Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Pavkol (Ne, 7. 8. 2022 - 11:08)

Vážená paní kdybych věděl že tady neplatí tak jako u fb nebo u twoo zásada 18+ a že sem píšou i holky navštěvující základku dal bych si na svoje počínání bacha už dávno. To já zase zábrany umím mít i když na to nevypadám

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 11:08)

Právě proto ty deviante že sem třeba chodí i holky ze základy se ty hovado ovládej.Jednou některý něco uděláš protože holka ze 4.třídy má. Stejně rozumu jako ty.Tak si ty zábrany odkrývej na některém special webu na danou úchylku.Jenže tam se musíš registrovat a případně by tě dohledali,že?A buď aspoň laskav a svoje zvrhlosti si piš do jiných diskuzí ve kterých jsi velmi aktivní,NE SEM!!!

R. (Ne, 7. 8. 2022 - 13:08)

A ty jsi kdo, že tady budeš určovat, kdo sem bude psát a kdo ne?

T. (Ne, 7. 8. 2022 - 14:08)

A kdo ty jsi že tu “jako” obhajuješ devianty a pamatuješ si archivní záležitost do detailu ?

R. (Ne, 7. 8. 2022 - 23:08)

To by tě nezajímalo, kdo jsem, ale jsem tu dlouho a mám dobrou paměť, hodně dobrou paměť.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 11:08)

to se fakt neboj to co napsal návštěvník v 10:10 mě definitvně poučilo

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 11:08)

Ale hovno.Tebe poučí jen tři věci.Buď ti dá někdo po držce,nebo kriminál nebo nějaký detenční ústav.Tam bys asi vzhledem k mentálnímu postižení patřil a měl už dávno trvale být.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 11:08)

rozumím když se na veřejnosti chovám úplně jinak t. j. normálně tak jak se mám chovat tak proč tady ze sebe dělám takového exota

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 10:08)

Já tu kdysi taky četl o nezletilé Kláry sestře, proč ses nepozastavovala nad tím?

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 10:08)

Tak “kdysi” je velmi široký pojem a já nejsem archivářka jako ty.Je zajímavé ,že si to “kdysi” pamatuješ detailně....

R. (Ne, 7. 8. 2022 - 13:08)

Asi mám narozdíl od tebe lepší paměť nebo měřím stejným metrem, což ty si vybíráš jen abys urazila někoho a tomu dalšímu lezeš do prdele a u něj si to radši nepamatuješ.

Radka (Ne, 7. 8. 2022 - 09:08)

Chtěla jsem vás jen pozdravit. Dnes jsme si pospali až do devíti. A nechce se mi nic dělat :))

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 09:08)

Jako by se ti někdy chtělo .

M. (Ne, 7. 8. 2022 - 08:08)

Když napsal Libor piss povídku, tak chlapi byli hotový, a když to jednomu psal, že jestli je to jedno, že to píše on, tak mu napsal, že je to jedno a že moc fajn.:)) Prostě fantazie pracuje. Eliška zajisté není holka a někdo jen chtěl Pavkolovi udělat radost. Netvrdím, že zrovna Libor

Eliška (Ne, 7. 8. 2022 - 08:08)

Mně se chce strašně čůrat. Asi nedojdu na záchod tak radši ležíím, abych se nepočurala, ale stejně to budu muset nějak řešit

Pavkol (Ne, 7. 8. 2022 - 08:08)

to je škode Eli lepší by bylo aby to skočilo v tom záchodě než v textilu

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 09:08)

Tvl.plastová pixla od lega je z textilu :(((((

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 09:08)

já reagoval na Elišku ne na veroniku. mimochodem pokud je to myšleno takhle já taky několikrát čůral do uříznutý petlahve

Pavkol (Ne, 7. 8. 2022 - 08:08)

to je škode Eli lepší by bylo aby to skočilo v tom záchodě než v textilu

Veronika (Ne, 7. 8. 2022 - 08:08)

To se mi stalo několikrát a vždycky jsem na poslední chvíli doběhla, jednou ne a vyřešila jsem to v kritické situaci do větší prázdné plastové nádoby od lega, kterou jsem uviděla v místnosti vedle skříně, a pak jsem to šla vylýt a umýt

Reklama

Přidat komentář