Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Šárka (Po, 1. 8. 2022 - 16:08)

Já té Janě nevěřím. Celkem slušný pravopis a že by přesto byla tak blbá? Někdo si z diskutujících tohoto vlákna dělá prdel. Mě se taky někdy zdá o tom, že by mě ošukali dva, ale nikdy to nejsou nějací úplně neznámí feťáci na nějakém fesťáku. To už tady mohla rovnou líčit, jak touží po tom, aby si v její kundě očistili svý čuráky od předkožkovýho sejra a pak ji poblili.

Jana (Po, 1. 8. 2022 - 18:08)

Neznáš opravování chyb v pravopisu? A že si jdu zařádit neznamená automaticky, že jsem blbá a neumím nic napsat. Nic jsme nefetovali, jen jsme se trochu víc odvázali a postupně asi trochu víc vypili. A že mám v sobě ráda zasunuté penisy nevylučuje, že bych ve škole propadala. To jsou někdy názory.

Návštěvník (Po, 1. 8. 2022 - 18:08)

Bez urážky. Děvčata. Obě máte brilantní styl psaní a podobný smysl pro detail, tak jsem si dodnes myslel, že jste totožná osoba pod dvěma nicky. A teď jste se potkaly. Omlouvám se.

Návštěvník (Po, 1. 8. 2022 - 17:08)

Šárko, jsou takoví, nebo takové, co na ty fesťáky jezdí za sexem. Opijou se, nebo zfetujou a pak, děj se vůle boží. Stejně si houby užijou a ani si to kolikrát nepamatujou, jen je pálí přirození. Nejlepší sex je střízlivý, nebo jen s mírnou špičkou. Dali jsme si po večeři lahvinku, většinou jsme jí nedopili a hupky do postýlky, někdy až do rána bílého, ale byli jsme jen dva. Já a manželka. Taky jsem sloužl nenasytné, v rámci mužského teamu, ale o tom už jsem psal. Možný to je.

Honzo (Po, 1. 8. 2022 - 01:08)

Vojto, píšeš něco o tom že nějaká sexuální praktika není přirozená, ale to je nesmysl. Všechny jsou. To že nejsou přirozené pro tebe neznamená že nejsou přirozené pro ostatní

Vojta (Po, 1. 8. 2022 - 09:08)

To není ani tolik o nějaké sexuální praktice,jako spíše o tom,že nechávat se šoustat tlupou neznámých týpků někde na zábavě,či kdekoliv jinde,je minimálně divné a po všech stránkách potenciálně rizikové.A ani přirozené lidem to už z principu také není.

Honza (Po, 1. 8. 2022 - 01:08)

Mě vojto přijde tvů přístup k sexu. Proč si myslíš, že to co se líbí tobě se musí líbit ostatním.

Vojta (Po, 1. 8. 2022 - 09:08)

Já netvrdím,že to co se líbí mě se musí líbit i ostatním.Jen považuji skupinový sex za obskurní záležitost a za jednu z antihodnot pro společnost.

Návštěvník (Po, 1. 8. 2022 - 11:08)

Vojto, pojď pryč, tady jsi na jiný adrese. Nech je, ať si dělají co chtějí.

Jana (Ne, 31. 7. 2022 - 10:07)

V mládí je potřeba šukat hlava nehlava, každý s každou a holky spolu, je potřeba se pořádně zaučit a sbírat zkušenosti, ne být jako trouba zalezlý a čekat na tu jedinou správnou a potom jako trouba šukat jen s ní. Jen na zábavě se jich dá v pohodě stihnout pět, šest. Fesťák je to samé, vždy se někdo najde, kdo zasune. Dopoledne jsem se probudila v našem stanu, můj kluk nikde a ke mě byli přitulení nějací dva kluci. Když jsme se tak nějak dali dohromady, tak jsem zjistila, že ti dva mají taky partnerky, ale s nimi byl ten můj. Nechali jsme to tak až do odjezdu domů, já byla spokojená se dvěma a ten můj byl šťastný, že má dvě holky. Něco jsme pojedli a vrátili se do stanů a zbytek času prošukali. Všichni jsme odjížděli domů spokojeni. Jen škoda že se těžko sejdeme, máme to moc daleko. Od té doby ale využíváme kamarády a sex je mnohem lepší.

Vojta (Ne, 31. 7. 2022 - 13:07)

Neřekl bych Jano,že je to opravdu třeba.Stejně jako si nemyslím,že pokřivený náhled na sexualitu a sbírání pochybných zkušeností v mládí,by mohlo přispět nečím pozitivním do pozdějšího věku.Podivnému sexuálně uvolněnému chování,se jen ztěží dá říkat sbírání zkušeností.Ano,jsem pro navazování vztahů,poznávání nových lidí apod.,ale tebou popisované zážitky se mi jeví jako vskutku velký kalibr.Takže ty jsi byla úplně v pohodě s tím,že se u tebe ve stanu objevili dva naprosto neznámí týpci,o kterých naprosto nic nevíš,a šukali s tebou?Neměla jsi strach?To je fakt dost divné.Navíc je i dost zvláštní,že po zjištění,že tvůj přítel si kdoví kde užívá s dvěma holkama,ti to bylo zcela jedno.I když u ryze šukacích vztahů se zase není čemu divit.A na zábavě že jsi jich v pohodě dala pět šest po sobě?Pokud je to pravda,tak je fakt síla.Vždyť to není ani přirozené a člověk z toho musí mít úplně dojebanou psychiku.Nevím,co by mě to osobně mohlo dobrého dát,chtít mít sex s nějakou od několika týpků vystříkanou holkou,které je jedno kdo ji píchá.Když se pak nějaký normální slušný kluk bude chtít někdy seznámit,a ta dotyčná mu řekne že je její příkladně 67 partner,co asi udělá?Dá si čelem vzad a uteče od ní.

Návštěvník (Ne, 31. 7. 2022 - 23:07)

Nesesmilníš. (dosl. Nezcizoložíš) Amen.

Vojta (Ne, 31. 7. 2022 - 10:07)

Oprava:zakomplexovaný.

Návštěvník (Ne, 31. 7. 2022 - 04:07)

Kouření penisu neuznávám...přidržel u svého přirození a hulila bys až do výstřiku mrdky. Byl by to rozkaz !!!!

Eva (So, 30. 7. 2022 - 14:07)

Byla doba kdy jsem za pátek nebo sobotu měla i čtyři kluky po sobě a nelituji toho. Až časem jsem našla toho pravého muže a od té doby jsem už nikdy neměla pocit ani potřebu si hledat někoho jiného. Beru tak že lidé se musí napřed tak trochu vyřádit než narazí na toho pravého partnera který jim je aniž by to předem tušili přírodou prostě přisouzen.

JA (So, 30. 7. 2022 - 14:07)

Nemal ale dal by som si řícť :-)

Honza (Pá, 29. 7. 2022 - 00:07)

Já tady chodím protože ně baví skupinový sex a nestydím se za to. Zajímali by mě vaše reálné zážitky. Skupinové sexuální hry čí nejlepší skupinové sexuální polohy. Myslím si, že je to tady mnohem vhodnější téma než nějaké moralizování.

Honza (Pá, 29. 7. 2022 - 00:07)

Rád bych odpověděl Vojtovi. Myslím, že moralituješ na špatném místě a příjde mi, že to děláš abys zaujal. Já si myslím, že neexistuje nenormální sexuální chování. Sto lid, sto chutí. Někdo rád ve dvou, někdo ve vicero. Někomu se líbí stříkání semene, někdo má rád čurání a někdo zase anání fixaci. Pokud se ti něco nelíbí, tak to neznamená že se to nemůže libit jiným. Soudíš sexualitu jiných podle sebe. Ale každý je jedinečný a je třeba mít sexuální svobodu. A víš co je ale podle mě na sexu nejlepší, že pro každou uchylku najdeš dost lidí kterým se bude líbit a to u obou pohlaví.

Vojta (Pá, 29. 7. 2022 - 13:07)

Sto lidí sto chutí,pravda.Sexuální svoboda však,jak si ji možná představuješ,je pouhou iluzí,klamem.To že lidé mohou dělat různé věci je fakt,ale zdaleka ne všechny vedou k dobrým koncům.Jestli je nějaká věc dobrá a dlouhodobě udržitelná či nikoliv poznáš tak,že si položíš otázku,jestli by mohla fungovat,pokud by ji provozovali všichni všude.Pokud si poctivě odpovíš,tak to bude pravděpodobně to,co je pro člověka přirozené a co odpovídá nastavení lidských bytostí.

H (Čt, 28. 7. 2022 - 07:07)

S kamarádem jsme šli na ubytovně do trojky s jednou starší ženou která mi to sama nabídla a bylo to super. Potom jsme to takhle ve trojce spolu ještě hodněkrát opakovali až nakonec z toho mezi námi všemi třemi současně vzniklo silné milenecké pouto pronajali jsme si byt a žijeme takto spolu dodnes. Všichni se o sebe vzájemně staráme, ona ty ženské práce, mi občas o víkendech melouchy, spíme spolu v jedné posteli a je nám spolu všem třem dohromady moc fajn.

Reklama

Přidat komentář