Reklama

Mají starší ženy rády sex?

David (Čt, 27. 7. 2023 - 07:07)

Mám teď partnerku 59 mi je 62 vůbec už to není to co bývalo. Za mlada mi penis stál krásně nahoru 45 stupňů , teď sice ztvrdne ale visí dolů není to sice žádný pindík 18x 5 . Moje partnerka to má pořád stejné , kundička ji krásně maže až někdy teče ven , poštěváček je vždy při hrádkách ven z kapuce a v pozoru a sex ji pořád baví mívá krásné orgasmy , někdy i s výstřikem a chlupatici má krásně zarostlou ,černou a protkanou stříbrnými chloupky , vypadá to skvěle. Při souloži preferujeme na koníčka to si ho tam sama zavede a jezdí na něm jak na koni až po koule. Když to na nás přijde tak jak jsem už psal ona ale i já máme ještě skvělé orgasmy , cítím jak se jí sevře pochvička kolem penisu on se vysemení a svalí se na mě až penis zvadne vyklouzne s pochvičky sám tak mi ho ještě pohoní a pokouří a jdeme společně do sprchy tam si ještě pohraji s její pipkou a hlavně sprchou ji krásně vysprchuji chloupky na beranici ale i ona mi ho namydlí vymyje žalud a pak se osušíme a ještě nahatí si lehneme na sedačku a jen tak relaxujeme. Sice není to jak za mlada ale v rámci možnosti to jde si krásně zasexovat i v pokročilém věku. David a Isabela

Návštěvník (Ne, 20. 8. 2023 - 17:08)

Jak která, ta moje po druhém dítěti prohlásila, že je se sexem konec, to co se mělo udělat tak máme a nevidí jediný důvod se namáhat. Takže už skoro 10 let tajná ruční práce, protože kdyby mě chytila, tak by byl vyrvál jak sviňa. A co dělat, až budou děti samostatné, tak se odstěhovat a nebo řešit hned bez ohledu na cokoliv?

jana (Ne, 20. 8. 2023 - 16:08)

To Vám závidím ,já bych taky ráda měla sex,bohužel jsem vdova a shánět nějakého chlapa m mém věku 68 je mi trapné,pro mladší jsem stará a ti v mém věku často už mají problémy tak si to dělám sama.

Default User Image
Jirka 173/57/80, (Čt, 18. 1. 2024 - 08:01)

Ozvi šlse na [email protected] a já ti to dobře uděĺám....

Default User Image
Petr (Pá, 1. 12. 2023 - 08:12)

ahoj jani rad búdu tva hracka na zavolani a lizani ppokud sevti takova ppředstava libi napis 777159989

Default User Image
Novis (Út, 7. 11. 2023 - 11:11)

Dobrý den měla byste zájem se seznamit

Default User Image
Novis (Út, 7. 11. 2023 - 11:11)

Dobrý den rád se seznámím mě je 43 let

Default User Image
Michal (Čt, 2. 11. 2023 - 01:11)

Hezký krásný den Jano , moc rád bych vás chtěl poznat a zeznamit se s vámi . Moc se mi líbí a přitahují mě starší ženy , je mi 48 a řekl bych že jsem trochu i k světu :-) . Budu se těšit Michal . [email protected]

Default User Image
Tee (Pá, 29. 9. 2023 - 10:09)

Je mi 47let,ale jsem transvestit,ale myslím že to ničemu nevadí 

Default User Image
Tee (Pá, 29. 9. 2023 - 10:09)

Janinko,to je nádherný věk, takové ženy miluju.Kam ti můžu napsat,moc rád ti to udělám 😉

Návštěvník (Ne, 20. 8. 2023 - 17:08)

Kolem mne bydlí samé vdovy, poměrně deformované věkem, kolem sedmdesátky. Jedna vypadá mladší a je na svůj věk hodně temperamentní. Často se spolu bavíme a žertujeme. Pochlubila se, že už je jí přes osmdesát. Jsem taky vdovec. Zeptala se mne co sex? Řekl jsem že už se jen honím a ona se přiznala, že to taky potřebuje, protože je pořád potřebná. Zasmáli jsme se tomu a ona chtěla vidět mé přirození. Pak mi řekla, že na ní je to moc velký. Ona je maličká a já takový halama. Tak nevím co bude dál. Já bych do ní šel. Jsem o dost mladší a pořád mi to jde.

Návštěvník (Ne, 20. 8. 2023 - 17:08)

Jani já bych tě mrdal
Vzrušujou mě starší ženy mě je čtyřicet pět

Karel 60 (Po, 5. 6. 2023 - 17:06)

Mám milenku které je 68 let a v sexu je dračice.Chce sex pořád, pořád chce vyšplíchat tu svoji jeskyňku...Někdy se divím, už nemůžu ale musím ji udělat, jinak je mrzutá a nasraná.
Když mě stojí tak má i mokré orgáče s krásným tlakem ven!!To jsou tlakové gejzíry z ní.
Pokud jí lížu a orgasmus dostanu dávku i já jak se snaží a heká!! Je to prostě boží s takovu si to dělat.Mladší jednou za měsíc ale taková to chce pořád a do ní.Jak to vystříkám vedle tak mě nadá, že semínko patří do ní a má ho hrozně ráda v sobě, prý to jsou vitamíny v ní!!

Hynek (Po, 5. 6. 2023 - 14:06)

Mám 58 letou přítelkyní a myslím, že jsme stále mladí. Každý víken souložíme alespoň čtyřikrát. Aktivita je hlavně od přítelkyně, která nemusí mít již strach, že otěhotní.

Ro (Po, 5. 6. 2023 - 12:06)

Já sukal padesát tři letou vdanou paničku a mi bylo 41.Tak že to sice není velký rozdíl ale byla vdaná a celkem spokojená jak se starym tak i semnou.jen se tomu starymu divím že ji nekop do prdele když to prasklo.

Jan (Po, 5. 6. 2023 - 09:06)

Tuto zkušenost se starší ženou mělo asi více kluků, protože když někdo neměl tolik příležitostí s mladou holkou a chtěl si zašukat, tak bral i tu starší ženskou, která pokud byla sama, tak chtěla sex a navíc s mladíkem. Já chodil o prázdninách na střední škole na brigádu do jednoho sadu, kde jsem trhal třešně nebo i jahody a co různě potřebovali. Jednou sem se sprchoval a přišla tam majitelka sadu se také osprchovat, kdy mi původně nečekala až když se svlékla a přišla ke sprše tak jsem tam byl já nahatý. Já se trochu zastyděl, ale začal jsem na ni koukat. Ona na nic nečela a jen řekla již si měl ženu a já že ne. Hned se na mě přimáčkla a začala mi nasturbovat a vzala moji ruku, že ji musím prstem dráždit a začala mi líbat a pak chtěla abych ji líbal bradavky. Pak mi odvedla k ní do kanceláře, kde měla válendu na kterou si lehla a roztáhla a jen řekla tak se snaž. Já se snažil až jsem se do ní uděl. Jen chci podotknou, že mě v té době bylo osmnáct a jí bylo 58 roků. Nabídla mi, že pokud budu chtít, tak že mohu přijít. Byl jsem tam ještě jednou, ale mě to s otolik starší ženou moc nebavilo.

Arnošt (Čt, 17. 8. 2023 - 17:08)

Některé ano, ale co z toho, když muži v jejich věku jsou impotentní?

Leoš59 (Út, 6. 6. 2023 - 16:06)

Jako mladí jsme šukali tak jednou za týden, teď je nám po 60.letech a škali by jsme pořád.
Je to jako droga ve stáří! Pořád se máme rádi, používáme i pomůcky a praktiky jako mladí, ba i lepší!! Squirt za mlada nemyslitelný ,nyní pokaždé , orgasmus za mlada jednou do měsíce, nyní skoro každý sex, boulřlivý tak, že se ženě třepou nohy i 5 minut, musí ležet, nevstala-by!!

Tom (Čt, 8. 6. 2023 - 14:06)

NAPROSTO SOUHLASÍM JSEM SICE MLADSI O PAR LET A V MLÁDÍ BYL SEX TAK 3X DO TÝDNE,ALE JE TO PŘÍJEMNÁ DROGA.NEJDRIV ZENU POVOZIT A POTOM PŘEVÁLCOVAT.

MrDalbych (Út, 6. 6. 2023 - 05:06)

Nemám nic proti starším ženám, některé jsou v sexu dobré a chtějí ho. Mladý holky také jsou chtivé - jak tam někdo pindá že jen sex se starší ženou je to pravé, nebo že ji chce vystříkat jeskyňku. Kolik takových žen ale je? Nejčastěji se stává u starších,, děvčat" že jsou suché, musí se používat lubrikant. Pravda je že mladé holky se bojí otěhotnění, ale že by neměly rády sex? Kdo to tvrdí, neví o čem píše. Za deset minut vytáhnu holku z tanečku ven na sex, na svobodárně jsem se mohl upíchat k smrti, zachránilo mě že jsem se oženil, manželka mě odsemenila každý den 4x, někteří o sexu nemáte ani páru.

Reklama

Přidat komentář