Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

lalla1 (Út, 9. 8. 2022 - 19:08)

Ahoj Milu, netrap se tím, mrtvý nikdo není. Jen musí každý nést odpovědnost za své činy, to ty přece víš nejlíp, život se s tebou nemazlí. A jemu paradoxně hrozí víc let za podporu terorismu než za to vyhrožování UA.

Miluna (Út, 9. 8. 2022 - 20:08)

No má tolik věcí najednou ale.Když mu to sečtou dohromady tak nevim co z toho bude.Je to smutný jak dopadl.

lalla1 (Út, 9. 8. 2022 - 20:08)

Neboj nejsme v USA, tady se tresty nesčítají. On má jedinou výhodu oproti Tušlovi, že ještě nebyl trestaný.

Miluna (Út, 9. 8. 2022 - 20:08)

To je fakt, sečíst to nemůžou ale jestli mu pak nedaji kvuli tomu tu horní hranici trestu.No škoda že v base nenechaji internet, to bych chtěla vědět jak jim je.Si to představ kdyby točili videa i z cely:-))

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 17:08)

a kde máme zamilovanou Milunu ?

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 17:08)

Abé, přes rok odcházíš a furt nic. Pořád jsi tady a šmíruješ.

lalla1 (Út, 9. 8. 2022 - 17:08)

Bianko, vykašli se na to, všichni víme o co jde a nikdo ten spam snad už ani nečte...

Host (Út, 9. 8. 2022 - 15:08)

Někdo z vás se do mne pustil na cinkání. Díky, díky, díky. Tolik popularity si nezasloužím.

-Aleš- (Út, 9. 8. 2022 - 16:08)

Kdybys byl populární, tak bychom o tom věděli a nemusel by ses připomínat :-)

Ota (Út, 9. 8. 2022 - 15:08)

Škoda že Aleši nevíme jak to Luboš s Patrikem zvládají v base. Nějak je mám pořád v hlavě. Musí to být šílený. Týpci co byli pořád v pohybu.A asi i extroverti když jim nevadilo vymetat a svolávat demonstrace.A Luboš pil piva místo vody možná a najednou jen cela, bez internetu.Říkam si aby se tam nějakej z nich nezbláznil, nebo nepokusil si to hodit. Luboš by mi na to docela seděl.

-Aleš- (Út, 9. 8. 2022 - 16:08)

To víš že je to Lubošova nejhorší zkušenost v životě. Jeden den vesele vysílá živáček, připomíná datum demonstrace a druhej den je v poutech a hned potom v nějaké díře a musí poslouchat pokyny. A neví co s ním bude. Až vyleze, tak by se měl hlavně odtrhnout od Páti a zrušit všechny profily na fb a už tam nelézt.

Ota (Út, 9. 8. 2022 - 17:08)

Jak se mu to stalo po prvý a to ho pustili tak pak se nic dlouho nedělo tak asi myslel že je vše v cajku, nebo že z toho zase vybruslí.Ale ono to občas trvá než někoho zabásnou,než nahromadí důkazy.A najednou je tam.To ani nestihli dodělat jak dělali s Patrikem někomu na baráku.Já myslim že vysílání a fb už byla jeho závislost. Ono mu dělala dobře i pozornost fanynek si myslim. Nedivil bych se teď kdyby seděl a čekal a snil o davu lidí kteří vtrhnou na Ruzyni a přijdou ho vysvobodit. Sta tisíce lidí. Jenže spíš aby lidi postupně na něj nezapoměli?

lalla1 (Út, 9. 8. 2022 - 17:08)

Psala jsme to tady mnohokrát, že ho vyšetřují a určitě je policie i tady. Doufám Oto, že jsi s ním nic podobného neřešil po mess. Jaký Luboš osobnostně, to víme, taky to tady bylo mnohokrát

-Aleš- (Út, 9. 8. 2022 - 17:08)

:-O Tak daleko to snad nedošlo. Já si myslím, že policajti si vystačí s jeho několika profily na fb :-) Je zajímavé sledovat jaký dopad má tato kauza na jiné vlastence-magory. Například na Simču, ta se v posledním videu dlouze a jak je jejím zvykem nudně omlouvá, že uvěřila nějaké dezinformaci. Přitom všichni ví co předváděla za tyjátry kvůli ničemu.

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 09:08)

Abé, přes rok odcházíš a furt nic. Pořád jsi tady a šmíruješ.

Návštěvník (Út, 9. 8. 2022 - 09:08)

a kde máme zamilovanou Milunu ?

anka (Út, 9. 8. 2022 - 07:08)

Ahoj lidicky, vcera jsem byla vysukana styrmi muzmi. Boli mne pipca. mam to rada na koupalisti,jedu taky dneska na koupaliste. snad nebudu tehotna

ankarusí? (Út, 9. 8. 2022 - 17:08)

Ahoj lidicky, vcera jsem byla vysukana styrmi muzmi. Boli mne pipca. mam to rada na koupalisti,jedu taky dneska na koupaliste. snad nebudu tehotna

bianka (Út, 9. 8. 2022 - 06:08)

Wau. Česko hledá superstar. :-)) Málem jsem si vylila kafe. Díky povídkáři, jste fajni a držíte to tady. :-)

povídkáři (Po, 8. 8. 2022 - 22:08)

Dnešní aktuální zpráva z mezinárodní soutěže Československo hledá dezoláta bude relativně krátká. Pochopitelně vzhledem ke smutným událostem posledních dní, kdy nemilosrdná zlovolná veřejná moc odchytila jednu z našich postav loňského léta Mr Tuboš von Holýšov. Ale pojďme od začátku. V posledním duelu český závodník zvítězil, sice fous získal výrazně méně než naše/vaše/Jitunina Simonett zvaná Zloba, ale přece. Krasoň čekající na druhé stání soudu, kde je obviněn z nabádání k terorismu, šíření poplašné zprávy a podloudného prodeje léčiva pro koně (nechápeme, co mají soudy proti koním) si získal srdce především slovenských hlasujících matek, což je v souladu s tím, jak své revoluční aktivity směřuje především k matkám z dětem, zapomínajíce platit nejen alimenty na tři svoje ale ani splácet milionový dluh. Přes závažnou situaci, ve které náš Tuboš je, nevzdal se své nominace a zúčastní se duelu toho týdne. Zcela vážně vás všechny za celou naší redakci i šéfovou vyzýváme!!! Nezapomeňte hlasovat!!! STAY TUNED!!!

Reklama

Přidat komentář