Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 18:08)

"Podle něj soudu slíbili, že v případě propuštění s danými aktivitami skončí, to ale soudce neobměkčilo." To si jako mysleli, že tím se to spláchne? Jsou to hlupáci. Ta Tuflova Nikola je naštvaná, že jí lidi obtěžujou. Dostala ochutnat vlastní medicínu a najednou jí to nechutná.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 18:08)

Jojo, konečně na tyhle šmejdy došlo. Ale je sranda, jak se hoši ponížili a stejně to nepomohlo. No, ono taky, když urazili všechny flastenecké právníky a zbyl jim jenom Naxera kněz Korona cirkve...

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 18:08)

Církev Svaté korony. Neskuteční magoři.

-Aleš- (Pá, 5. 8. 2022 - 17:08)

Vazba!

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 18:08)

kde to psali?

:)))) (Pá, 5. 8. 2022 - 18:08)

„Samozřejmě, že s tím obvinění nesouhlasí,“ uvedl pro Seznam Zprávy Naxera. Uvalení vazby se podle něj muži u soudu snažili zvrátit písemným slibem, že už nebudou ve svých aktivitách pokračovat.

„Dali písemný slib, že nebudou natáčet videa, pokud by byli propuštění, ale soud jim nevyhověl,“ uvedl Naxera.-seznamzpravy.cz/clanek/domaci-znami-dezinformatori-jdou-do-vazby-soud-neuveril-jejich-slibum-211017#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest196_discussion_timeline_varA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

-Aleš- (Pá, 5. 8. 2022 - 18:08)

Já čerpám informace u Špoulový. Jsou tam i jejich fotky jak je vedou v poutech a odkazy na články.

-Aleš- (Pá, 5. 8. 2022 - 16:08)

Když je zavřou, tak si tady budeme psát jak se asi mají. Hrozí jim tři roky, tak bych to viděl asi na rok a půl. Taky bude záležet na soudci, třeba vyváznou s podmínkou. Luboš je na tom líp než Páťa, protože ještě nebyl trestanej. Vzhledem k tomu, že v českých věznicích je přes 170 Ukrajinců, tak bych jim vězení ani nepřál. Teď mě pobavila Simča, která natočila krátké video, kde říká, že jí Ukrajinec zachránil život, když se jí udělalo mdlo před přijíždějící tramvají. Prostě dostala strach, že ji taky zhaftnou a tímhle se chtěla vykoupit :-)

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 19:08)

Serou magi v kostkách, flastenci.

Ota (Pá, 5. 8. 2022 - 16:08)

Tak to mě pobavilo:) Tak si vymyslela hned pohádku najednou:) Ta ženská je fakt cvok, ale hlavně jak nad Miluškou tenkrát říkala co to je a že na tohle tady musí koukat.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 18:08)

No tak ono dívat se na připosranou a zfetovanou Milunu s jejím vilným pohledem, to se Simče nediv.

-Aleš- (Pá, 5. 8. 2022 - 18:08)

Teď jsem to video zase hledal. Bohuźel už asi nikde není. Tvůj popis toho, co se na té zastávce dělo je trefný, ale to na zadku bylo bláto.

-Aleš- (Pá, 5. 8. 2022 - 17:08)

Ta teď určitě maže videa jak vzteklá. Ale myslím že zrovna ona může být v klidu, ji nikdo nebere vážně. Teď jsem se ale dočetl, źe Janička je hospitalizovaná na psychiatrii. To se teda dějou věci.

Andrea (Čt, 4. 8. 2022 - 19:08)

Tak se nám naši,,vlastenci,,zviditelnili,byli v tel.novinách, bohužel to je začátek konce.Ani jsem netušila, že je Tušl takové kriminální eso.

Návštěvník (Čt, 4. 8. 2022 - 20:08)

No, jsou slavní. S tím nic nenaděláme. Třeba jeden z nich bude nový spasitel, jako byl Havel. Stejný scénář.

Návštěvník (Čt, 4. 8. 2022 - 20:08)

Nebuď trapnej a neotravuj tady.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 15:08)

Jestli zavřou Patrika a Tuboše tak už vám tady zůstane jen ten cvok s těma píčovinama nademnou.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 16:08)

Trolla neřeš a Tuboše s Tuflem už snad zavřou. Už soudce rozhodl jestli půjdou z CPZ do vazby? Taky to vypadá dobře s Netíkem a ještě jedním. Jojo, konečně Rakušan s tím něco dělá. Dobrá práce.

-Aleš- (Čt, 4. 8. 2022 - 16:08)

Já se venku koupu pouze jednou dvakrát do roka a jedině nahej. Ale jenom v rybníku, kterej mám sám pro sebe.

anka (Čt, 4. 8. 2022 - 15:08)

ja chodim rada na nudaplaz, rada jsem naha a kdyz vsichni koukaji na moji pipinku. a treba kdyz mne nekdo vysousta nekde za stromem, treba i vic muzu za sebou. ahojte

Reklama

Přidat komentář