Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

☮✌ dřevěnej (Po, 8. 8. 2022 - 19:08)

To, že jsem footfetišista, neznamená že jsem psychopat. To dá rozum.

Návštěvník (Po, 8. 8. 2022 - 20:08)

Ale že nosíš silonky,legíny a dámský hadry už tak úplně v cajku nebude,co ?

☮✌ dřevěnej (Po, 8. 8. 2022 - 20:08)

Já v tom nevidím problém. Není to vada a ani nezákonné.

Návštěvník (Po, 8. 8. 2022 - 20:08)

Máš pravdu,pedofil taky nevidí problém v tom že chce ošukat malý dítě.Takhle vy to máte v těch vašich zvrhlých makovicích nastavený.

☮✌ dřevěnej (Po, 8. 8. 2022 - 20:08)

Převážná většina pedofilů si jenom představuje. Většina z nich se uspokojí s prácou s dětma a nikdy je nezneužijí. Na rozdíl od pedofilů však jsou fantazie footfetišistů bez následků proveditelné. V tom je rozdíl. Rozdíl není v tom, jakou má člověk sexualitu, ale v tom co provádí. I běžní heterosexuálové provádějí různé násilné činy. Naštěstí, odborník nerozlišuje na základě názoru, ale na základě faktů.

Návštěvník (Po, 8. 8. 2022 - 21:08)

Ty jsi skutečný idiot . Takže ty pedofily co policisté stíhají,stíhají pro jejich představy ?To už nemluvím o těch co jsou zavřený s pro svoje “představy” tam zažívají peklo na zemi.Jdi se léčit !!Dřív než někomu něco vyvedeš !!

☮✌ dřevěnej (Po, 8. 8. 2022 - 21:08)

Četl jsi, co jsem napsal? Napsal jsem, že se delikventi stíhají ne pro své myšlenky, ale pro činy. Nelži o tom, co píšu, dobře?!

pro dřevěnýho (Po, 8. 8. 2022 - 21:08)

tím chceš říct že dokud neuvedu myšlenku v reál tak jsem čistej?

Návštěvník (Po, 8. 8. 2022 - 21:08)

To buzerantský hovado ve svý zvrhlosti není schopen rozlišovat.To je u těhle deviantů norma.Si někdy přečti jak se “obhajují” jdyž někomu něco udělaj.”To já nic,to oni mě vyprovokovali že se tak oblíkli-neoblíkli,že se tak chovali,že byli naboso,že měl chlapeček legíny,nevadí že byli sportovní,neměl je mít Pepíček,tak ho to holt trochu bolelo no”.Takhle ty devianti uvažují no.

Návštěvník (Po, 8. 8. 2022 - 21:08)

A co navrhuješ v dané věci? Upravit legislatívu? Upravit zákonodárství? Jaké máš návrhy?

☮✌ dřevěnej (Po, 8. 8. 2022 - 21:08)

Většinou ano. Netýká se to ale svetonázoru. Tam se soudí i za názor.

Návštěvník (Po, 8. 8. 2022 - 21:08)

Kdybys nebyl debil,tak bys věděl něco o tom jak se řeší a soudí trestné činy ve stadiu příprav.Ale si debil a ještě psychopat,pro okolí velmi nebezpečná kombinace !!!!

☮✌ dřevěnej (Po, 8. 8. 2022 - 21:08)

Víš jaký je odhad kolik procent pedagogických zaměstnanců je pedofilní orientace? Tak co s nima? To všichni připravují delikty? To bys je soudil a odsoudil?

Návštěvník (Po, 8. 8. 2022 - 21:08)

Však oni dřív nebo později něco zkusí a pak tvrdě pykají celý život.Tebe to taky čeká protože deviant tvého kalibru to dlouho nevydrží.Vzhledem k tomu že jsi buzna a zvabělec to šacuju na nějakého malého klučinu.To by byl tvůj styl zrůdo.

☮✌ dřevěnej (Po, 8. 8. 2022 - 22:08)

A já nepotřebuji dělat věci mimo zákon. Takových, jako já je hodně. A pokud to právě nemám, tak videí s majestátníma nohama je spousta.

☮✌ dřevěnej (Po, 8. 8. 2022 - 22:08)

Malé mě nezajímá. Obdivuji majestátne nohy. Takovej basketbalista/tka pánečku!!

Návštěvník (Po, 8. 8. 2022 - 21:08)

Je vidět že máte o sobě v komunitě přehled.

☮✌ dřevěnej (Po, 8. 8. 2022 - 21:08)

To už je prokazatelný čin. Je vidět, že nemáš právnické vzdělání.

Návštěvník (Po, 8. 8. 2022 - 21:08)

Ty nemáš ani to základní.Teda na Ukrajině to byly asi dvě obecný.Proto děláš lapiducha v nemocnici.

:) (Po, 8. 8. 2022 - 21:08)

Dřevěnej, ty mě furt udivuješ. Je tajemství jaké máš vzdělání? Připadáš mi dost chytrý, máš přehled.

Reklama

Přidat komentář