Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Út, 2. 8. 2022 - 22:08)

KOnečně ho snad zavřou----„Podle mých informací se připravuje plán na diskreditaci ivermektinu pomocí úmrtí (tedy vraždy) několika pacientů, kteří jej budou užívat,“ napsal.--.idnes.cz/zpravy/domaci/lubomir-volny-spd-volny-blok-obzaloba-covid-19-ivermektin-lek-soud-trest.A220802_094200_domaci_tty?utm_source=facebook&utm_medium=sharecm

bez nicku (Po, 1. 8. 2022 - 21:08)

Jinak jsem koukal a ten gauner Netík zvaný Zmetík hned od prvního dne vede. Je z něj fakt virolog s imunologem dohromady. Opičí vir top.

bianka (Po, 1. 8. 2022 - 19:08)

Já se zase jsem se nepřihlásila.

A proč bianko … (Po, 8. 8. 2022 - 18:08)

Já se zase jsem se nepřihlásila.

proč asi bianka (So, 6. 8. 2022 - 15:08)

A Břéťa přišel s batohem i se synem Olinem a kolegou Jiřím Nav. a žije ten Jiří Nav. vůbec? Jo dojel i do Náchoda tam amazonka a zkoušel to i pipinu v Kurviné -Urlové
Jezdí s nimi i Jindra co má vývod chudák ?

Proč bianka ne… (So, 6. 8. 2022 - 13:08)

A Břéťa přišel s batohem i se synem Olinem a kolegou Jiřím Nav. a žije ten Jiří Nav. vůbec? Jo dojel i do Náchoda tam amazonka a zkoušel to i pipinu v Kurviné -Urlové

Proč bianka (So, 6. 8. 2022 - 08:08)

Já se zase jsem se nepřihlásila.

Návštěvník (Po, 1. 8. 2022 - 19:08)

Ačkoli ty vaše dezolaty nesleduji bando, povídkáři palec hore. Připomnělo mi to nedávného hospodáře kulaka, který u nás svým pachem vyklidil poštu. A u pediatry si jeden pacient zul před ordinaci vietnamskou obuv a čekárna se vyprázdnila. Sestra sice potom větrala, ale při odchodu od lékaře, si většinou pacienti očichávali oděv a určitě se těšili na sprchu. :-)

povídkáři (Po, 1. 8. 2022 - 19:08)

Děkujeme za pochvalu Vianko, od Vás mě to obzvlášť těší. Sledovat nemusíte, od toho jsme tady my a naše pravidelné pondělní zpravodajství!!!

povídkáři (Po, 1. 8. 2022 - 18:08)

Čtvrtý duel prvního kola mezinárodní soutěže Českolovensko hledá dezoláta skončilo opět pro naši zemi těžkým propadákem (Na základě příkazu šéfky, které si stěžovala naše/vaše Jituna, budeme dnes používat místo slova dezolát slovo dezolé). Český dezolé Sany zvaný jazyk, blemca atd. utrpěl nejhorší porážku v historii soutěže. Snažil se zabojovat konstatováním , že zítra spadnou banky a tím motivovat své souputníky, aby si vybrali kaš. Dále stojí za zmínku pouze jeho dokonalá angličtina, na které pracoval od prvního exodu Romů do Kanady a informace, že oni mají dnu ostatních dezolé a že ve všech lécích jsou čípy. Ano slyšíte dobře. Mají vaši dnu a všude čípy ne čipy. Původně anoncovaný Patfyk Tufl se z účinkování v novém duelu omluvil a dostane náhradní termín. Nahradí ho JAKUB NETÍK, malíř pokojů, který je znám tím, že je souzen za šíření poplašné zprávy a za popírání, zpochybňování, schvalování genocidy, je silný antivaxer se spoustou exekucí. https://www.youtube.com/watch?v=Bq2LucUdBc4 Stay Tuned!!!!

Návštěvník (Út, 2. 8. 2022 - 14:08)

duality of lowlifes

Návštěvník (Út, 2. 8. 2022 - 08:08)

Těším se na pokráčko.

Návštěvník (Út, 2. 8. 2022 - 00:08)

:)))))

bez nicku (Po, 1. 8. 2022 - 21:08)

Jako vždy super. Na povídky není téma, všichni pryč, tak aspoň takhle.

povídkáři (Po, 1. 8. 2022 - 18:08)

už je podvečer? Ano!!!!! (pardon Andreji)

povídkáři (Po, 1. 8. 2022 - 10:08)

Dnes vpodvečer výsledky čtvrtého duelu Československo hledá dezoláta a nominace na tento týden. STAY TUNED!!!

Návštěvník (Ne, 31. 7. 2022 - 11:07)

Od listopadu 2021 žila praktická lékařka Lisa-Maria Kellermayrová ve strachu. A to jen kvůli tomu, že veřejně vystoupila s podporou očkování proti koronaviru, což rozhořčilo radikální odpůrce vakcinace, takzvané antivaxers. Ti jí pak měsíce vyhrožovali smrtí, a to jak na internetu, tak v její ordinaci. Právě v ní si v pátek vzala vlastní život. https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/smrt-lekarky-rakousko-vyhrozovani-covid-pandemie-ockovani.A220730_110408_zahranicni_iste?

Návštěvník (So, 30. 7. 2022 - 16:07)

Nevíte někdo, proč si Tuboš myslí, že lesy zapaluje vláda?

Návštěvník (So, 30. 7. 2022 - 16:07)

Protože je na palici.

Návštěvník (So, 30. 7. 2022 - 16:07)

Protože je na palici.

Reklama

Přidat komentář