Reklama

Mají starší ženy rády sex?

?? (Ne, 7. 5. 2023 - 15:05)

A odkud jsi

Well (So, 6. 5. 2023 - 00:05)

Nevzdávej to,provokovala a zkoušela tě.Bez do ní a azt ji dostaneš tak ji pořádně zprzni všechny díry.Kdyz to nejde u ní skus to u sebe doma

Návštěvník (St, 10. 5. 2023 - 10:05)

V našem věku a při našich zkušenostech, není na takové fóry a okolky čas. Buďto to chce hned a nebo bude jiná potřebnější. Ona se taky vymlouvala na zdravotní potíže, což bývá v tomto věku dost pochopitelné, ale spíš mi připadalo, že to chtěla tvrdě, protože mi vyprávěla, že její manžel jí před souloží vždy zmlátil. To já samozřejmě nedokážu. Nikdy jsem ženu ani květinou neuhodil. Jiné starší ženy se na soulož přímo třásly a vždy jsem jim dal co se do nich vešlo.

Návštěvník (Čt, 4. 5. 2023 - 08:05)

Některé to mají jinak. Mě se stalo nedávno, že jsem se seznámil se starší dámou. Nejdřív jsme si psali a po nějakém čase mne pozvala k sobě na návštěvu. Hostila mne a povídali jsme. Byla spoře oblečená. Neměla ani kalhotky. Tak jsem byl hodně vzrušený. Řekl jsem jí, že jsem stále schopný a že s ní chci souložit. Odvětila, že napoprvé ne, možná až příště. Tak jsem jí ukázal ztopořený penis, že nekecám. Vynadala mi do sprosťáků a vyprovodila mne z bytu. Pak jsem jí napsal, že jsem z ní byl tak nadržený, že jsem si to musel dvakrát udělat v parku. Tím to skončilo. Dala mi kopačky.

Vojtěch (Čt, 4. 5. 2023 - 07:05)

Jsem již téměř šedesátník a mám novou přítelkyni jen o nějaký rok mladší. Když jsem ji poprvé navštívil u ní doma, tak jsme snad ani nestačili vypít kávu a ona již měla šaty dole, byla jen v prádle a já jsem to nečekal, ale nezaváhal a svlékání dokončil. Jelikož jsem delší domu styk neměl tak se mi postavil hned a bez nějaké velké předehry jsem zasunul. Horší bylo, že jsem nevydržel dlouho hned jsem se udělal. Jí to asi nevadilo, protože to také neměla dlouho a čekala také na to. Po druhé to již bylo lepší. Jen chci říci, že jak se potkáme, tak chce hned soulož i bez dlouhé předehry, to mazlení chce spíše až po.

Návštěvník (St, 3. 5. 2023 - 12:05)

Rozhodně mají. Nejsem na starší dámy ujetý, ale pár jsem jich měl a dnes mám jednu doma, s kterou jsem zestárl. Když se vymlouvá, že je unavená, tak jí vyprávím co jsem zažil s jejími vrstevnicemi a pak se dostane do té správné erotické nálady, protože vzrušivé a sexu potřebné jsou všechny, jen jsou pohodlnější. První byla babička holky s kterou jsem chodil. Mě bylo osmnáct, holka byla o rok mladší a babičce bylo přes padesát. Chodili jsme se muchlovat do stodoly a babička nás šmírovala. když jsem chtěl mít sex a vyndal jsem přirození, babička zasáhla, že bez gumy to nedovolí. Musel jsem do obchodu pro primerosky. Pak nám přenechala pokojík a sama si ustlala na kanapi v kuchyni. Bušili jsme do toho skoro celou noc, dokud nám nedošly prezervativy. Holka zrovna potichu nebyla a tak měla babička koncert. K ránu slečna usnula a já šel vyhodit naplněné kondomy. Babička už mne, úplně nahá, čekala. Bez řečí si mne přitáhla a koňmo rajtovala na mém stále mokrém penisu. Když jí to přišlo, neudržela se a její vášnivé sténání vzbudilo vnučku. Strašně se pohádaly. Legrační bylo, že babička měla argumenty, že je starší, takže má na mne větší právo a že kdoví kdy bude mít zas takovou příležitost si zašukat. Holka nás práskla mámě a ta jí nařídila aby se se mnou rozešla. To byl konec mezi mnou a holkou. Sbalila se a bez rozloučení odjela domů. Babička mne ještě hostila a zneužívala den a noc a moc nám to oběma chutnalo. Další příběh o té nejstarší si nechám napříště.

Petr (St, 3. 5. 2023 - 08:05)

Mi je 68 a manželce 61 sex máme i třikrát týdně. Nedávno přišla žena s práce s tím že co bych řekl na sex ve trojce . Má v práci kamarádku 59 let a ten její už nemůže čtyři roky a s vibrátorem to není ono. Řekla že je ještě pořád atraktivní žena štíhla i pěkné prsa a dole neoholené to mám rád. Hned jsem souhlasil. Tak jsme se domluvili na víkend doma řekla že jede za kamarádkou na Moravu a on jel na ryby na dva dny. Sešli jsme se v pátek dali si večeři společnou sprchu a Už tam se mi postavil když jsem viděl tu jemně prošedivělou kundičku i ona si ho všimla , jemně mi ho pohladila a řekla chlapák. V županech jsme se přesunuli na roztaženou sedačku a tam už župany byly s nás dole a začalo rodeo holky si to rozdělily jedna ni kouřila a honila a druhá mi dala líznout už rozmočenou kundička a já ještě kamarádce zajel prsty do kundičky. Ale to trvalo jen chvilku kamarádka si na mě nasedla začala na mě jezdit a mou ženu jsem lízal to byl i trošku záběr a ty dvě se ještě líbaly. Najednou začala ona zrychlovat a cítil jsem jak se ji pička stáhla a dostala krásný orgasmus i mi tak v něm zaškubalo a celý jsem se do ní vystříkal . Až nám opadlo vzrušení tak jsme zašli se osprchovat a pak zase na letiště a teprve jsme si to začali užívat . Kouření lízání 69ku jen se kamoška divila že se mi zase tak rychle postavil a už ho zpracovávala rukou a ústy . Ale moje žena se taky bavila a prsty ji zpracovávala její dírku a pomocí vibrátoru ji dopřála dalšího orgasmu to já jsem ji souložil zezadu a taky se krásně udělala a kámoška ji ještě vylízala vytekající seminko. Pak jsme si dali sprchu a jen tak si lehli na letiště já doprostřed a holky kolem mě. Ráno mě probudilo jemné laskání penisu to holky se mu už zase věnovaly, jedna ho jemně lechtala a druhá mi masírovala koule. Tak jsme si dali ranní sexík a po sprše šli vařit snídani a oběd. Tak jsme skotačili až do nedělního rána. Po nedělní snídani nám oběma kamarádka poděkovala že to byl nejkrásnější víkend po dvaceti létech, i my jsme ji vysekli poklonu že nám zpestřila sex a navrhli ji jestli to můžeme zopakovat byla hned pro. A mi ještě vysekla poklonu že takovou výdrž a krásný a tvrdý penis s pěkným výstřikem mi můžou závidět i mladí kluci. Holky to pak ještě probraly v práci a v dohledu je další skotačení už o víkendu.

Návštěvník (St, 17. 8. 2022 - 09:08)

Prala prádlo v neckách a zpívala si. Potichu jsem přistoupil ze zadu a zvedl jí zástěru. Jak jsem očekával, neměla kalhotky. Vsunul jsem jí ruku do rozkroku. Přestala prát a jen si tiše broukala. Ani se neohlédla. Věděla kdo přišel a co bude následovat. Toužila po tom. Hladil jsem jí poštěváčka, kroutila zadkem aby mi pomohla. Přestala broukat a začala vzdychat. Když byla dost mokrá, zajel jsem prsty do pochvy, abych jí uvolnil. Pak jsem vyndal ztopořený penis a přistoupil jsem. Několikrát jsem projel v jejím žlábku abych ho navlhčil a vrazil jsem ho do pochvy. Vyjekla a začala přirážet, aby se do ní penis dostal celý. Několika rázy jsem byl na dně a mohl kopulovat. Zhroutila se do necek a začala hekat v rytmu přírazů. Její sténání se stupňovalo. Blížil se orgasmus. Cítil jsem jak mi pochva svírá penis a zrychlil jsem. Křičela a zmítala se v dlouhé extázi. Když se zklidnila, řekla:" Musíš se dodělat, mám moc práce." Pokračoval jsem zvýšeným tempem. Znova nasadila své vzdechy a steny. Po nohách nám stékala její šťáva. Naše orgasmy se spojily v jeden mohutný. Taky jsem si zařval a zarazil penis co nejhlouběji do jejího lůna. Po ejakulaci jsem ještě chvíli pomrdával a pak jsem ho vyndal. Tekla z něj ještě mrdlina a její sekret. Uplynula půlhodina. Pomalu se otočila, poklekla a penis olízala a ocucala pak se postavila a dlouze jsme se líbali, vychutnávajíce naše milostné výměšky. Její mohutné holé prsy se ještě dmuly zrychleným dechem. Pak mi dala napít, poslala mne štípat dříví a při praní si zpívala. Později, když bylo vše hotovo, jsme pokračovali v posteli. Bylo jí šedesát let a já bych mohl být jejím vnukem.

pohádka na dob… (St, 17. 8. 2022 - 12:08)

to je tak krásná pohádka, skoro jako by se to stalo doopravdy, vaše orgasmy se spojily, holá prsa se dmuly, nejlepší je to štípání dříví, ještě že tě neposlala protáhnout WC štětkou. Kurva proč já nenapíšu takovu hezkou pohádku?

Návštěvník (St, 17. 8. 2022 - 12:08)

Protože jsi jí kurva nezažil.

Jana5 (Po, 15. 8. 2022 - 17:08)

Mě je 58 let a mám moc ráda sex. Manžel už nemůže,neudělá mě!!! Proto jsem si našla přítele-kamaráda na sex nic víc, kterému je 22 let a šuká jak bůh!!Orgáče jsou nevýslovně krásné, ječím, třepu se u nich (prý) a je mě moc krásně!!Když mě vykropí naostro může dál šukat, to můj manžel neuměl když bu bylo 20 let!!S přítelem jsem navýsost spokojena, manžel o tom ví, dělá mu dobře že jsem spokojená žena a manželka!!Schvaluje ěm to takový sex ale bez citů!! Mladej je také spokojen, někdy už nemá co šplíchat ale snaží se a to je u mě nejlepší šukáč jakého jsme kdy zažila!!!Jsem spokojená až moc !!!!!Já mu někdy udělám pěkný squirt, a je také spokjen se mnou jako milenkou....!!!! Jana G.

Návštěvník (Po, 15. 8. 2022 - 15:08)

Bylo mi pětadvacet, jí padesátpět let. Mohl jsem na ní oči nechat. Dokonalá. Hezká, udržovaná, pevná ňadra, oblé boky, štíhlý pas a ty oči jí zářily jako diamanty. Všimla si toho moje známá a seznámila nás. Vdova, děti zaopatřené, sama doma. Vyšli jsme z té restaurace do parku a ona chtěl vidět můj ztopořený penis. Když jsem jí ho ukázal, byla nadšená a hned si s ním začala překrásně hrát. Vjel jsem jí rukou pod kalhotky a její vagína byla mokrá a připravená. Rozdali jsme si to hned v tom parku. Moje známá hlídala abychom nebyli rušeni. Měla několik úžasných orgasmů. Pak jsme šli do jejího bytu, kde jsme pokračovali, dokud neřekla, že už má dost. Táhli jsme to spolu přes pět let, než mi jí nemoc vzala. Když jsem jí navštěvoval v nemocnici, přála si, abych se stejným způsobem postaral o její dceru, která v manželství pohlavně strádala. Na ní jsem nezapomněl, na dceru ano a svůj slib nedodržel. Byl jsem totiž ženatý.

Návštěvník (Čt, 11. 8. 2022 - 12:08)

Měl jsem kolegyni, která měla starého a už dlouho sexuálně nemohoucího muže. Párkrát jsem jí vypomohl v práci a ona si mne pozvala domů. Seznámila mne s maželem, chvilku jsme si povídali, pak šel na pivo a my do postele. Jednou pršelo a on zůstal doma. Za chvíli přišel jestli se může aspoň dívat. Jeho paní to tak vzrušilo, že dávala jeden hlasitý orgasmus za druhým. Od té doby byl našim společníkem. Hrál si se svým zvadloušem a často měl i semeno. Tak měl rozkoš i on.

Návštěvník (Čt, 11. 8. 2022 - 13:08)

Takový sledovačky můžou bejt hodně vzrušující. Chodil sem s holkou a její maminka taky chtěla bejt u toho. Souložíme a najednou koukáme, maminka je nahá a chce taky. Nejdřív se jen prstila a pak dceru odstrčila, naskočila si na koně a jela. Holce se to moc nelíbilo, ale když sem jí začal lízat a prstit tak se uklidnila a měli jsme všichni pěknou trojku. Příště už byly maminka první, protože starší dámy mají přednost.

Varlátor (St, 10. 8. 2022 - 21:08)

To by šlo

Varlátor (St, 10. 8. 2022 - 16:08)

Inx.tt@ domestic

Návštěvník (St, 10. 8. 2022 - 10:08)

Mě se taky v práci líbí zadaná žena ale kromě polibků jí smím pohladit jen záda. POuze jednou když měla šaty z ramínkama tak jsem jí sáhl dopředu a podráždil bradavku ale spodek mám právě kvůli příteli zakázaný úplně ještě že ten dotyčný dělá jinde než my dva

Návštěvník (St, 10. 8. 2022 - 10:08)

přemku to by asi mělo smysl jedině kdyby měla s manželem takový vztah že bude radši s tebou než s tím svým

Pavkol (Po, 8. 8. 2022 - 21:08)

ano tomuhle rozumím beru na vědomí

Návštěvník (Po, 8. 8. 2022 - 20:08)

na velikost prsou

Reklama

Přidat komentář