 9. 8. 2022 - 16:08)

Mohu zareagovat já? Ano bořme idoly, pokud jsme si jisti, že to idoly nejsou. Nikoho není třeba uctívat.

M. (Út, 9. 8. 2022 - 17:08)

Souhlas. Ale jestli tím myslíš Libora, tak to je laciné. Libor není idol a jestli jej někdo z něj dělá, pak je to špatně

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 18:08)

:)))))))))))))

lalla1 (Út, 9. 8. 2022 - 17:08)

Reaguji na Pavkola, na kterého nikdo nereagoval a podal smysluplný dotaz ohledně Nohavici. Ahoj M.:) JInak jsem diskuzi nečetla.

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 18:08)

Takže jsi diskusi nečetla, ale víš, že na Pavkola nikdo nereagoval? Já na něj reagoval.

lalla1 (Út, 9. 8. 2022 - 18:08)

Fakt? Tak to se omlouvám, Návštěvníku. Já to jen prolítla a viděla jsem příspěvky o čápech a houbách. Kouknu na to.

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 18:08)

Jednoduše můj názor je, že jestli je hloupá, ať jí nic neukazuje, stejně to nepochopí. Jestli je chytrá, může poopravit svůj názor na svého idola, když se dozví co se dělo.

lalla1 (Út, 9. 8. 2022 - 18:08)

Už jsem to našla, dobrý názor. Ahoj..

Zdena (Út, 9. 8. 2022 - 17:08)

Mně se jeho písničky líbí. Co kde měl nebo neměl, to je mi jedno

Reklama

Přidat komentář